Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 23.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Templateнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 00:18



Защо И той? Аз него питахи преди. То е явно, че е на дрога...

Аз ако вляза в СДС това не ме прави политик. Никой досега не мие казал в ккаво точно се изразява политическата му активност. Това, че е член на БСП не е голям плюс в моите очи, дори напротив.
Все пакнемога да отрека, че той беше повод БСП публично да се застъпи за правата на ЛГБТ хората.Все пак Партията направи това с половин уста. Затова аз се надявам да видя конкретни дела на Ивелин в тази насока.



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.11.04 00:25



Виж, мен както и много други не можа да ме убедиш, че той е нещо повече от нас. Всичко, с което може да се изтъкне е това, че е политик. И нищо повече. Ще кажеш ама той сега изгря, чакай и ще видим. Нужно ли е да давам впечатленията си от политиците като цяло? Дори се получава обратният ефект, просто ми направи кофти впечатление...

И още нещо. Кандидатствам с име в средите? Лелеее, че аз ако го правих, нямаше да се подвизавам в форумите. Ти взимаш ли всичко тук насериозно, включително отговорите ти на никам, които пишеш само когато ти изнася или предпочиташ живия контакт и разговора очи в очи? Хахахаха



Тема Re: coming outнови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 00:27



Атакааааа! Председателя на Джемини се страхува от реакцията към баща му! Браво! И от теб очакваме .... Бе какво да чакаме от страхливец! Ми тези дето се подиграват на баща ти не биват ли затапвани? Баща ти кво - мълчи ли си? Ма как забравих нали си му син - и той като теб, мълчи комплексирано и търпи да го мачкат!
Но ти си свикнал - гонят те от сауната щото си педал и ти си мълчиш! че и не подкрепяш делото! Божеееееееее! Първото гей дело за дискриминация не се подкрепя от Джемини!?!?!??!?!??!?!?!
сега разбираш ли що не ставаш за тая работа и що си боклук!



Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.04 00:28



Сигурна съм, че политика дори не подозира за твоето съществуване и че няма намерение да те убеждава в нищо. Както й да е.

И не мога да разбера ти къде другаде освен във форумите имаш изобщо възможност да се подвизаваш? Отговори си сам.

Редактирано от eлия на 29.11.04 00:29.



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.11.04 00:34



Някакъв активист на някаква партия "признал"/подчертавам признал/, че е гей. Е И? Какво от това? Какво следва от това? Нещо да е казал конкретно, или просто се самонавиваме и чакаме наивно да се случи нещо като следствие от друго нещо? Иначе вече е обожествен...Бър-р-р-р
Хаха, рабира се, че не подозира, че съществувам, както и за много други гей хора... Но това в случая не е важно. По-важно е какво ще се случи след това. Пък много важно че е първия, дано не е последния!

А аз къде се подвизавам... абе не се безпокой, има къде!

Редактирано от BBourgas на 29.11.04 00:41.



Тема Re: coming outнови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.11.04 00:35



ЯЖ!!!



Тема Re: Templateнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 00:40



БСП няма да признае политика, ако цялата общност не е плътно зад гърба му.
Това не стана ясно.



Тема Re: coming outнови [re: advocatte]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 00:44



Току що ти поръчах поздрав по радио Веселина с "I Got High".
Пусни си радиото....
Ако не разбираш английски,ще ти поръчам "Горе на черешата"




Тема Re: coming outнови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 00:49



Нали не мислиш, че слушам такива програми?!
А ако ти наистина ги слушаш - още веднъж доказва нивото ти!



Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.04 00:55



Не казвам, че няма къде. За всеки се намира къде да се подвизава... Едни в Палати, други във Вертепи.
Удобно ми е, че пишете така за политика вие от Джемини. Когато някой ден се срещна с този човек и той започне да ме убеждава как трябва да сме обединени, ще му покажа писанията ви и ще го оставя да мъдрува над пътищата за и смисъла от обединение.

Редактирано от eлия на 29.11.04 00:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.