Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 26.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема хотел в Габрово  
Автор reniO3O269 (непознат )
Публикувано14.08.08 13:23



Моля,препорьчайте ми добЪр хотел в Габрово?
Мисля си За една хубава почивка в началото на септември.
Много ви благодаря предварително.





Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор venipetgab (непознат)
Публикувано16.08.08 11:15



Здравей! Аз като габровка не ти препоръчвам да почиваш в града. Има два хотела- Балкан и Габрово, които се намират на най-оживените места. Хотел Балкан е в самия център на Габрово в най-голямата навалица и шумотевица. Хотел Габрово се намира почти на изхода за Шипка и там също е много оживено. Аз лично бих избрала околностите на Габрово. Например местността Узана, на около 20 км от Габрово, високо в планината, в самия географски център на България. Там има няколко хотела с басейни и всякакви екстри и чудесна природа. В Боженци и Кметовци има новооткрити хотели, но там все още не съм ходила. Предполагам,че са хубави. Също препоръчвам Етъра или почивна станция Люляци. Тя е изцяло обновена и се намира близо до града. Щях да забравя хотел Балани, и там е много хубаво.Изобщо имаш голям избор.Почти всички имат сайтове със снимки. Потърси в гугъл, разгледай и направи своя избор. Надявам се да съм ти дала полезна информация и да споделиш как си изкара отпуската. Приятна почивка в Габрово!



Тема Re: хотел в Габровонови [re: venipetgab]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.08.08 12:02



о, да, на Кметовци Фенерите са особено от скоро, сигурно има вече 8 години

друг е въпросът, че последните няколко години направиха още хотели и къщи под наем там, на Трапесковци, на Боженци също. Не ми се е налагало да ползвам някои от тях, тъй като имаме вила на 2 км от там, но съм сядала на кафе и определено е много по-приятно, отколкото в някой хотел в Габрово. Така че аз също бих препоръчала някое малко хотелче или къща под наем.






Тема Re: хотел в Габровонови [re: venipetgab]  
Автор reniO3O269 (непознат )
Публикувано18.08.08 12:39



Здравей Venipetgab,Много мерси За всички препорЪки За хотелите в Габрово,
Ще погледна в гугЪл и Ще си иЗбера някой,който ни хареса.
Искам да покажа БЪлгария на моят сЪпруг и се надявам да му хареса
вЪв ваШият град.
Като се приберем Ще Ви раЗкажа наШите впечатления.
Много поЗдрави на Габрово





Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано18.08.08 19:27



По-добре иди в Трявна. Там има повече нови хотели и климата е по-хубав. Има и музеи за разглеждане. В Боженци и Трапесковци е пълна скука, като изключим яденето и пиенето.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано19.08.08 07:49



Много хубав PR на града направихте, няма що!





Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор otrowen1gb ((.) (.))
Публикувано19.08.08 21:28



с.Костенковци
община Габрово.
0896829238
0897803178
bgkostenkovci@yahoo.com


Нещо яко,от класа,скъпо и като за гости на града...

Като няма пачка,
няма кой да бачка!!!


Тема Re: браво на тебнови [re: Гинec]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано20.08.08 17:23



Аплодисменти да


Хотели в Габрово и "ти" да кажеш идете в Трявна...

нямам думи

Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано22.08.08 12:11



Кажи един свестен хотел дето да е близо до центъра- да не е на Етъра, Боженци, Узана, Люляците...Направи добър PR!

My way


Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано24.08.08 11:14



На "Балкан" какво му е? На пъпа на града е.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор supergb (непознат )
Публикувано24.08.08 12:27



До Страноприемницата има една механа в която дават стаи. Обзаведени възрожденски и на пъпа на града в старата част.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано24.08.08 13:41



Аз лично не знам какво му е, но няколко пъти познати отсядат там и в х. Габрово и все споделят за разни проблеми, и че другият път няма да отидат там.
Може би са много претенциозни.

My way


Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано24.08.08 21:49



Не мога нито да потвърдя, нито да отрека това, което казваш.
Не съм отсядала в хотела.
Вероятно твоите познати имат право.
Чужденците, които съм настанявала там са все доволни, специално ги разпитвам.

Това означава, че ще трябва да прекараме по една нощ там, за да добием най-първа ръка впечатления.





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано25.08.08 14:21




Не, ве, не ща да се заяждам- най-вероятно си права, защото скоро не съм чувала отзиви, просто защото вече не ходят там. Сигурно има подобрения.
Да вземат да си направят един сайт, че да се вижда за какво става въпрос.

