Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 23.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: poзинka]  
Автор Well__ (член)
Публикувано14.03.01 12:55



Абе и да се закълнеш, все тая, че може и да те съдят за клевета ! :))))
Я по-добре разкажи някой виц за тъп шофьор ! :)




Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: sslavo]  
Автор Well__ (член)
Публикувано14.03.01 12:57



Абе незнам дали е от габрово, ама на Шипка май и е хвърлен пъпа ...


Майтап, бе ей ! Да не се засегнеш неашту ! :)))



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: Well__]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано14.03.01 13:20



вицове за шофьoри не знам , но сигурно ги има много в нета...разровете се , де:) или си чакате на готово...
аз си знам истински случаи, звучащи като вицове..



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: Well__]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано14.03.01 13:23



От казанлък съм, но пъпа ми е хвърлен в друг град, не е на шипка..
я уточни , защо да съм се засегнала?



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: poзинka]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано14.03.01 13:47



Който го е чувал, да не го чете....
Качвам се от автогарата на автобуса за русе, а вътре фраш - деца , студенти, ученици, мъже , жени и......в багажника - кокошки...
Като ги чух да кудкудякат, веднага реших да не си оставям сака при тях , долу...И СЛАВА БОГУ...
Всички хора около мене бяха найзвадили кърпи и си ги държаха пред устата, аз се зачудих, но не много, защото доста неща съм виждала, когато съм пътувала..
започнаха да ме уверяват какъв ад е било от пловдив до тука, аз кимах и се правех , че чувам, притесняваха ме кокошките, защото се чуваха , а аз исках да подремна...
Автобусът тръгна и...кошмарът настана ПУШЕЦИ, ДИМ, КАШЛЯНИЯ, ШОФ. ПОГЛЕЖДАНИЯ В ОГЛЕДАЛОТО, четеше се неговата безпомощност, но целта е била -- живи , умрели автобусът да стигне русе...
Нейсе...с.Шипка, тук 2-3 слязоха , на мен още не ми пука, викам си само такова нещо не ми се е случвало, ще издържа , и си сложих една тениска пред устата и с насълзени очи от дима продължавах да се надявам , че това чудо ще спре...
НО На горепосочения завой....шофето спря автобуса и буквлно ИЗБЯГА, добре , че отвори вратата, тогава, познайте...ЮРУШ навън, с лакти и нокти..
И понеже можеше всеки момент да гръмне автобусчето ни "мерцедесче", хората не успяха да си приберат багажите и кокошчиците от багажното отделение, аз както посочих по-горе , извадих късмет...
Автобусът си изгоря пред погледите ни, без никой нищо да направи, само собственичката, чиято цел преследвахме до края "РУСЕ", кудкудякаше и се чудеше какво да прави...
После беше великото преселение на народите , нагоре по байра, аз пък слязох надолу , и първата кола беше моя, качих се на стоп, и на върха изядохме по една шкембе чорба, тогава не се говореше за луда крава.
Това се случи миналото лято...





Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: poзинka]  
Автор sslavo (вече познат:))
Публикувано14.03.01 16:34



Ей,ти си участвала в екшън

-Балкански екшън

Хубав град е това Казанлък!
Казарма бях там
И защо ти е интереса към нашия град?

Редактирано от sslavo на 14.03.01 16:36.



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: sslavo]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано14.03.01 17:32



Интересът ми е попътен, ако ме разбираш какво искам да кажа:)))



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: poзинka]  
Автор Well__ (член)
Публикувано15.03.01 06:02



Виж я ти тая Розинка ... Казанлъшка ... сугурно и ухаеш :))))))
Ей, нема край с тия ориенталщини бе !!!
Ма си и хитра, а ? Срещу течението ! :)))
А това за засягането - ми де да знам колко носиш на ... шегички ?



Има една приказка " с пръдня боя да прави и да му хартиса пръдня" - това са глупавите предприемачи у нас. Нямат акъл за да разберат че то така не става.
А ние си патим, щото сме в кюпа с тях. С такива роднини не ни трябват врагове .
А, пак се сетих за правителството ... млъквам ! Писна ми да мисля и за тях!
Все пак - Кретени са ! Не че това прозрение ме прави по-щастлив ...



Тема Re: Хей, габровци! Кога ша копаме, а?нови [re: Well__]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано15.03.01 09:35



Искам да доуточня, че на следващото ми пътуване по тоя маршрут , използвах същата фирма, но друг автобус, де...по познати причини, и тая същата женица, ми върна парите от закупения билет...не бяха много , ама важен е принципа...
Дълго време изгорелия автобус си стоеше там на завоя, явно са спорели Габрово, Казанлък и съотв. фирма, кой да прибере останките
...
Иначе не мириша на рози, мириша си на парфюма , който съм си сложила......сега е "кензо" ... обичам и около мене да ухае на хубаво....имам чувствителен нос







Тема А бе верно си смотаняк! [re: ASSASSlN]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 10:16



И то голям!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.