Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 13.06.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Габрово - пустошнови [re: sci]  
Автор dramatic ((от женски род))
Публикувано08.11.08 19:27



Не познавам никого тук и не искам да засягам никого - според мен и двамата сте прави за себе си - да, положението е далеч от розово, и да, само мрънкането не помага, но защо се карате за дреболии?
Вчера срещнах един мъж и жена, хванати под ръка, тя се оглеждаше уплашено и викаше "гъля,гъля" непрекъснато и вървяха полека нанякъде... и цял ден ми се реве като се сетя за това.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: dramatic]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано08.11.08 22:22



Харесва ми начинът ти на разсъждение, но не ме разбирай погрешно. Не се карам със sci, а и не искам да го правя.

Просто аз съм човек на действието.
Не ми харесва, че е мръсно - хващам се да почистя. Опитвам да въвлека съмишленици и в повечето случаи се получава. Събираме се учудващо голям брой хора. Просто някой трябва да даде тон.

Та значи събираме се, правим нещо на добра воля, после задължително минава някой sci и започва да анализира.
Нищичко не е пипнал през цялото време, макар да е знаел, че ще се прави, но идва да се изкаже, негативно разбира се.
Еми на такива аз отдавна съм дала игнор и не ги отбелязвам за себе си.
Заради другите се опитвам да им стопирам тирадите, защото винаги действат демобилизиращо или най-малкото изнервящо.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано08.11.08 22:23



Ти явно не само с такива като мен не общуваш, май с никого не общуваш и то не поради нежелание от ТВОЯ страна.
Представям си някой да се кефи на компанията на такъв мърморко.


Коолкото до мен - когато някога, някъде прочета поне една позитивна мисъл, изказана от тебе, тогава може и да започна да общувам с теб.

Редактирано от Jennifer:) на 08.11.08 22:27.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано09.11.08 08:40



Интересен страничен ефект от писането ми тук са изследванията ми върху психологията на тълпата.

Определено твоят тип е мнозинтвто в интернет - хора, които са получили сигурност наготово и убиват времето си с празнословие по интернет (за което говори използването от теб на чат-жаргон и англицизми). Жалко, че увличате младото поколение и ги заблуждавате, че всичко си зависило от тях, че огромното наследство, което получават наготово в най-ранна възраст или престъпните пари от някакъв си бизнес е тяхно собствено постижение.

Следствие от тази форма на снобизъм е и - Почистила си, викаш. Едно боядисаване на люлки не е геройство. По-скоро е смешен типично български панелен битовизъм. Не се заблуждавай. Не ме сравнявай с обществото, в което ти живееш. Сигурен съм, на Човек като мен не си попадала. Да, определено обичам да общувам (това ми е работата, задължението) и определено има с кого, така че не бери грижа за мен.

А с теб наистина спирам да пиша, просто замърсяваме смислената тема с дребнави анализи. Когато се събудиш и предложиш нещо конкретно, тогава би имало смисъл да се общува с такива като теб.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 09.11.08 08:43.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.11.08 09:49



Ignore!



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: sci]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано09.11.08 16:31



Абсурдно е дребна душица като теб да се самоопределя като човек с главно "Ч"...



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано09.11.08 21:02



Абе дженифър на кой му пука за твоя игнор?Леко смешна си мила.А и големи глупости дрънкаш.Но продължавй все пак.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: luter]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано09.11.08 23:07



Моят игнор си имаше точно определен адресат и ти малко неуместно се набутваш във фрагмент от разговора.

По-добре да съм смешна, отколкото злобна, вечно недоволна и незадоволена.
Въпрос на приоритети.





Тема Re: Габрово - пустошнови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано11.11.08 17:52



Очаквах малко по смислено изречение дж.Явно е въпрос но потенциал.



Тема Re: Габрово - пустошнови [re: Jennifer:)]  
Автор DlDA ()
Публикувано15.11.08 16:42



Уважаеми , Блоговци,
Писна ми от вашето хленчене и сополивене в блога!
И ти sci, дето се пишеш на равен с Боговете, и ти gennifer, дето се пишеш за будната съвест на Габрово покрай новия кмет, вземете се в ръце и свършете нещо малко, ама нещо съвсем малко за този умиращ град!
Вие двамцата, дето се пишете ЕКОЛОЗИ, какво знаете за екологията на Габрово и околностите?
Знаете ли, че БАЛКАНЪТ, който е в ПРИРОДЕН ПАРК "БЪЛГАРКА" масово се изсича и то "законно"??? И че това става със знанието на Дирекцията на този парк!
Сече се гората на север от вр. Бузлуджа, сече се гората непосредствено над Соколския манастир, сече се гората около вр. Мъхченица (Мъхнатица), сече се непосредствено до поляната на м. Узана (вж. снимката), прокарват се нови горски пътища в планината за извозване на материала, и то забележете, не къде да е, а в гореспоменатия ПАРК "БЪЛГАРКА"!
Ето, за това плачете и се вайкайте, а не за това, че на единия му пречат бездомните котки и прелитащите самолети, а на другия, че в гаража му се е настанил клошар!!!
"Боже, колко много мъка има по тоя свят, Боже!" -възкликна преди много години един велик български писател. За една от тия мъки плачете и се вайкайте уважаеми, за мъката по унищожената българска природа!
Писала съм по тоя повод къде ли не, но от всички институции - гробно мълчание! От едно място ми намекнаха, че не е здравословно да се обаждам, защото тук в случая става въпрос за пари, и то за много пари!
Ето, фактите са на 15-20 км. от центъра на града, лесно проверими са, популяризирайте ги, атакувайте съответните институции, а не да си правите душевни чекии в блога. УСПЕХ!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.