My way

Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.08.08 21:26



О, извинявай ако така съм прозвучала! Не съм си мислила, че се заяждаш.
Познавам те задочно от други твои постове като много умерен, разсъдлив и тактичен човек, така че изобщо не съм си помислила нещо подобно.
Въпросът е, че ние като местни малко трудно можем да преценим нивото на хотела.
Трябва да се разчита на чуждо мнение, а аз съдя още и по ресторанта, "Фешъна", че там правят разни коктейли и подобни.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано26.08.08 15:57



за 20-30 лв. толкова



Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано26.08.08 16:05



Хрумна ми нещо, докато дращех тук и може да има повече инфо скоро...



My way

Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор reprинa (непознат )
Публикувано27.08.08 20:54



не мисля че ще намерите добър хотел в габрово но ви препоръчвам да отидете на боженци . хотелите са добри тихи и чисти а и е близо до града желая ви приятно изкарване



Тема Re: хотел в Габровонови [re: reniO3O269]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано03.10.08 16:47







Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано07.10.08 12:50



Лелееее какви цени!



Значи за стар, разрушен, от времето на "комунизма" "хотел" в центъра на Нищото (сиво Габрово), с всички възможни НЕудобства, струвал 2-3 ПЪТИ повече от реномиран хотел в някои от морските или планинските ни курорти.

Ами да, ако някой има кола и път към Габрово, по-добре да спи в някое по-цивилоизовано кътче като Трявна или дори курортното селище Боженци - мисля 2 пъти по евтино за стая с климатик, вана, кабелна и интернет...

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано08.10.08 16:14



Има страхотен проект за интериор на хотела- мисля, че е публикуван в някакво списание...нямаха снимки да дадат да видиш за какво става въпрос- страхотно ще бъде, ако се осъществи.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано12.10.08 13:38



Ееее, ама ти не спря да мрънкаш!



Ако са ти замръзнали краката и искаш да си купиш чорапи, но наблизо има само 1 магазин, от който можеш да направиш това, нали се сещаш че цената на чорапите може да скочи и петорно.
Естествено, че на морето може да се намерят всякакви цени, нали там на всяка крачка има хотел.

"Балкан" ще стане много красив, видях снимки за проекта.

Не разбирам защо не се радвате, когато се случва нещо хубаво в града, а само плюете?

Пфууу!

Редактирано от Jennifer:) на 12.10.08 13:39.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано12.10.08 19:07



Българите сте странно племе,
хем си живеете в сивотата,
хем се гневите, ако някой го признае.

Факт е, че с много по-малко печалба могат да се направят много по-красиви неща. А Балкан, както и всяко нещо нека се хвали с реално постингати неща, не с проекти и рисунки!

Уверявам те, непременно ще похваля всяко хубаво нещо, щом се появи в Габрово. Но така свикнали със сивотата даже не ни идва наум какво да променим, тъй както една ослепяла къртица няма как да си представи светлината.

---

"За мъртвите, само добро или нищо" ?!
Ами да закрием клуб Габрово тогава

Без друго само аз пиша тук.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано12.10.08 22:51



Не знам ти българин ли си, защото говориш за нас, българите, във 2л.мн.ч.
Но като сме започнали с тази тема, защо пък не действаме в посока да станем по-позитивни? Нима това някак ще ни попречи?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано13.10.08 08:34



По-логично е да действаме в посока - намаляване на сивотата, няклко дребни примерчета:

- поне частично подобряване условията на животинките в зоопаркчето;
- възстановяване на планетариума;
- възстановяване на паркчетата;
- откриване на магазини, но не за телефонни апарати - книжарници, детски магазини и т.н.;
- купуване на няколко нови книжки за библиотеката и отварянето й за хора - събота и неделя, а не само за бабки през седмицата;
- университетът да се поразмърда поне с научно-популяризаторска работа, щом за друго не става. Да отдели там 1% поне от бюджета си и да купи някоя и друга книжка за хубавата нова сграда, уж предназначена за библиотека;
- музеи, конкурси, изложби, концерти... много може да се направи и то само с незначителна част от парите отишли за данъци!

И не започавай с - направи ти нещо, понеже аз си плащам данъците, за което и седя по 10 часа в офиса, за разлика от едрите бизнесмени, които си ходят където си поискат и си укриват данъците...
Не започвай и с това, че габровци са тъпи и не биха оценили културните придобивки - няма как да знаеш преди да им го предложиш. Нищо чудно малките хулиганчета да оставят "спортната зала" и да идат на планетариум, например...
Сега всичко това "функционира", в смисъл - усвоява пари за заплати за оскъдния си персонал. Сивотата и западналостта няма как да привлекат един млад човек...
...

И като нещо бъде направено, чак тогава, "позитивното мислене" само ще си дойде, като отражение на реалността.

---

ДА, по душа не съм българин...

