Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хората са полудели  
Автор Deern (ღ)
Публикувано28.05.11 16:38



Германия - контаминирани краставици
Испания - протести и доста крайни сблъсъци и контаминирани краставици
Исланд - вулкан
Великобритания - Роксана
Холандия- забраняват хашиша за туристи, но за постоянно живеещи там е позволен
и т.н. и т.н. , това е част от европейските лудости.
Япония - радиоактивен тайфун Сонгда

При вас как е? Хапвате ли салата с краставици?

Редактирано от Deern на 28.05.11 16:49.



Тема Re: Хората са полуделинови [re: Deern]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано28.05.11 21:37



Абе Великобритания си е добре с мен, и аз с Великобритания, не виждам какво ти вади очите, Великобритания си цъфти с мен и аз с Великобритания






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Знам азнови [re: !Roxana!]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано28.05.11 21:51



Как са вулканите около вас? Тук бяха затворили летището, май в четвъртък или петък, не помня вече. Дано не се стигне до хауса, който беше миналата година.


п.п. Пак слушам нещо, даже ще става и за утре сутрин


За ДиипПърпл ще го преживея някак.



Тези пезни съм ги учила в един извънреден летен курс по английски. (ходех от края на 1ви клас, помня че ме изпитваха дали мога да пиша въобще ) Но онова лято бях вече на 12 и помня че припявах песента, иначе не можех да науча текста и Мистър учителя ми се усмихваше ( той беше женен за британка и тогава британския английски ми се струваше нормален, но не и сега )



Тема Другата лудост-пфанд за пластмасови бутилкинови [re: Deern]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано28.05.11 22:22



Но тая лудост се среща при хората, които нямат печалба от това , като Киро (и не само)




За вссички е ясно че пфанда на пластмасови бутилки е машина за пари, както изкупуването на желязо в България.

Или Рокси ще обясни каква е разликата между рециклирането на пластмасова бутилка и опаковката от кашкавала?



Тема Re: Знам азнови [re: Deern]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.05.11 02:02



Не съм чула да има проблеми заради вълканите, поне не до този момент.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Хората са полуделинови [re: Deern]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано29.05.11 05:50



в България - добив на шистов газ......





Тема Re: Хората са полуделинови [re: Шишapkи]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано29.05.11 09:08



Още тече видеото, изгледах 3/4 и не мога да разбера твоята позиция.
Кой добив на енергия според теб е най-удачен за България?




За САЩ е известно че имат проблем с контаминирани подводни води, както и за Германия, но да речем че в Германия няма масови случаи на изолирано снабдяване на населени места. ( имам предвид за откъснатите населени места в САЩ, които нямат отточна система)

Така че тяхното решение ( на САЩ ) трябва да започне от изолирането на едното и другото и ако проблемът продължава да е така фрапиращ, се действа на горно стъпало. Този добив търпи развитие, а това, което показват е само едно първично ниво.

Редактирано от Deern на 29.05.11 09:38.



Тема Хухнови [re: !Roxana!]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано30.05.11 10:11



Това звучи добре, поне е някакво успокоение.

п.п. А довечера ( или по-точно утре сутринта) ще видим дали ще има свлачища под/около Фукушима



Остана да се изясни и краставичния проблем тази седмица, който е доста неприятен и прозрачен, но никой не иска да го каже публично От 3 седмици не съм яла краставици и свежа салата, ще умра от глад.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.