Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 27.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема А за катастрофата на Лъвов мост?нови  
Автор azdaznam (непознат )
Публикувано28.03.09 20:12



А някой да знае нещо за катастрофата на Лъвов мост от петък ( 27.03.09), по обед около 13ч- за младежа, дето се е забил с колата си между дърветата?



Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост? [re: azdaznam]  
Автор Myxaтa (новак)
Публикувано29.03.09 21:16



Това катастрофа ли е,само един счупен фар...



Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост?нови [re: Myxaтa]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано30.03.09 11:00



Имаше стъкълца по тротоара, тряснал се е в моста. Ама какво е станало с човека - незнам, дано да е добре. Дано не е имало хора по тротоара да ги помете. Винаги там на този светофар се оглеждам десеторно, щото винаги съм си мислила, че нещо подобно може да се случи.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост?нови [re: Milley]  
Автор mi6leygb ()
Публикувано14.04.09 20:50



Ха видях я тази катастрофа. Беше голям смях- всички се чудеха как се е пъхнал там. Ама не бяха смачкани само фаровете- беше си достатъчно посмачкана колата и отпред и отзад

. А пък шофора е някакъв келеш дето преди месец взел книжка.

Никога не съм позволявала на училището да пречи на образованието ми.

Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост?нови [re: mi6leygb]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.04.09 23:07



Ха видях я тази катастрофа. Беше голям смях- всички се чудеха как се е пъхнал там.

И това е било смешно?????????????????????





Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост?нови [re: Jennifer:)]  
Автор CBR 6OO (странен)
Публикувано21.04.09 05:04



Ами честно казано е смешно.
На тоя платц,тая малка кола да я натикаш там на майната си иска сериозно да объркаш нещата.

Тъй де-кръстовище голямо,път колкото искаш-намери кола дето ти е по път се подпти на нея,ще платиш една боя най много и един калник,и ще си караш по пътя още същия ден.
Пък както я бяха навряли там тая калинка,100% предния мост не става за нищо,ако не и да са кривнали гредите.отзад една камара тенекий брак (багажници,капаци,под,стени,греди,таван).

То няма лошо,ама като гледах деругите от гумите,някой е трябвало да напомни че като се оправя кола с обратен волан не се натискат спирачки а се дава газ.Особенно ако е с предно.Щото като пуснеш спирачките тя хуква накъдето сочат гумите и няма оправия.

В ралитата на твърда настилка ползват тоя способ за бързи завой.

Точно преди завоя ритваш спирачката колкото ка охлабят луфтовете на скоростната кутия и деферинциала,което е достатъчно за да се навие бърже геврека.
само едно рязко натисване на спирачката и половин оборот с кормилото (повече е вредно-пробвал съм), и колата тръгва в желаната посока.

Ама тъкато раздават книжки на поразия заради мили очи и добри пари-тъй ще да е.
Откак ми дигнаха мойта-някоко години джиткам без тапия,а сакатлъци няма.....

Да не споменаваме оная девойка детъо се беше метнала в езерото на фабрика "бура" миналата година.

Бая чалъм трябва да се покатериш на тоя тротоар и да не случиш ни едно дърво до блатото,пук да се бухнеш вътре.


А оная лада дето се беше покатерила на подлеза на хумора преди доста години???


Смепно е меко казано за такива случки.



Тема Re: А за катастрофата на Лъвов мост?нови [re: CBR 6OO]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано21.04.09 22:02



На мен никоя катастрофа не ми е смешна.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.