Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 11.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: аман от аз-а тинови [re: Nikam]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано02.07.04 15:53



Ех, че егоцентрично същество си.

Аз.
Аз.
Аз.
Аз.
Аз.
Аз.
Аз......


Някой да е твърдял, че ти си в ПОВЕЧЕТО ?

Много се радвам, че си положил толкова труд и си превел толкова статии.
Но защо не надрастнеш себе си и най-сетне не се огледаш наоколо , без розови очила ?

И кога най-сетне ще започнеш да ЧЕТЕШ това, което пиша ?

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: пак ли ти....и твоите нелепи интерпретациинови [re: Jupiter]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано02.07.04 16:29



Написаните от теб интерпретации може би важат за теб самия / това аз не твърдя и не мога да знам / , но аматьорските ти опити за охарактеризиране на моята личност, ценностите ми и движещите я сили са напълно безуспешни .
Всички, които ме познават лично са напълно наясно с това - а ти за мое щастие не си измежду тях . Никога от нищо не съм се оплаквал , не ми е в характера.

Ако по някаква случайност следваш психология- откажи се, докато е време. Ако не следваш това- препоръчвам ти да спреш с всякакви опити за интерпретация и "четене между редовете " на човешките думи, мнения, отношения и с изграждането на псевдо-теории за мотивацията им да правят това или онова - не те бива, ама никак / съдейки по написаното от теб тук /.

Изключително посредствено е да приписваш всяко едно обобщение , направено от кого да е , като начин направилият го да даде форма на някакви свои нерешени или недоизказани пред самия него проблеми. Това означава да обявиш всички писатели и журналисти за едва ли не душевно болни хора. Просто има множество факти и явления, които съществуват , колкото и да не се харесва това на някои.

А начинът, по който си интерпретирал изброените от мен факти само ги потвърждава още по-силно.

Погледни себе си и разбери, че аз имам едно качество , което очевидно ти нямаш . Нарича се човещина.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: аман от аз-а тинови [re: Nikam]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано02.07.04 16:34



Е тогава очевидно живеем в различни реалности, които не се припокриват ни най-малко.
Което си е странно, както и да го помислим.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: пак ли....нови [re: peter25]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано02.07.04 20:27



ами по твоята логика -- да.



Тема Re: пак ли ти....и твоите нелепи интерпретациинови [re: peter25]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано02.07.04 20:34



твоят постинг важи с пълна сила и за теб самия. Просто има множество факти и явления, които съществуват , колкото и да не се харесва това на някои. Безценно мото. Сега остава да помислиш пак за това какво е факт и какво е обощение от лични наблюдения.



Тема абе Пешонови [re: peter25]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано03.07.04 03:23



не ти ли омръзва постоянно да повтаряш колко са ужасни, злобни, долни, комплексирани, притворни, неверни, развратни и изпълнени с омраза гейовете?

Познаваш ме - и аз ли съм такъв?

Въобще сещаш ли се, че като кажеш "гейовеТЕ" и ти влизаш в тая графа, и всичко което казваш може да бъде насочено и към теб?
Мен лично това отношение ме обижда. Предполагам и другите също. Затова и хората тук понякога са резки, когато ти опонират.

В крайна сметка, като не ти изнася, като не ти харесва да общуваш с гейове, и като не ти допадат те като хора, не се събирай с такива. Свободен човек си. Движи с хетеросексуалисти, говорете си, радвайте се на живота... защо трябва да ни затормозяваш с абсолютно едностранчивите си и половинчати, че понякога и хомофобски възгледи?
Като ти чета постингите, се чувствам все едно се опитваш да ми втълпиш нещо, което съм съвсем наясно че не е вярно, но ти продължаваш да ми обясняваш, че все пак е точно така.
Какво искаш да ни кажеш, какво искаш да покажеш, какво искаш да докажеш, на кого?
Защото всичко което успяваш да демонстрираш е как се стреля срещу свои.
Нима не ни е достатъчно омразата, която получаваме от Другите, та да генерираме такава и помежду си?

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов


Тема Re: абе Пешонови [re: eлия]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано03.07.04 08:16



Не съм дотолкова сигурен дали peter_25 говори истини или просто папагалства пропаганда. Там е въпроса.



Тема Извинявай че ще те зачукам с твоите думи...нови [re: peter25]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.07.04 10:30



При това ще го направя невъзпитано ама ме дразниш. Само за сведение аз съм хетеро но ми доставя удовоствие да чета и тук. А някои от нещата които съм прочел просто си ги копирах.
Да се върна на твоите думи. Ти си написал това за разлика от "хетеросексуалистите" , при които думата мъжко приятелство означава нещо много , много силно но нима ти самият имаш приятели? Може и да си мислиш че имаш но в същност нямаш. Жалко е че не го осъзнаваш и не си само ти. За ядене и пиене приятели много ама я накарай някой приятел да закопае труп в градината си и ще видиш дали имаш приятели. Или накарай някой приятел да дойде у вас в три през нощта. За себе си мога да кажа че вярвам че трима души биха дошли в три през нощта ако ги повикам и за твоя изненада само един от тях е мъж.
Ако имаш въпроси давай ги но ако имаш само нападки по-добре си ги спести. Голямото пиле.

ще полетиш ли с мен


Тема Добре казано но ще те помолянови [re: Jockey]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.07.04 10:33



като говориш за омразата от Другите да добавиш едно Повечето защото не получавате омраза от 100% от другите. Така ли е?

ще полетиш ли с мен


Тема Re: абе Пешонови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.07.04 10:39



У мен лично е страха от насилие в дадени моменти. Не казвам че аз се страхувам от насилие защото то може да ми се случи от хора с всякакъв вид сексуална ориентация но както са казали старите хора че във всяко стадо си има и мърша та така и тук. Нима един таксиметраджия с помпичка не цапа името на сто такива които не помпат сметките на клиента?
А що се отнася до презрението... нека ти кажа че и хетеросексуален човек може да бъде презиран за неща които не зависят от него. За тялото му например а както знаем добре то не винаги ни е подвластно. Така че зная много добре какви рани нанася презрението. Те никога не зарастват и винаги са готови да се отворят отново.

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.