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 10:37



"Зоопаркчето" не бива въобще да съществува- на такава площ е престъпно да се отглеждат и овце, какво остава за диви животни. Аз давам награда, на този който успее да снима "поддържащия", може и да не го храни


За планетариума не зная защо е в такова състояние- помня, че четох някъде, че ще го ремонтират, но нищо...Иначе се случват разни интересни неща стига човек да следи- в Ирландският пъб има музика на живо, което ме радва много ми липсва пиано фонът от старият бар на Балкана...Като си купя някоя книга и като я прочетем я давам в библиотеката- единици са тези, които запазвам. Парковете, чистотата, магазините и ТУ не искам да ги коментирам- от хората зависи.
по душа не съм българин
и аз така се чувствам отдавна...по причина, че обичам повече да действам, отколкото да говоря и мразя да участвам в състезания по нещастност...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано13.10.08 11:23



Права си.
Само дето не "зависи от хората", ОТГОВОРНОСТ НОСИ САМО ОНЯ, КОЙТО ИМА ВЛАСТ.

Независимо от "напъните" и положителните мисли на обикновения (редови) гражданин, нищо не може да се промени. Което е и исторически факт.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 12:25



Добре, де, като изключим "гадната власт" кажи нещо, което те радва- въпреки мръсотията, простотията и т.н. независимо от града, теб лично какво ти доставя радост, някакво приятно чувство...?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано13.10.08 13:32



Страданието ме направи философ...

Доставят ми радост все по-малкото случаи, когато с помощта на любимата си музика успявам да се върна в собствения си вътрешен свят, който си изградих от малък.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 13.10.08 13:32.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 16:12



Знаех си, че ще стигнем пак до музика.


Коя ти е любимата?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано13.10.08 16:26





А какво остава на българите. Сива държава, ужас навсякъде. Единственият свестен начин да бягаш от реалността е музиката.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 16:59



Щях да пусна нещо на Апокалиптика, но няма да се съобразя с мен, а ето:



Прекрасният нов свят може пък да не е толкова ужасен

п.п. Скоро май имаше Дни на камерната музика в Габрово, не ходи ли?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано13.10.08 18:21



Апокалиптика определено много ми харесват





Когато си сам, никъде не излизаш...

Ето и нещо, заредено с енергията на минала магия:








И особено:



Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 19:59




Виж, като не излизаш никъде как да намериш някой, с когото да излизаш...той човек може да си е самотен и в тълпата, но все пак има някакъв шанс- ако сам искаш да изграеш ролята на невидим накрая ставаш наистина такъв.
Да вземем да направим една сбирка на клуба- може пък да се съберем 5 човека



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор luter (непознат)
Публикувано13.10.08 21:14



Вие двамата определено бутате масло.Не искам да се срещам с вас никога.Моля ви.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: luter]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано13.10.08 21:52



Лошото е, че вече може да си ни срещал.



Тема Re: sciнови [re: sci]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано17.10.08 23:10



"ДА, по душа не съм българин..."
Надявам се, че по душа не си и габровец!!!
Това е единственото друго твое признание, което би ме зарадвало повече от горното...



Тема Re: sciнови [re: eduardian]  
Автор sci (ученик)
Публикувано20.10.08 08:22



A как да не се Срамуваш, че си габровец, дори само като гледаш бързо нарастващият брой многократно прегазвани котки по улиците на абсолютния център на града???!

Така ли възпитават габровци децата си - с кървави гледки на невинни и нежни същества и гавра с трупове???!

А ти, с какво се гордееш, че си габровец?

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: sciнови [re: sci]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано20.10.08 22:58



Аз определено внимавам да НЕ прегазвам котки! И то не само в "абсолютният център" а и въобще...
А ти вземи свърши нещо полезно, вместо да мрънкаш постоянно за щяло и нещяло!

Гордея, че съм габровец естесвено! И то най-вече с това, че такива като теб са единични случаи в града ни...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано29.10.08 23:10



С мен ставате 6.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано04.11.08 18:13



С теб сме 2 ... народа е зает с важни дела.





Тема Re: хотел в Габровонови [re: PreslySt]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано04.11.08 22:44



М...Да. Май наистина е така. Току що научих, е новият областен управител е Светлозар Тодоров Тодоров. Журналист.





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано05.11.08 21:28



Току що научих, е новият областен управител е Светлозар Тодоров Тодоров. Журналист.

Е, и?





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано05.11.08 22:08



¨Е, и?

¨

В страната на слепите и едноокият е цар.
Ми те така и Клавдий са го направили император!
Та такива ми ти работи, Jenni...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано05.11.08 22:09



Е, и?



В страната на слепите и едноокият е цар.
Ми те така и Клавдий са го направили император!
Та такива ми ти работи, Jenni...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано05.11.08 22:55



Интерееасното е, че е журналист. Това не ти ли говори нещо??? Журналистите по принцип нямат морал и съвест, както и адвокатите.





