Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 25.05.24 
Природни науки
   >> Генетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow]  
Автор genefanМодератор (старо куче)
Публикувано21.07.14 20:01



Значи дотук Пилар и Дилов, Субекта не може. Историка не отговаря и на мобила, само Ян не сме го чули.



Тема Re: Среща къде?нови [re: genefan]  
Автор potr (пристрастен)
Публикувано21.07.14 20:32



10 вечерта? Къде вътре на попа?

Весела и ползотворна година!


Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано22.07.14 07:44



Аз няма да мога да дойда, слезващия път


Евгени дано тества хора на морето, че нямаме нови участници , вайковците са много интересни, но те са в Поморие, Варненско,Добричко и Силистренско



Тема Re: Среща на клубанови [re: Yaan]  
Автор dilow60 (минаващ)
Публикувано22.07.14 10:44



ха, ха-исках да ви видя заедно с Пилар за да ми обясните някои неща покрай роднинството по автозомния тест. Пилар май се беше ориентирала от коя посока сте роднини по нейната рода. Ти успя ли да разбереш от коя баба или дядо ви излиза връзката? Също ме интересува, като сте роднини дали има други, който са роднини и с двамата. Калкулаторите за произход не ме приеха, защото нямали данни за моя кит.





Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow60]  
Автор genefanМодератор (старо куче)
Публикувано22.07.14 12:58



Дилов, као се изключат малко странните ти проценти на My origin, роднините ти са нормални за българин. Абсолютно всички имат доста поляци, украинци и руснаци, следвани от разни балканци. Ти, обаче си от няккво по-изолирано население, затова си с по-малка бройка роднини от средото за българин. Ако имаш хора с англосаксонски или скандинавски фамилии, връзката е пак чрез източноевропейци. Много американци "забравят" да споменат за това в родословието си.



Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор dilow60 (минаващ)
Публикувано22.07.14 14:04



ха, ха-хайде сега пък процентите са ми странни. Не съм пускал през другите калкулатори, но според Ян все едно и също излиза, но разбито на парчета или само под друго име. Съмнявам се да има българин, дори и с някакъв друг произход, който да няма южна и източна Европа и Близкия изток. За източна Европа има и по големи проценти, като при Ян. Предполагам, че има повече проценти от моите за южна Европа, а и за Близък изток. Като се видим довечера ще ми обясняваш на бира и ракия. От родата ме интересува защо няма актуални източноевропейци, а само наследници на емигранти в Щатите. Вярно, че и в българския проект половината сте емигранти, ама другите сме местни





Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow60]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано22.07.14 21:25



Пилър и Фенката ще ти кажат,как да се регистрираш, освен Пилър излизам роднина с две нейни роднини а според единият от комерсиалните калкулатори и с още една неина роднина





Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано23.07.14 08:25



Какво стана на срещата? Интересни теми ?





Тема Re: Среща на клубанови [re: Yaan]  
Автор Pillaroffire (член)
Публикувано23.07.14 09:22



Срещата беше много интересна, теми много - този път повече се изслушвахме.... затворихме заведението - има няма беше полунощ....



Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор Pillaroffire (ентусиаст)
Публикувано30.07.14 15:37



Ще направим ли среща на клуба през август?

току що се бях на обяд с приятелка, която се е тествала FMS, споделих й за нашите сбирки...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.