Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 27.06.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Атакър мистик - Да или не ?  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано23.04.03 00:55



АЗ викам да , ако ССа му е рулър. иначе баси идиотщината :Р


КЗБ!!!

Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: Члeн1]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано23.04.03 08:12



Хехе Ми според мен има смисъл. Най малкото имаш високо wpa
и много трудно могат да ти кастват. Освен това при стратегия като на нашето кралство- клане по време на хостайл и файърболчетата помагат доста. При добър процент WT и прилично TPA елиминираш ТМовете от картинката и можеш да се съсредоточиш върху АТАКА!

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: ss_]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано23.04.03 19:13



Ами общо взето това е идеята. По принцип имат смъсъл тези персоналита, които могат първо добре да се комбинират с расата и второ, да отговарят на избраната стратегия. Напълно безмислени са фрик и мърчант. Реално погледнато, при сегашната силно икономическа насоченост на играта, генерала също губи пред другите опции за атакър, може би единствено подхожда на орки или на хюмани, макар че за тези двете има много по добри персоналита. Уориър, хъмбъл и мистик са единствените смислени персоналита за атакър. Военният герой е подходящ само за тм, но общо взето и той е абсолютно безмислено персоналити.
СС е авиан мистик - не лош избор, макар че като се има предвид високата цена на войските, засиленото трениране на елити и големият ънкийп от там, за авиана по-добър избор е уориър. Хъмбъл и мистик са горе долу на едно, може би със лееекичко предимство на хъмбъла, но да си призная честно, ако трябваше да избирам между двете персоналита, щях да избера мистик може би. Генерала е безмислен за мен.
Орк атакър мистик е смешно :)))))
Ъндед мистик атакър - до скоро перфекната комбинация, сега ъндеда е повече за уориър и той...
Мистично джудже - е това не знам как ще изглежда :))))
не съм го виждал никъде, но джуджетата са загубена раса по принцип
феаритата не стават за атакъри. Има опити, особено преди, когато найтмеърс беше много силна магия, но с тези военни загуби....
халфера просто го отминавам.....
елф мистик атакър е равно на самоубийство- може да работи само във малко уар кд на УоУ, на БФ е смешно. Силата му - МВ , маха протекшъни и така атакува,но тези проценти ги губи от генерали и слаби елити в последствие. В мир трябва да се моли да не го цапардосат.
хюмън мистик - за сега работи страхотно :)))), малко ни е проблем КДто, ама като изключим това, обмислям варианта да се лиша от бараки за сметка на малко повече училища и да си постоя ТД, но така ще атакувам само веднъж на ден и ще бъда слаба атака, за сметка на високо ТПА. За сега няма да се изхвърлям :))
та така за мистичните атакъри

you'll take my life, but i'll take yours too!


Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: cянkи]  
Автор X-Ray ()
Публикувано31.05.03 01:37



Мисля, че Мърчънта му се вика The Humble Mr. Whoever.
Така че не е отделно персоналити

око рентген


Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: X-Ray]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано31.05.03 08:45



Не. Мърчънта му се вика The Wealthy Sir намкой си. Humble се вика на шепърда.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: ss_]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано10.06.03 14:46



мдааам, едно време като играех, бех Хюмън Шепард - бех в топ 100 по хонор от хюмъните :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Атакър мистик - Да или не ?нови [re: Vladi]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано10.06.03 18:18



Абе хъмбълите тая ера изобщо много добре го дават, собено орките. Не случайно вече има трима принца. Направо се замислям за следващата ера, ама трудно ще се откажа от мистика.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.