Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 13.06.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Габрово - пустошнови [re: DlDA]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.11.08 17:52



и ти gennifer, дето се пишеш за будната съвест на Габрово покрай новия кмет

В грешка си.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: DlDA]  
Автор sci (ученик)
Публикувано16.11.08 09:01



Дида, ето че сме от един лагер, а непрекъснато "воюваш" с нас.

J. предложи да не "мрънкаме", а да пишем на "отговорните институции". Ти ясно (за който иска да разбере) си написала какво се случва, когато търсиш институциите в Б-я. Това и знаех, но не ми се обясняваше... особено на хора като J.

Ти, какво предлагаш?!

Аз все пак мисля, че съм на прав път. Сам човек революция не може да прави. Институциите са тия, които нанасят вредата, така че е лудост да се "работи" с тях. Какво остава?!
ГОВОРЕНЕ! Всички проблеми са породени от недоразумения, а оръжието срещу последните са разговорите.
НЯМА ПО-ГОЛЯМА СИЛА ОТ ИСТИНАТА!
Накрая и тия с парите ще умрат. Тия с автоматите също. Истината ще остане.

Тогава, да пишем!!! Да спрем да прикриваме гадостите около нас с единствената цел съседката-олигофрен да не ни се присмее!
Без друго в тоя клуб никой не пише. Има място. Може да го прочетат деца, млади, които един ден ще израстнат, ще се оттърсят от извратениите на бащите си, ще се отвратят до край от обкръжението и средата си и... може би ще потърсят по-стойностни неща от трупането на пари и смъртта.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 16.11.08 09:03.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: DlDA]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано16.11.08 10:17





Трагикомичното е, че предишният областен управител се е подписал в подписката и е обещал помощ, а се изниза като... на пост, където лъжицата и злоупотребите са в пъти по-големи.
А за Узана освен по разни проекти не видях нещо да се направи- и сайта за местността отиде на кино, вероятно защото хотелиерите не могат да дадат по някой лев да се поддържа...а инициативата трябва да е от тях.
Спирам, че много ще се ядосам, ако продължа.

Редактирано от PreslySt на 16.11.08 10:23.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: DlDA]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано17.11.08 21:29



Ще разсърдите Jenni и ще ви умре форума!





Тема Re: Габрово - пустошнови [re: eduardian]  
Автор DlDA ()
Публикувано19.11.08 11:00



От такива като теб ще ни умре и държавата!



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: DlDA]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано20.11.08 23:43



Ми точно от такива като мен няма да умре...
И знаеш ли защо!?
Защото повече бачкам и по-малко мрънкам!
Защото си гледам собствената работата повече, отколкото работата на другите!
Защото нещо като ми пречи, намирам начин да го променя!
И защото имам две деца!
И защото мога да обичам и ме обичат!
Всъщност това последното ако не ти е ясно, си ми ясна..



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: eduardian]  
Автор sci (ученик)
Публикувано21.11.08 08:37



Заучен популизъм



Браво, сред простолюдието, в което "движиш" това адски се котира


Сега ще ти кажа по нещичко на всяка твоя "мъдрост".

Защото повече бачкам и по-малко мрънкам!

И какво "бачкаш", нещо спасително за човечеството или за развиване на Духа ти? А може би е за да напълниш ... гащите, за пореден път.

Защото си гледам собствената работата повече, отколкото работата на другите!

Хората са ОБЩЕСТВЕНИ същества. Ако всеки си живее сам за себе си... превръщаме се в гангстерски общества - човек за човека е вълк, единак. Как ще си помагаш, как ще има развитие, като всеки гледа жалкото си оцеляване и собствения си бълвоч, а не се обединят срещу общите проблеми. Прогрес има единствено при обмяна на опит, при взаимно коригиране. Мълчанието е в полза единствено на гангстерите, които сега ни управляват.

Защото нещо като ми пречи, намирам начин да го променя!

И кое си променил?! Смени водката с уиски?! Или купи някоя дупка "апартамент" на черно?

И защото имам две деца!

Това хубаво, ама изобщо не ти пука, че връстниците ти ги обричат на бавна и мъчителна агония в мръсна пустиня и че париците, които ще им оставиш НЕ могат да се ядът. А какво мислиш за Духовното им развитие или си убеден, че дупки от рода на ТУ-Габрово, ще им са полезни??!

И защото мога да обичам и ме обичат!

Те и змиите обичат себе си. Децата ти ще станат ли културни граждани, даряващи любов?! Или ще се окопаят като теб в омраза ("аз да съм добре, другите, кучета ги яли; да се оправят"). В училище ще помагат ли на приятелите си или ще се включат в поредната про-гангстерска / наркоманска "БАНДА"?! Събуди се!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Габрово - пустошнови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано21.11.08 11:50







Тема Re: Габрово - пустошнови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано21.11.08 11:56







Тема Re: Габрово - пустошнови [re: sci]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано21.11.08 12:09



Ти, sci наистина си куха лейка отвсякъде!
Ако не беше толкова осакатен духовно щеше да осъзнаеш какъв си нещастник...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.