Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Компютър - откъде да си купя?нови  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано30.01.08 17:12



Купихме миналата година един от фирма Терабайт - много сме доволни, всичко е о.к. Но сега на мен лично ми се налага да си купя и искам компютъра да е нов, а монитора - втора употреба. Има ли такива варианти и къде? Искам най-обикновен компютър, без специални екстри. Към кого да се обърна?



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: Milley]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано30.01.08 19:11



... що не провериш в Билла ? ...



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: Milley]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 21:48



Zemi si ot Serious Sam, namira se sreshtu Trola. Moje da si porychash tochno kvoto ti trebe, shte ti se dostavi ili pyk da si iZberesh neshto gotovo. Vsichkite moduli Za computrite, che daje i markovite, se proiZvejdat nekade iZ iugoiZtochna aZia. Tai che v sluchaia gledai cenata. Shto se otnasia do Gabrovo v toZi magaZin cenite sa nai-iZgodni. Eto ti ICQ ako iskash napravo da si pogovorite 492638273



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: mutant]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано31.01.08 11:19



Съвета ми е да разчиташ на утвърдени фирми с добри доставчици ако не искаш да е марков... това са Лирекс и Терабайт. Терабайт ги познавам търговците - много са свестни но не знам как стои въпроса със сервиза. А в Лирекс от сервиза съм много доволен.
Стемо е за глупаци дето нищо не разбират но имат пари и дават много пари за дървета.
Най-вече не прави компромиси с най евтиното а да е уж мощно... като тези в МЕТРО и Техномаркет. Това са местата от където да НЕ СИ КУПУВАШ!
Зарибяват те със уж сериозни параметри но са събрани вътре от най куче марка производители модулите и след 2 седмици може да си пак без компютър и тези "разбирачи" в техномаркет да клатят глави само. Най вече е добре да не искаш най евтино.. за да не ти излезе по скъпо. Това важи при компютрите най силно ;) А внимавай да не е нещо без драйвери за ХР както са повечето лаптопи например напоследък защото на Вистата нищо не можеш да подкараш ;)



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: Sensation Blue]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано31.01.08 11:54



Благодаря ви много за съветите и че сте отделили време, за да ми отговорите. Ще се възползвам, когато му дойде времето.

За Билла не се бях сетила, manunegra.

Редактирано от Milley на 31.01.08 11:55.



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: manunegra]  
Автор far away (непознат )
Публикувано14.08.08 09:39



ako iska6 da e vtora ypotreba ama da e zapazen poznaam to4niq 4ovek[namigamprodava mi6ka klaviatyra i monitora za 200lv mislq 4e ima6e i tonkoloni ama ne sam sig





Тема Re: Компютър - откъде да си купя? [re: Milley]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано14.08.08 20:48



ул. Юрий Венелин № 20. Търси Тодор Минков.



Тема Re: Компютър - откъде да си купя?нови [re: Гинec]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано15.08.08 08:09



Благодаря за вниманието, но още преди 4 месеца си купих чисто нов компютър и монитор от "Терабайт". Втора употреба не си струва.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.