Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.01.09 08:47



Обаче само за хубави неща!



Кое бе най-хубавото нещо, което ви се случи през миналата година?



Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Jennifer:)]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано09.01.09 11:04



Никакви ни няма нещо напоследък.

Честита Нова година на всички! Здраве и благополучие!

Какво хубаво ми се е случило ли? Ами за себе си осъзнах някои неща и се запознах с една интересна личност. И други радости съм имала, но малки. От друга страна мене ме радват и малките неща.

Надявам се през тази година да осъществя намеренията си в личен план.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Milley]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.01.09 16:51



Ами да, форумът доста се "заледи" напоследък и аз заради това ви привиквам, да се стоплим виртуално.

Milley, това, което ти се е случило на теб, за мен също започна да придобива все по-голямо значение напоследък - духовното израстване, както и да се срещам и общувам с интересни и позитивни личности.
От другите бягам вече напълно съзнателно.

Пожелавам ти да си осъществиш всичко, което си си намислила, но не само. Постигнатото да надмине очакванията ти.





Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано09.01.09 20:56



Готов съм да си побъбря с хора,с които има какво да си кажа.А най хубавото нещо миналата година беше,че влизах все по рядко тук.



Тема Ей, Лутър,нови [re: luter]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано10.01.09 13:36



недей така сега! Все има за какво да се говори. Той, клубът не е лош, някои от хората, които пишат, не стават.

Похвалете се с нещо хубаво, разкажете за някое хубаво място, където сте ходили и такива работи.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама

Редактирано от Milley на 10.01.09 13:38.



Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Jennifer:)]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано10.01.09 23:02



Май през миналата година хубавите неща, които ми се случиха бяха по-малко от не толкова хубавите... Ама ще се оправя - няма проблеми!





Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано11.01.09 09:38



Човек с твоето отношение към света ще се оправи, то е от ясно, по-ясно.
Да сме живи и здрави и догодина по това време искам да "отчетеш"

обратното - че хубавите неща през тази година са ти били повече.



Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: luter]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано11.01.09 09:40



Чудесно! Използвай темата ми, все ще се появи някой, с когото има какво да си кажеш.
Не може да е обратното!





Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Jennifer:)]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано12.01.09 12:15



Привет и честита 2009-а година на всички ! Здравей, Jennifer:)

Хубава тема, за което - благодарности. Зимен сън, летаргия, мрънкане (къде с основание, къде без) и имаме един готов "замръзнал" градски форум в Дир-а

. Самата ти, Jennifer:), правиш добро с изолирането си от "сивите маси", живеещи в наши дни. Намеквайки за духовното израстване, а и пиша по темата вече, няма как да не се изпусна, че за мен изминалата година протече изключително добре. Смисъл, достигнах първата си година като вегетарианец, изкачих няколко планински масива с приятели и набрах билки в промишлено количество
@eduardian - дано тази година наваксаш за миналата, пожелавам ти го. Поздравления и за Milley за човека, който е срещнала



Тема Re: Хора, къде сте? Елате да си побъбрим!нови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор DlDA ()
Публикувано12.01.09 13:10



Тук сме си, само че нещо ни нагази големия студ. А в този студ какво може да прави човек, освен да се радва на някои удоволствия, които му предлага падналия снежец, като този на картинката:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.