Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 09.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема да е ново под слънцето-не е,ама...  
Автор com_pot (непознат)
Публикувано30.06.04 17:11



все пак, дайте коментари и вие!

http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1067



Тема Re: да е ново под слънцето-не е,ама...нови [re: Nikam]  
Автор com_pot (от круши)
Публикувано30.06.04 17:47



на т'ва същество вземи му го обясни там на страничката,че тук едва ли ще отвори,за да се запознае с мнението ти по въпроса. пък му е важно и на него и на всичките останали,които са го изчели- че и изкоментирали!

яд ме е,че всеки казва:"нямам нищо против,ама да не ми го навират в очите". обаче- за нищо на земята не биха се грабнали да се поинтересуват отблизо. не мога да си обясня как може да се отрича или приветства-изобщо да се говори за нещо,от което хал-хабер си нямаш,ама търсиш дивиденти



Тема Re: да е ново под слънцето-не е,ама...нови [re: com_pot]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано30.06.04 23:05



Hacked By Electron 30.06.2004 23:03

Bu site Türkün gücünün kücümsenmemesi icin Electron tarafından hacklenmiştir HaCKeD ßy Electron

Евала момчетата действат бързо

Редактирано от BBourgas на 30.06.04 23:06.



Тема Re: коментаринови [re: Nikam]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано01.07.04 12:21



И поради кое по-точно смяташ, че въпросния човек не е наред с главата си ?
Нима това, което не е написал, не е вярно ?
Нима наистина хомофобията да не е най-силна измежду самите гейове ?
Докога ще отричаш очевидни истини ?!?!?

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: коментаринови [re: Nikam]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано01.07.04 23:03



Именно текстът, който ти твърдиш , че не струва пукната пара, съдържа очевидните истини, които повечето гей-хора лицемерно отричат, че съществуват, очевидно и ти в това число.

Посочи ми двама ПРИЯТЕЛИ-гей ?
Такива, които биха направили всичко един за друг, без да мислят за секс - за разлика от "хетеросексуалистите" , при които думата мъжко приятелство означава нещо много , много силно

Ако ти не знаеш какво имам предвид под хомофобия измежду гейовете, жалко , че си се трудил толкова много да превеждаш различни статии.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: коментаринови [re: peter25]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано02.07.04 09:07



Казваш, че в статията са били писани истини. Ами да видим:

1. Нещото, което ме накра (подбуди,възбуди) това е отличен пример на второкласен хумор.
2. Не знам какво се е случило, но тъй като размерите на този пич са горе-долу 190 на 90, а и е доста боен, смятам, че въпросните телесни повреди са сменли адресата си…-- сиреч всички педали са с меки китки и не могат да се защитават. Само истинските хетерковци умеят да бият... Това ако не е хомофобия...
3. Спомняте ли си, че до преди няколко години нямаше никакъв проблем да наричаме циганите "цигани". Така беше и с негрите в Америка. Изведнъж решиха, че nigger звучи обидно и трябва да се обръщат към тях с Афроамериканец. диагноза: расизъм. И липса на елементарна култура. М/у впрочем какво точно се опитва да докаже авторът? Че липсва расизъм и всичко е един лош сън? Или че, дискриминацията спрямо педалите е равносилна на расизъм.
4. - Извинете, ваши ли са розовите прашки, с пухче на триъгалника и заешка опашчица на дупето?
- И к'во кат' съм гей?
Ами точно, и к'во кат' съм педал?
5. Тези същите същества обесняват в медийното пространство как "постоянно" се опитват да "накарат" хората (забележете, ХОРАТА) да нямат задръжки към тях. А всъщност, си седят тихо и кротко в "спартакуса" Първо пише се обясняват, но да не си говорим за правопис. Това да му е проблема на писанието. Да си поговорим за логика. Нали си седим тихо в Спартакус? За какви медии става въпрос? Като си седим тихо в Спартакус какво се оплакваш? Не си ли противоречи господина (или г-жата, г-жицата)?
6. господата (или дамите), Да си гей не означава да си женствен. Да педал съм и обичам да ме чукат, но не обичам да обличам поли и не се държа женствено. Така и не го разбраха мъжленцата на България. Просто освен да са тенденциозни не могат. То мислене се иска, ама то това е задача със звездичка.
7. аджаба, се занимавате с такива простотии,бе,пичове? Като си гей, не означава, че трябва да носиш дрехите на 17 годишната си сестра,нали?-- ами харесва ни? Защо да не сложа дрехите на 17 г. момиче. Ако един 50г. чичко може да се ожени за такова, що аз да не мога да му нося дрехите. А и най-сетне сте го проумели това: че да си гей не означава да носиш дрохите на представителите на женския пол. Въпросът остава обаче: ами защо не. Ако искам, свободна страна е нали? Ама токчетата и тесните поли не са много удобни. Вервайте ми. Ако на вас не ви е приятно - ами не ги носете тези дрехи.

