Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 27.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: coming outнови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 23:32



Е, не "повече от останалите" в надутия смисъл на думата. Просто за годините си е постигнал много, интелигентен е и целеустремен... Като го сравня с други, оставам с впечатление, че сравнението между него и някои от членовете на любимата ти организяция не е в полза на Джемини...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: coming outнови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.11.04 23:33



Павката разказва вицове, които само на него са му смешни. На другите им се реве от тях...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: coming outнови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.11.04 23:40



Вицът беше твой. Аз просто го цитирах.



Тема Re: coming outнови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано28.11.04 00:05



А защо сега вмъкна "редовното" сравнение с Джемини?

П.С.: "любимата ти организяция" За какво намекваш? Избрал съм я по качествни показатели, а не защото имам приятели и познати в нея.



Тема Re: coming outнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано28.11.04 10:39



еее милата. Изкара ме в творчески застой.


Най-малкото че сам си изкарва хляба. Нещо, което не може да се каже за теб.
1. Работя.
Че гради и политическа кариера съвместно със собствение си бизнес, което не може да се каже за вас в Джемини и особено за теб.
2.Не е ясно защо намесваш Джемини? Моите цели са различни от това да градя политическа кариера съвместно със собствен бизнес.
Че е открит човек с име и лице, нещо, което не може да се каже за теб.
3.Открит човек с име и лице? Научих за него случайно от мизрахи, който ми прати бележка да гледам Нова ТВ една сутрин. За съжаление не можах, защото бях на работа. А до тогава с чие лице се е представял? Какво означава открит човек? Дай ми критерии.
Че е минал тийнейджърската възраст, нещо, което не може да се каже за теб.
4.Няма да коментирам
Че има добро образование, нещо, което не може да се каже за теб.
5. Нещо, което не може да се каже за мен. Засега... Остават ми 2 години и ще!

Та в какво му се състои класата? Имам много приятели, които ако трябва да го сравнявам с него, отдавна са го задминали. Не ме драzни това което е и това което е постигнал, а като цяло вашите приказки, чрез които искате да го изкарате нещо уникално, нещо неповторимо и нащо над останалите

Редактирано от BBourgas на 28.11.04 13:34.



Тема Re: coming outнови [re: mizrahi]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано28.11.04 14:30



Когато правиш публичен coming out (в медиите) трябва да имаш предвид и това, което близките ти ще преживеят. В известен смисъл и те са въвлечени в този coming out и ако те самите не са готови за него, т.е. не са приели хомосексуалността ти по начина, по който ти си я приел, тогава твоят coming out може да се окаже жесток за тях.

Т.е., може да се окаже, че ти си помагаш а кариерата и правиш нещо благородно за ЛГБТ обществото, но поставяйки в много лошо положение близките си. А доколко е благородно да правиш неща, които не са добри за близките ти, не знам... За мен това е много неясно... Може би, ако си много силна и влиятелна (и богата) личност, тогава е ОК.

Редактирано от jaytee на 28.11.04 14:35.



Тема Re: coming outнови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.11.04 17:13



Но само ти си се смееш на него...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.11.04 17:16



Разбирам те, но съгласи се - Животът си е твой и не зависи от одобрението на родителите ти. Ако оставиш на тях, те никога няма да ти кажат "Браво мойто момче, гордея си че си го слагаш отзад...". Ти си такъв, какъвто си - за останалите, те ще трябва да те приемат, но само след като заявиш какъв си... Иначе ще си играете на криеница...

Аз мисля, че в БГ основния проблем с коминг аута е да кажеш на родителите си, останалото е лесно.

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: coming outнови [re: jaytee]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.11.04 17:20



Абсолютно си прав, особено ако ти си в София и заявяването ти не е кой знае какъв проблем, а родителите ти живеят някъде из страната, в някой малък град, в който вестта за това, че си педераст може да съсипе живота им ---- или да ги направи популярни :-))



Тема Re: coming out [re: ANEW]  
Автор advocatte (доста познат)
Публикувано28.11.04 17:29



Абе, я не говорете глупости, бе страхливци! Членовете на Джемини са страхливи и скрити... ако това не е поредния скандален факт, здраве му кажи.... Той даже и тоя комунист Иво не Ви бил член, леле ле еле ле ! Представяте ли си? Хе хе хе - какво да говорим за Джемини - даже и той не е сред ВАС!

Той все пак сега е най известния сред нас гей -освен него и Куркински, Васил Найденов и май за други публични не се сещам....
И кой от тях е в гей движението? Никой? Кой от тях би се съгласил да води гей парада? Ами май никой ако Джемини е отпред!

Пък за родителите - ми квито децата такива и родителите! Крушата не пада по далеч от дървото! Страхливи деца се раждат от подобни комплексирани родители! Не мога да разбера какъв проблем може да имате с родителите си - ми нали сте техни деца и те са ВИ раждали - ако нещо не им харесва могат да се сърдят единствено на себе си. Що за проблем!?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.