Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 30.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема мнение за лекарнови  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано19.08.08 16:15



Казаха ми че в Габрово имало един много добър лекар д-р Ангелов. Мисля че хирург или гинеколог трябва да е. Става въпрос за операция-пластика след раждане. Има ли някой информация дали е така добър, че операцията била сложна и малко хора се справяли добре.
Моля ако някой знае да ми пише.
Благодаря ви.



Тема Re: мнение за лекарнови [re: kremenskata]  
Автор luter (непознат)
Публикувано20.08.08 18:54



Габрово и добър лекар-егати смешката.



Тема Re: мнение за лекарнови [re: luter]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано21.08.08 21:42



Има гинеколог д-р Ангелов, но не съм чувала за такива операции, може и да е добър.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: мнение за лекарнови [re: Milley]  
Автор Rumy (непознат )
Публикувано14.09.08 16:02



Дъщеря ми само при него ходи.Казва, 4е е много добър.Но не знам дали прави пластики.Има частен кабинет на ул."Чардафон" в жилищен блок по реда на хотел "Балкан" и много близко до него в посока юг(блокчето срещу компютърната фирма "Лирекс').



Тема Re: мнение за лекарнови [re: luter]  
Автор fani_i (непознат )
Публикувано21.11.08 15:59



Д-р Ангелов е префектен гинеколог-хирург. Най-добрият когото познавам. Ако не беше, сега нямаше да четеш мое мнение. Той не е пластичен хирург, но в занаята си е най-добрият.

Има и добри лекари в Габрово. Има и некадърници и некомпетентни и хора, които просто не си признават, че не се справят със сложни и отговорни случаи.
Но има и такива, които спасяват човешки животи.
Доколкото разбирам на теб ти трябва пластика, потърси пластичен хирург. Няма нищо лошо в това да се косултираш и с добър гинеколог.





Тема Re: мнение за лекар [re: fani_i]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано29.01.09 13:25



Благодаря, на всички. Търся го, защото от София ме насочиха към него. Може и да не е той, но при всички случаи ще го потърся да го попитам. Благодаря ви.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.