Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 13.06.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Този клуб УМРЯ!нови  
Автор DlDA ()
Публикувано14.02.09 19:14



Да, този клуб умря, заедно с града наречен Габрово! Това за Габрово го казах още по време на кметските избори. Някой да има нещо напротив???



Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: DlDA]  
Автор local6 (непознат )
Публикувано15.02.09 00:08



Дай да му направим изкуствено дишане, стига сме се целували за ТрифонВалентин.





Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: DlDA]  
Автор elSorcier (непознат )
Публикувано16.02.09 02:57



Ей, зорлем се регистрирах значи като прочетох това.
не , не е умрял , по-скоро хората не ги интересува
като за начало нека питам - как Ви звучи 120 при ограничение 25 в района на военно-въздушна база ? /мили/.
:)
беше невероятна тръпка. и да , обичам Габрово, но няма да се върна.
това което чета от няколко месеца е меко казано тъжно, всички сте песемисти, което е лошо.

Аз се гордея с това че съм Българин, и на това уча и моите деца
Виждали ли сте американец да играе хоро ? или да слуша НЛО ?
или да яде овче сирене и пача /това тук се счита за гадост/.
гордея се че съм българин. и постоянно налагам моето си виждане.

Не обичам да съм голословен. Тоя клуб е полезен. нека някой да ми каже адреса на детска градина "Явор". искам да направя дарение но не знам адреса

Редактирано от elSorcier на 16.02.09 03:08.



Тема Re: Този клуб УМРЯ! [re: elSorcier]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано16.02.09 10:15



ЦДГ "Явор" - Габрово ул. Патриарх Евтимий №1, тел : 808886

Този адрес го намерих в интернет.

Успех и дано има повече такива българи!

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: Milley]  
Автор elSorcier (непознат )
Публикувано17.02.09 00:16



На телефона никой не отговаря. може би е заради часовата разлика /обадих се в 15:30 Българско време// ще пробвам утре пак



Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: elSorcier]  
Автор luter (непознат)
Публикувано17.02.09 17:03



Да,ти си българин но никога няма да се върнеш,нали.Всъщност и ако аз бях там,щях да се чудя"за какво мърморят тези сънародници".За това че Доган ми се смее в лицето и ми казва "ако мога ще си купя и летяща чиния";за това че Сергей ми казва "свършихме си перфектно работата";за това че катаджията ми казва"избирай ,или акт за 150,или дай 10 кинта";за това че сутрин трябва да се напъхам в бусчето със смрадливи селяни;за това че държавата е погълната от цигани;за това, че ако се разболееш трябва да имаш доста пари ,иначе си труп и т. н.Остани си българино там.И внимавай какво даряваш,защото твоите 100 долара могат да потънат в нечий джоб,и децата да изядат 10 кила банани за твоя сметка,оставайки с убеждението че си българин и все още си полезен на България



Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: luter]  
Автор elSorcier (непознат )
Публикувано17.02.09 22:37



Да, тук си прав. "там" съм. и не по мое желание. а защото тук децата ми са сигурни като развитие. относно мърморенето - не, това не е мърморене, но личното ми мнение е че по-лошо от това комунист+турчин няма. исках да изпратя играчки. за това питах адреса. 100 долара не са ми проблем, исках да изпратя играчки но никой не ми вдига.
относно катаджията - тук ако предложиш подкуп на "катаджия" директно си в затвора. да знам, не е добре така, но има правила, и се махнах да се саобразявам с правилата.
Това което исках е да помогна на децата там, разбираш ли ? да получат неща за които само четат по списанията.



Тема Re: Този клуб УМРЯ!нови [re: elSorcier]  
Автор Tomasz ()
Публикувано18.02.09 00:19



Личи си, че отдавна не си стъпвал на "родна" земя ... някой ден децата ти ще те мразят за това, че вземаш решения вместо тях ... дори и решенията ти да са правилни ... всеки с малко повече възможности сам избира дали ще се бори цял живот "за да се напие" ... или "за офис с прозорец" ... на мен и двата варианта ми изглеждат малко трагични



Ако мислиш да пращаш нещо на някого в България ... не използвай услугите на "Български Пощи" ... там има черна дупка в която потъват всички пратки със съдържание на стойност над $5





Тема elSorcier,нови [re: Tomasz]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано19.02.09 11:22



Свърза ли се с детската градина вече?

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: elSorcier,нови [re: Milley]  
Автор elSorcier (непознат )
Публикувано20.02.09 15:21



Да, телефона е този, жена ми вчера се чу с тях, благодаря много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.