Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 26.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: coming outнови [re: advocatte]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.11.04 23:52



Ако някой те обича много, това не означава, че можеш да се възползваш от обичта му и да го нараниш, очаквайки, че любовта му към теб ще се окаже по-силна. Доста е незряло и детинско... какво да ти кажа...



Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор eлия ()
Публикувано28.11.04 23:54



Това съм го пропуснала... Би ли дал повече инфо по случая?

Редактирано от eлия на 28.11.04 23:56.



Тема Templateнови [re: advocatte]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.11.04 23:57



Понеже съм изпълнен с възхищение срямо гражданската ти позиция на възмутен елитен ... ти предлагам един темплейт, който можеш да попълваш,когато искаш да пуснеш нов постинг в този форум.

Инструкции за употреба - напиши хубави неща на мястото на многоточията,когато изреченията започват с "Аз" и плюй до дупка в другите случаи!

Темплейт:
......................, бе копелета! Аз .....................! ................!!! .................!! Аз ....................!!! ............................. на съд!!!! Аз ..................................! ........................!!!.................................!! .................................................., мошеници!!! Аз .....................................................!

P.S. Не ми каза на каква дрога си...



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.11.04 23:59



Дефинирай "политик".



Тема Re: coming outнови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 00:05



А ти как дефинираш себе си? Какъв ти е дохода? Защото това е най голямият критерии за успех! Та?



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано29.11.04 00:05



Имах предвид, че лицето му го има в Интернет за тези, които се интересуват. Не е анонимен подобно на advocatte или мен, например. Но докато аз нямам претенции към анонимността на някой, наричайки го страхливец, avocatte има. На теб нищо не мога да ти кажа, защото ти не си анонимна. За което имаш моите възхищения! Не всеки го може.



Тема Re: Templateнови [re: prinyo]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано29.11.04 00:10



Пак продължаваш с простотиите си - а има конкретни въпроси към теб! Не е нужно да съм направил каквото и да е за ЛГБТ за да питам, нали? Аз никога за миг не съм казвал че съм направил нещо - напротив още в началото казах обратното!
Не мога да разбера безсрамието Ви да си мълчите и да не отговаряте на въпросите? Това да кажеш истината на някой не е обида. Как да ти кажа, каквото и да е като ти наистина си боклук! Ама пълен боклук! Това не е обида, ами истина! И не е само мое мнение, а и на други! Е, не на много щото малко те познават!
Но за теб е по удобно да се обиждаш вместо да отговаряш на въпросите!



Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.11.04 00:12



Мдаааам, това наистина е сериозен проблем. Когато родителите научат, те по някакъв начин ще се справятс мисълта. Сигурно няма да им е лесно, но ще се справят. Но това, което ще преживеят при сблъсъка с хомофобията трудно ще го преглътнат... Наистина не знам дали имам правото да подлагам баща ми, койтоживее сам в едно градче на 500 километра от София на всичко това... Всъщност се надявам, че не се е налагало да преглъща много тежки шеги и лафове. Някак си нямам право ...



Тема Re: Templateнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.11.04 00:14



Според него ли? Мизрахи почна с коментарите. А всъшност мненията просто си бяха смешни...



Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор eлия ()
Публикувано29.11.04 00:15



Никой не иска всеки да го може.... Всяко нещо с времето си.. нали за това работим... да го може всеки...

Би ли ми посочил къде му има лицето.... държа да го видя. Ако знаеш и името на този човек - ще е чудесно.
А иначе за адвоката си прав... А за теб.. де повечето анонимни да бяха като теб. Тогава аз например щях да се радвам на гейовете... а не да ме е гнус сега от педалите.
А... забравих.. за мен не си анонимен. И съм ти благодарна за помощта тогава.

Редактирано от eлия на 29.11.04 00:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.