Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 21.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Търся си нова работа,нови  
Автор Milley ()
Публикувано23.10.09 17:21



защото ми писна вече тук.



Ровя из обяви за работа, нали знаете как е. Много е лошо положението в момента, но ако излезе нещо за същите пари, се махам.

Та ако случайно разберете, че някъде търсят например счетоводители, личен състав, технически секретар, моля ви да ми кажете.

На някой може да не му допадне тая моя тема, ама нали сме съграждани, можем да си помагаме както можем.

Поздрави на всички тук!!!

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама

Тема Re: Търся си нова работа,нови [re: Milley]  
Автор DlDA ()
Публикувано27.10.09 13:46



Идва един момент, когато споделянето на знания с други не достатъчно! Остават знанията от училищата и Университетите. Ако ги няма бог да ви е на помощ!!!



Тема Re: Търся си нова работа, [re: Milley]  
Автор luter (непознат)
Публикувано31.10.09 20:10



Усещам че ти липсват доста качества.Лично аз не бих те наел.



Тема Re: Търся си нова работа,нови [re: Milley]  
Автор u4enik_192O (Стар)
Публикувано01.11.09 13:44



Съжалявам, Milley, но габровци са изключително злобна порода и както сама виждаш - от тях не само помощ не можеш да търсиш, но се пази да не те сринат ако не физически-материално, то поне психически.

Колкото до бягство от това място - съжалявам не мога да ти помогна, за това са нужни връзки, чужда подкрепа. По честния начин не може да се постигне много, освен ако нямаш изключително рядък късмет. Другото са спекулации.

Редактирано от u4enik_192O на 01.11.09 13:47.



Тема Re: Търся си нова работа,нови [re: u4enik_192O]  
Автор Milley ()
Публикувано05.11.09 14:19



u4enik_192O,
ама аз това го знам! Тук, в този клуб, тонът предимно е такъв. Ама чак пък да ме сринат ...
Пишеха преди тука и интелигентни хора, ама скоро не съм ги виждала.
И затова ... "Този клуб умря!"

P.S. Дреме ми па точно за мнението на luter.

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.

Редактирано от Milley на 05.11.09 14:22.



Тема Re: Търся си нова работа,нови [re: luter]  
Автор otrowen1gb (ванката)
Публикувано07.11.09 19:24



аз ша та наема батка!
бръмни ми на 0893788600-георги
супер съм начетеноинтелигентен
от три месеца разгадах гайната на мобилните връзки и си умиргам от кеф да си давам джисиемката наляво и на дясно






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.