Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 25.05.24 
Природни науки
   >> Генетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow60]  
Автор genefanМодератор (старо куче)
Публикувано06.07.14 08:14



Аз също предпочитам вторник. В неделя заминавам за Златни пясъци за една седмица.



Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор dilow60 (новак)
Публикувано07.07.14 11:05



Добре, значи с вишегласие се реши вторник-утре. Някой предлага ли ресторант, защото ако не предлага може пак в Папа Джо на Сточна гара. Но и там гонят шумните компании от градината.





Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow60]  
Автор genefanМодератор (старо куче)
Публикувано07.07.14 14:11



Гледах една бирария Халбите на Неофит Рилски 72, цените на бирата са добри. Ако искате може да се запази маса онлайн. Само че доста ордяхме, ако Пилар не води още хора, оставаме 4.





Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано07.07.14 14:21



Четирима пак не е много малко, а и с Ян още не сме се виждали, иначе за Халбите съм навит.



Тема Re: Среща на клубанови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор dilow (непознат )
Публикувано07.07.14 16:28



става





Тема Re: Среща на клубанови [re: dilow]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано07.07.14 16:31



Между другото туку що идвам от лекаря с диагноза бронхит, така че утре ще съм на антибиотици и безалкохолни.

Надявам се да не се притеснявате че ще ви заразя, ако се наложи да кашлям ще гледам да е настрани.



Тема Re: Среща на клубанови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор Pillaroffire (член)
Публикувано07.07.14 18:27



Аз планирам да дойда - ще видя за двамата - още не съм се чула с тях.



Тема Re: Среща на клубанови [re: Pillaroffire]  
Автор genefanМодератор (старо куче)
Публикувано07.07.14 20:12



Резервирах маса за 6 човека за утре от 19 часа в Халбите 1. Адреса вече го знаете- Неофит Рилски 72. Обаче ще е вътре, защото градината и там е до 22 часа, а на нас времето все не ни стига.



Тема Re: Среща на клубанови [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор dilow (непознат )
Публикувано07.07.14 20:57



ха, ха-това е от метрите ледена бира. Ако пиеше ракиика никакви бронхити няма да те спохождат и няма да си разваляш настроението с безалкохолни.





Тема Re: Среща на клубанови [re: genefan]  
Автор Yaan (любител )
Публикувано07.07.14 21:13



Това е на Центъра нали, като гладам картата трябва да е някъде покрай вкъщи, може би близо зо Лидл и Тавите? Но ще го открия , аз пак ще дойда по-късно






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.