Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 21.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Фашисти в парламента!!!нови [re: boian]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано06.08.05 16:20



Положението е зле...



Тема Re: Фашисти в парламента!!!нови [re: jaytee]  
Автор eлия ()
Публикувано06.08.05 23:03



Неминуемо са свързани нещата.
Но аз и ти и всички ние тук в този клуб сме обикновени хора. Тази глобализация на проблема ще доведе само до наша относителна пасивност.
Същото като ниските доходи. Глобалните причини водят до тях, но ние тук трябва да решаваме локалните, за да имаме доходи с които да изкараме месеца. В този смисъл никой дори не помисля да се меси в политиката примерно със шествия и митинги или нещо друго, само защото забавянето за създаване на правителство води до несигурна политическа обстановка, която пряко влияе на икономическото състояние на страната и оттам върху нашите доходи в близко и по-далечно бъдеще. За това мога да разсъждавам, но това няма да ми донесе доходите за месеца. Друго трябва да направя за да си изкарам месеца.

Така и с циганите. Те са локален проблем, който е пряк резултат от много други глобални фактори, сред които и мутрите и политиката и други. Но точно резултати се лекуват, когато е заболял организма. Както грипа е резултат от вирус. А като излекуваш резултата, вече може да помислиш за по-глобално и превантивно лечение, за да може да не заболееш отново.
Образно казано.



Тема Re: Фашисти в парламента!!!нови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано06.08.05 23:04



Малко възпитание ти липсва.



Тема Ти не се меси, нека тоя боян да отговоринови [re: Gary]  
Автор Интepecyвaщ ce (gej)
Публикувано07.08.05 03:04



ако има смелост, какво го побива при тези случки!



Тема како Елия, бъди силна!нови [re: eлия]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано07.08.05 03:08



како елия, моля се за тебе! не има се давай на тези които искат да ти отнемат правотата! те са толкова нещастни колкото циганите които обсъждат тука!
Искам искрено да си силна, и да се бориш срещу простотията!
как елия ние напълно те подкрепяме и сме с теб!
моля се за тебе!



Тема Re: како Елия, бъди силна!нови [re: Kлapиca]  
Автор eлия ()
Публикувано07.08.05 04:07



Айдеее... Марио пак се появи с травеститския си ник.



Тема Re: како Елия, бъди силна!нови [re: eлия]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано07.08.05 12:16



како елия! не знам за какво говориш, тези момчета наистина могат да те побъркат! но наистина много искам да се държиш и да не им се даваш!!!
Ти си нашия идол!
Целуфки!



Тема Re: како Елия, бъди силна!нови [re: Kлapиca]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.08.05 12:53



аз съм атеист, но ако ми кажеш къде да се помоля мога да ударя едно рамо за всеобщата кауза, за мир и покой в душата й



Тема Re: како Елия, бъди силна!нови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано07.08.05 13:50



Душата ми е мирна и спокойна. Като порастнеш още малко, ще разбереш, че смут има в душата на тези, които се молят за чужда кончина. И този смут ги е довел до молитви.
Моли се... на арменския поп!
Може и педерастията да ти мине.



Тема Re: како Елия, бъди силна!нови [re: eлия]  
Автор Kлapиca (ЛГБТ)
Публикувано07.08.05 20:18



како елия, чувам гласове които ми казват някои неща! може би ще се оттървеш от тези нападки, на тези момчета, но в момента трябва да си силна, с много воля и ще имаш огромен успех!
гласовете като че ли ми го гарантират. Аз искрено се надявам това да стане, ето за това се и моля!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.