Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 10.06.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема DPA?!?!?нови  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано21.01.03 13:32



Баси, нещо не чаткам - в момента крепя някакси близо 20 DPA, като не съм си изтренирал войничетата, обаче както и да го смятам, дори всичките да ги изтренирам на арчъри, че дори на елити, DPAто ще стане макс 25, аз ли нещо не смятам вярно или нещо съвсем не е у ред - ако искаш да поддържаш добра икономика просто няма начин да имаш добра армия и обратното!


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: DPA?!?!? [re: Vladi]  
Автор Kaeйлин (haunted)
Публикувано21.01.03 14:54



ни не е точно така. затова си имаш хаузинг и можеш да строиш къщи. минала ера си имах по 4 тпа и впа и вярно че хората ми бяха недоволни, обаче се бях оляла с дпато- някъде над 62-63, при положение че имах само арчъри и една 1/10 елити. така че можеш да подържаш добра защита, е, не чак толкова непробиваема, колкото може да ти се иска, но както и аз разбирам от горчив опит, не може всичко :))) а и както пиво би казал, непробиваема защита няма. така че си провери сметките

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: DPA?!?!?нови [re: Kaeйлин]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано21.01.03 17:51



хм, дали? миналата ера бях с 5 тпа и като атакувах с елитите оставях по 40 дпа вкъщи без да имам хаузинг... е, вярно че бях хюмън с много много наука (+25% population), ама чак пък толкоз...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Фафлонови [re: Vladi]  
Автор Чepвeнaтa Apмия (Червенотвсекъде)
Публикувано21.01.03 23:26



стигнал ли си мах популация?АКТУАЛНИЯ ти драфт 60 % ли е ?
използвал ли си партриотизъм и Лов енд пийс докато беше под протекция ? а болници имаше ли ?

Червеното завзема света!


Тема Мдам :-)нови [re: Чepвeнaтa Apмия]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано22.01.03 10:42



Да стигна макс попа не ми НИКАКЪВ проблем без никви магии. Както и да е. Всъщност въпроса ми по-скоро е следния - до какъв драфт хората са доволни от икономиката? По моите наблюдения при драфт над 55% вече unfilled jobs са достатъчно много, че да изчезне хепинеса от икономиката.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Мдам :-)нови [re: Vladi]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано22.01.03 12:54



миналата ера беше май до 28% селяни и нямат нищо против армията. обаче тази обявиха че се променят критериите за щастие, така че нямам идея.

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават

Редактирано от Kaeйлин на 22.01.03 12:55.



Тема Re: Мдам :-)нови [re: Kaeйлин]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано22.01.03 13:36



е, работата с щастието нали беше, че искаше невъзможни неща (примерно хората бяха недоволни от магесниците и крадците на орките, пък това е невъзможно), тъй че идеята беше да се промени щастието в зависимост от расата и персоналитито. Моя въпрос беше не докога хората няма да плачат заради голяма армия, а докога ще са щастливи от добра икономика.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Мдам :-)нови [re: Vladi]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано22.01.03 16:53



то това пак ти зависи от армията. минала ера раб. места бяха 2 пъти колкото тях и не се оплакваха. като си имаш определен ppa нямаш проблеми, въпросът е колко е той този ера.

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: DPA?!?!?нови [re: Vladi]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано31.01.03 15:20



30!


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: DPA?!?!?нови [re: Vladi]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано31.01.03 15:58



52

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.