Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 20.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпрос към Roxana  
Автор skromna35 ()
Публикувано25.05.11 21:07



Разбрахме, че многознайката знае кой е главния площад на Амстердам. Сегааааааа- въпрос с повишена трудност: На кой мост в Амстердам предлагат (нелегално и най-вероятно крадени) колела за 10-15 Евро?? (подсказка: там преди време даже имаше табела-на холандски!-забраняваща въпросната дейност!)





Тема Хехехнови [re: skromna35]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано25.05.11 22:25



Това е нещо като да питаш:


Roxana, ти от джанките, които продават крадените колелета?



п.п. Прати моля снимка на надписа, ако намериш

Ето една снимка на Рокси, тя е 67мата от левия край на моста



Редактирано от Deern на 25.05.11 22:42.



Тема Re: Хехехнови [re: Deern]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.05.11 01:14



Ахаха, как си я затапила, мерси!






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 26.05.11 01:17.



Тема hmнови [re: !Roxana!]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано26.05.11 09:42



Аз не искам да затапвам никой.

Търсих тази табела, и единственото, което намерих е това - на края на Red Light District. Взех го от един италиански сайт, даже пуснах преводачката за една част, но с това тук се справих и сама " uno dei ponti alla fine del Red Light District "








Тема Re: hmнови [re: Deern]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано26.05.11 16:41



Red Light District - квартал на червените фенери
Мостът се нарича Junkie bridge, а табелата е на английски и не се споменава дали велосипедите са крадени или не. Обаче го пише в сайта, от който копнах снимката:


П.П. Никога не съм ходила в Амстердам.

Редактирано от Asia. на 26.05.11 16:43.



Тема Re: hmнови [re: Asia.]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано26.05.11 20:30



Веднага пролича кой говори италиански



Разбира се че не пише "крадени колелета", все пак холандците са веселяци, но не са чак толкова синеоки

Затова исках да видя табелата, но съм почти убедена че е (подобна на) тази



Тема Re: hmнови [re: Deern]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.05.11 00:32



А виж как скромната не знае, а?



А живеела в Амстердам, на куково лето




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: hmнови [re: Asia.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.05.11 00:39



Хвщам се за теб, ама само за фактологията, да спомена, че скромната още не е обяснила за кой площад става дума ...


Дотук вие двечките си говорите за моста, зад който се намира гарата, буквално от другата страна на булеварда. От моста нататък започва Квартала на червените фенери, в който буквално всяка сграда си има име и история.


Но скромната не ги знае????? не може да бъде, а?




И още повече хабер си нема де е въпросТния площад.....


Е кажете ми, има ли начин да й поверваме, че живее от 9 години в Амстердам и говори три езика?

Ох, ще се пръсна от смех




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Въпрос към Roxanaнови [re: skromna35]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано27.05.11 09:21



Въпрос(и) към Роксана



1. Знаеш ли тази песен?

Сутринта първите ми мисли бяха:

После отивам в пекарната, защото сутрин съм абсолютно първична- ям, пия и слушам музика със секси глас между нотите


Сега гледам как са ме измамили и дискриминирали в пекарната. Измама с цели 5 цента. И въпросът по случая:

2. Има ли монетата от One Penny, D.GREG.F.D.1990 s Elizabeth || има ли нещо гравирано на ранда/ ръба/ по дебелината на монетата? ( букви, чертички, други елементи, или няма нищо)?



Тема Re: Въпрос към Roxanaнови [re: Deern]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано28.05.11 02:03



Това е смешно.

И какво, като знам некоя си песен, ще ми изпееш друга ли.


Не моем да ти кажем дали монетата е сечена през 90-те, защото има повече от доста емисии през 60-те години на владичеството на Елизабет. пенитата по принцип, доколкото съм забелязала, нямат по ръба си (според мен питаш за сечението на двете плоски равнини на монетата) никакви други неравности.

Но българските монети имат.




Стана ми мноу смешно, защото е смешно колко е лесно да отговоря. Лесно е за мен, но както виждаш, скромната пак се е покрила и пак не знае даже лесните Фапроси





Но, определено стана ясно, че не говори три езика. Питай я нещо на немски, да видим дали знае немски, и някой друг да я пита на френски, в Амстердам това се говори най-много, скандинавските езици, немски, френцки и инглиш.

Я да видим на колко езика мое да говори скромната


Щот аз на бас се хващам, че не мое ни един


Мое и да ползва Гугъл за преводи, ама само толко. Поразговори се с нея на кой да е език, нека да видим колко знае езици



Едит: стана ми още по-смешно, защото помня неин пост, че знаела 6 езика. С малко инат ще го намеря и ще го постна тука.

Ся, въпроса е, колко езика знае скромната: 6 или 3? мейк а гес, Химбир







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 28.05.11 02:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.