8. Бъдете си там, такива, и си трайте, пък един ден... Това най много ме вбесява. Да седим мирно и тихо, така ли? Докато ни се подиграват разни сополанковци като автора на писанията или по-точно драсканията. Значи това е рецептата -- робувайте братя. За бога братя, още малко търпение. И така все на в последна глуха. Това ли е истината? Нали уж живота бил такъв какъвто си го направим. Това ли да искам за себе си. Подчинение. И превит гръб. Да, ама не.

Не мога да повярвам, че има и педали, дето приемат такива робски действия. И с отворени обятия приемат тези, дето искат да ни затворят устите. Това не е нищо друго, освен да викаш -- ела наеби ме! (Не забравяйте презервативите обаче, щото подобни курвенски гъзове кой знае къде са били. )

Това не означава, че трябва безмозъчно да вдигаме знамето и да викаме, че да си гей е върха на сладоледа. Критичният поглед не изисква робуването на хетеро стереотипи. А драги peter_25, горните драскания са нищо повече от стереотипи. В една друга тема ни говореше статистика. Ами помисли пак за статистиката. Видял господина 20-на гейове. И това от хилядите в България колко прави. Вместо да помислиш как да направиш така, че да се видят другите аспекти на хомосексуалността, си седнал да плямпаш как това били "горчивите истини" за хомосексуалността. Още малко и събеседник на Слави ще те правим -- колко точно били омекнали наш'те китки. С демонстрация.

Та това били истините. На стар башкеванджия ти краставици не продавай.

Редактирано от Boian на 02.07.04 09:09.



Тема Re: очеизвадните истининови [re: Nikam]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано02.07.04 13:56



Уф.

Айде прочети още веднъж какво съм написал , макар и с малко думи.

Защо ти все се впускаш в изключенията ?!?!?

Много добре зная за съществуването им.

Очеизвадните истини, както ти си ги назовал , но си забравил да споменеш кои са, за мен са :
- за повечето гей обичайният начин да си осигуряват секс е интернет-мимолетни запознанства. На повечето гей не им пука с кого правят секс и за тях изразите "неангажиращ секс", "нещо за разнообразие ", "приятелче за секс" , "нещо за вечерта" са ежедневна част от речника им.
- за повечето гей думата "приятелство" с друг гей , с когото не правят секс означава познанство, което може да осигури контакт с друг гей, с когото да правят секс и не е нищо повече от лицемерие. Истинското приятелство между двама гей е почти невъзможно, както почти невъзможно е и приятелството между две жени / хетеросексуални /.
- за повечето гей единствено подходящият , идеалният партньор е хетеросексуалният мъж. Но тъй като той е недостижим, повечето се примиряват с партньори, които са гей. Това е в основата на много други процеси, включително и на хомофобията измежду гей-хората.
- повечето гей ненавиждат самите себе си за това, което са и по тази причина не успяват да устоят на изкушението да изневеряват почти винаги на партньора си, ако го имат.
- повечето гей мразят анатомията на жените и се отвращават от тях / ти си едно чудесен пример за това /. По тази причина нерядко ситуацията е аналогична на описаната във второто тире.
- повечето гей , когато достигнат възраст от 40-50 години , попадат в дълбока душевна криза, защото тогава разбират колко много са лъгали себе си .
- повечето гей отричат всичко , написано дотук. Разбираемо е защо.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: очеизвадните истининови [re: peter25]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано02.07.04 14:07



Ти затова ли не искаш да си гей? Защото гейовете са всичко това?



Тема Re: пак ли....нови [re: Jupiter]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано02.07.04 14:18



Какъв е този нездрав интерес към моята личност от твоя страна ?
Продължаваш да правиш много погрешни заключения за мен, които нямам желание да опровергавам, защото имам достойнство и самоуважение.

