Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 25.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема омофилофилия.нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано26.03.04 20:10



в гръцкият език, се ползва основно думата омофилофилия!
Щях да я пропусна.

Редактирано от Nikam на 26.03.04 20:17.



Тема Re: (псевдо)етимологически сценарий?нови [re: Nikam]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано26.03.04 20:38



Съгласен съм. Извинявай!

there, there...


Тема Re: Оффтопикнови [re: Jupiter]  
Автор Fire walker ()
Публикувано27.03.04 04:01



Бе Matthew Rogers, отпадна,ама имаше хубав глас...А мен ме кефи този...ммм...черния..дето Стивън му е фен.А най-вече съм фенка на Стивън.Има нещо адски секси в англииската му перверзна заядливост.И е адски точен освен това!Като каже нещо цели в десятката!

Mens agitat molem

Тема Re: Ето ти един странен въпрос.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Fire walker ()
Публикувано27.03.04 04:19



Не си опознал френската любов???Не правиш и не ти правят???Дълбоко ти съчувствам!



Mens agitat molem

Тема Re: „P„‚„Ђ„y„x„‡„Ђ„t„p „~„p „t„…„}„p„„„p...нови [re: eлия]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.03.04 10:27



Дешифровай моля за непосветените като мен, които четат само на български и английски.

За което предварително благодаря

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Тема Слушай Никам!нови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.04.04 20:34



Точно на мен не е нужно да обясняваш това още повече че аз като прелетна птица не се заседявам никъде за по-дълго време.Досега просто не се е намерило подходящо място за Албатрос където той да се почувства желан поне като събеседник но това вече е друга тема и не е за страниците на вашия клуб а в психоанализа няма да я пусна та да ми обяснят че съм ненормален само защото на моменти се чувствам нещастен...
Асасин определено си има свои причини да се държи така но нека не ги коментираме.Повярвай ми че иначе той е един приятен човек но всеки си има своите черни моменти.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: педалнови [re: jaytee]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано10.04.04 21:09



a na agnliiski, pederast.



Тема Ами едно нещо коетонови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.04.04 21:26



непрекъснато ме изненадва например е че когато хората видят в трамвая две млади лесбийки нямат нищо против тях (говоря за момичета около 20 години) и не съм забелязал негативни реакции когато две момичета почнат да се целуват на публично място докато когато една жена заяви на глас че предпочита женската компания пред мъжката то това вече е шокиращо... и това ако не е лицемерие...
Да не говорим пък за това че на две млади момчета изобщо не им е позволено (за разлика от момичетата) да покажат нежност един към друг на публично място... Това вече е дискриминация.

Ако можеш да ми кажеш нещо с което да промениш това ми мнение то аз ще го изчета много внимателно.
пп.Много ми хареса това за първата среща.Копирах си го и даже го изпратих на една приятелка.То е общовалидно.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Ето ти един странен въпрос.нови [re: Fire walker]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.04.04 21:34



Някога... когато бях под 20 години и за първи път опитах да правя френска любов на жена бях сецнат от две неща-първото е че тя се мажеше с някакви мазила с гаден вкус при целуване а второто е че не срещнах никакво насърчение или реакция.Сега като се замисля си задавам въпроса дали изобщо това момиче стигна с мен до оргазъм ама тогава не съм се и замислял за подобни неща.Имаше нещо нередно в отношенията ни ама е твърде късно да нищя неща отпреди повече от 15 години.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: !!!ОТНОСНО КЛУБ НА РАЗВЕДЕНИТЕ!!!нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.04.04 02:37



ее като си много отворен що не поспориш с хората в другия клуб? Аз на няколко пъти съм го правил ама вече не ми стиска, общо взето хората разбират, стига да подходиш правилно, а останалите 10% са идиоти и селяци.

ЕНДЖОЙ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.