Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 12.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ивелиннови [re: Nikam]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 08:56



Да, хубаво, че го публикува....
Сега нали всички виждат колко жалки са Джемини! защо са срещу него? Срещу кое точно?
Ми той е първият който открито говори за ЛГБТ проблеми на толкова висок глас в 24 часа и Труд - където аз пък четох!
Нали се сещате колко жалък и смешен ще бъде председателя на Джемини ако седне до този човек! Той няма с какво да се похвали! Човека си изкарва сам парите, а от Джемини чакат пари от Европа и си ги присвояват!
Ако Джемини искаха да направят нещо освен да присвоят 150,000 ЕВРО, щяха да се срещнат с момчето, ама вместо това го обявиха за враг! Браво...



Тема Re: Ивелиннови [re: advocatte]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано29.11.04 09:23



Не го считат за враг.
Просто не смятат, че е нужно да му оказват специално внимание. Така ми изглежда на мен, като чета темите тук.
И като всички сте хукнали да оказвате върху тях такъв натиск, трябва да знаете, че е естествена реакция на човек да се отдръпне, като го натискат.

И на мен да ми проглушавахте ушите с това как очаквате от мен едва ли не да ходя да целувам нечии ръце просълзено, и на мен нямаше да ми е приятно. Даже, ще ти кажа, бих се заинатила и бих се дръпнала още повече, отколкото при нормални обстоятелства.
Не знам дали при тях е такъв случаят, говоря за себе си.

А ти стига вече си ни обяснявал колко са ужасни Джемини. Разбрахме мнението ти, а ти от доста време не казваш нищо ново. Искам да кажа, прочетох и в другите теми какво мислиш и няма нужда да ми го казваш пак.

There's a devil waiting outside your door...


Тема Re: Ивелиннови [re: Loretta]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 09:30



Хубаво, ама само не ме съветвай какво да казвам! Това беше в комузма. Сега има свобода на изказа - особено пък тук! Който не харесва - да не чете!
Тя истината казват много, ама много боляла!
Джемини да се дърпат колкото си щат - губят само те!
Защото ние обсъдихме хубаво момчето, ама нали се сещаш един ден като му дадат да прочете мненията тук как ще се отнесе към Джемини!



Тема Re: Ивелиннови [re: advocatte]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 09:44



Как ти хрумна, че Джемини счита Ивелин за враг?



Тема Re: Ивелиннови [re: Loretta]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 09:51



Не смятам,че се омаловажава това, което е направил Ивелин. Както вече казах, аз оценявам този акт точно толкова, колкото трябва.Напълно съм съгласен с това,което си казала по въпроса. И си мисля,че оттук нататък зависи от него да ни покаже, че има идея и стратегия за работа на политическия "фронт".
Няма причина Джемини да не застане зад него и да не го подкрепи в конкретните действия,които той реши да предприеме. Засега сме в очакване да разберем какви ще са те.



Тема Re: Ивелиннови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 10:02



И ти как си мислиш, че той точно на теб ще дойде да ти споделя намеренията си - на компрометираната Джемини? Не ми се вярва!
Усещаш ли пак как мислите като Велики и незаменими! Вие с 19 човека зад гърба си и той?!?!? Ами не мисля, че сте в позиция да идва при Вас той нито да проявява инициатива! Бих се учудил да приеме среща, дори и Вие да го викнете, особено ако някой му покаже писанията тук. Не би си рискувал имиджа за срещи с компрометерани организации като Вашата! Поне на мен не ми се вярва!
А че го обявихте за враг - е вярно прочети по-горе, сигурно си забравил или искаш да се измъкнеш, но е късно, написаното остава!



Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.11.04 10:35



Нима цял живот ще се спираш да направиш нещо, което смяташ за правилно, само и само, за да не нараниш някого? То това е често срещано явление и не само в гей средите - много деца пропиляват живота си, опитвайки се да изпълнят мечтите на родителите си...

Аз съм съгласен - за предпочитане е майка ти и баща ти да са предупредени, че си гей и че ще излизаш по ТВ, ама това какво мислят не трябва дате спира - животът си е твой...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелиннови [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.11.04 10:40



Мда, но имай предвид, че ако един Президент или един Министър-председател се разкрие, това ще е край на кариерата му, дори в една много демократична страна, не защото е гей, а защото е лъгал хората и е разигравал театро с жена си идвете си ухилени деца...

Това, което направи Ивелин е полезно - той има амбиции в политиката и започва начисто. След време може и да се кандидатира за президент и може и да го изберат - честно, без компромати...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ивелиннови [re: Loretta]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.11.04 10:43



Ами и в двата смисъла. Аз имам всичките вестници, ако искаш, ще ти ги дам :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Templateнови [re: prinyo]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.11.04 10:50



В темплейта си забравил да добавиш: 150 000 EUR са похарчили - ПОЗОР!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.