Това, че се интересувам от проблемите на циганите, означава ли, че съм циганин ?
Това, че се интересувам от атомна физика означава ли, че тайно си мисля как да направя домашна атомна бомба ?
Това, че се усмихвам на продавачката в магазина , означава ли, че го правя само с цел ПО-КЪСНО да я вкарам в леглото си ?

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: пак ли....нови [re: peter25]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано02.07.04 15:22



Къде пък го видя тоя интерес, бе Петре? По-безинтересен и тривиален едва ли би могъл да бъдеш. Просто оплакванията ти край нямат... първо за лошия ти късмет с мъжете в Адам и Адам, сега това тук...

Например
"- за повечето гей обичайният начин да си осигуряват секс е интернет-мимолетни запознанства. На повечето гей не им пука с кого правят секс и за тях изразите "неангажиращ секс", "нещо за разнообразие ", "приятелче за секс" , "нещо за вечерта" са ежедневна част от речника им. "
на мен ми звучи като
"- омръзна ми да си търся гадже в интернет. Все попадам на някакви които искат само неангажиращ секс, без да им пука с кого го правят, без да им пука за мен самия. Не мога така. Искам нещо повече, затова тоя път ще пробвам с жена в лесбийския клуб, знам, че няма да се влюбя, ама поне те обичат без да искат много секс, ще се прежаля... ама да е бисексуална и да ме разбира като и кръшкам с мъже, че имам нужда и от нормален секс все пак.

Следващото
"- за повечето гей думата "приятелство" с друг гей , с когото не правят секс означава познанство, което може да осигури контакт с друг гей, с когото да правят секс и не е нищо повече от лицемерие. Истинското приятелство между двама гей е почти невъзможно, както почти невъзможно е и приятелството между две жени / хетеросексуални /. "
Ми звучи като
"Омръзна ми да ме подмятат като секс играчка тия гейове. С когото и да ме запознаят, все така се случва, че си мисля, че той е Човека, ама не... приспиват с мен по веднъж и тва е. Как един приятел гей не си намерих, всичките ми приятели са хетеро, искам и гей приятел пък. Все пак с кого да си говоря за мъже? От жени пък аман, само се лаят се една на друга, никакъв мохабет не става."

Следващото
- за повечето гей единствено подходящият , идеалният партньор е хетеросексуалният мъж. Но тъй като той е недостижим, повечето се примиряват с партньори, които са гей. Това е в основата на много други процеси, включително и на хомофобията измежду гей-хората.
го тълкувам така
Какво да направя като не изглеждам хетеро, а гейовете такива харесват. Мразят ме и изпитват хомофобия към мен точно заради това, ама какво да направя и какво ми остава, освен и аз да изпитвам отвращение към женствените.

Следващото
- повечето гей ненавиждат самите себе си за това, което са и по тази причина не успяват да устоят на изкушението да изневеряват почти винаги на партньора си, ако го имат.
Тук не знам как си свързал ненавистта към себе си с желанието си за изневяра, щото то логическа връзка няма, но това е добре, защото доказва че пишеш за себе си отново. Напиши логиката по която стигна до този извод моля тe! Все пак никой освен теб не знае за какво говориш, а така не е честно.

Още едно
- повечето гей мразят анатомията на жените и се отвращават от тях / ти си едно чудесен пример за това /. По тази причина нерядко ситуацията е аналогична на описаната във второто тире.
Не харесвам жени, или не толкова колкото мъже, ама все пак не се отвращавам от тях както другите и мога да спя с тях и го правя като няма с кой друг.

Предпоследно
- повечето гей , когато достигнат възраст от 40-50 години , попадат в дълбока душевна криза, защото тогава разбират колко много са лъгали себе си .
С други думи...
Сега е трудно да намриш нещо свястно в интернет, а представяш ли си какво ще е като остарея? Никой няма да ме иска и ще съм един депресиран, самотен старец. По добре да стъпя от сега здраво на земята и да си намеря женица, с която ще се гледаме като остареем, както повечето хетеросексуални двойки, че с тия гейове хич не е сигурно като ги гледам...

И последно
- повечето гей отричат всичко , написано дотук. Разбираемо е защо.
Айде да им покажа на тях колко пари струват. За себе си нищо не казвам, щото от където и да се погледна не се различавам много от тях, ама поне имам глава на раменете и мисля логично.

Та така, мили Петре. Както казвам, хич не си от интересните. Такива като тебе под път и над път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.