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор sci (ученик)
Публикувано06.11.08 08:36



Можеше да е несравнимо по-лошо - насилник без ум - военен или полицай или откровен... - банкер или търговец.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано06.11.08 09:45



Е, интересно как съдите от професията на човек за морала му- ако е инженер, певец или учител напр. това автоматично ли го прави човек с морал и съвест???
...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 10:35



Ще си отида от тоя свят и пак няма да проумея как го правите това!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В случая ти, Гинес, без да познаваш дадената личност, реши да даваш НЕГАТИВНИ коментари, ПРИ ТОВА още от първия ден на встъпването в длъжност.



Гилдии Х, У и Z нямали съвест, според теб, а твоята съвест позволява ли ти да правиш подобни изказвания?





Тема Re: хотел в Габровонови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 10:42



Дали Арни Шварценегер ще си зареже губернаторството в Калифорния и ще дойде да губернаторства тук, дали нобелист ще стане областен, на вечните мърморковци, на които им е криво дори че слънцето изгрява никога няма да им се угоди.

И аз бих се разсърдила на кметове, областни, министри и т.н., които се опитват да угодят на мърморковците.
Просто в моите очи мърморкото е най-презряното псе. Sorry!



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано06.11.08 11:30



Не, Jeni, елементарен "акъл" се иска да се досетиш, че дадена гилдия наема определен тип хора. Преценката за качествата на човек по професията, която практикува са изключително точни. Опитай се да мислиш.

И точно ПСЕТО е това, което за къшей хляб се мазни на господарите си и дори дави собствените си събратя, само господаря да е доволен.
Прави си извод за себе си и за тия като теб!

Да си вършат работата, съответните власти. Ако аз имах власт, аз щях да правя нещо. И сега правя - изявявам глас относно нередностите. Това прави Избирателя - дава ГЛАС, както и данъци, които аз съвестно си плащам.

Погледни темата "Габрово - пустош". Да не би граждани да са разбили тротоарите (без друго повечето тротоари са затворени от строежи, а останалите са паркинги)...

Опитай се да мислиш. Дори сега да ти е добре... какво ще остане на детето ти (ако имаш такова)?!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 13:43



Ти мисли за твоето дете, ако имаш такова. С такъв вечно недоволен татко, .....дори не ми се пише нататък.

Иначе ти си класика - вечно мрънкаш, което според теб е изразяване на глас на нередностите. Да де, но така не се прави. Виждаш нередност, пишеш на съответната служба или се срещаш с тях, за да сигнализираш.
Ако ти обещаят, а не свършат нищо, пак се срещаш с тях и така.
Толкова е просто.

А ти непрекъснато пищиш из форумите, с което не виждам да е постигнат някакъв ефект, освен изнервяне на четящите.

И като кажеш "плащам данъци", като че ли кой знае какво геройство си извършил. Кой не плаща?
Всички го правим, но не ревем наляво и надясно колко е грозен градът ни.
Ти колко пъти почисти или прекопа около вас, или направи нещо друго, за да поразхубавиш малко тоя толкова грозен, според тебе град?

Моля те за извинение, че говоря лично за теб, когато обсъждаме принципни неща.

Конкретно за избора на нов областен управител, просто на мен ми е супер тъпо хора, които изобщо не познават личността на новоизбрания да дават квалификации, при това съдейки от цяло съсловие.

Иначе ако от мен зависи да те наема на работа, или да ти възложа някоя задача, никога няма да те избера тебе, та ако ще и факир да си и да нямш равен по умения в целия Европейски съюз.


Психическото здраве и добрият микроклимът са преди всичко.
Мърморковци нямат място в интериора.
Съжалявам, ако съм ти прозвучала рязко или грубо, просто се опитвам да говоря на твоя език, за да се разберем поне отчасти.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано06.11.08 17:48



През СоциализЪма беше така - всеки си мълчи, само по празници се издига някой лозунг за слава на Партията. Дааа, другарко Jeni...

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 18:28



Ох, на какъв език да ти кажа, че не членувам в НИКОЯ партия и НИКОГА не съм членувала.

Толкова ли е трудно да разбереш какво ти говоря, или ти изнася да се правиш на неразбрал? М?





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:11



Верно може би си права, че провинциалният журналист може би има съхранено зрънце съвест и морал, ама в днешния 21 век и на това не се надявам. Докато тази длъжност не стане изборна, няма да се примиря. Сещаш се защо. Направи разбор на предишните областни управители.

Пък да не отварям темата за адвокатите, дето ги споменах в постинга. Ти можеш ли да защитаваш престъпник в съда?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:14



И в моята гилдия има безсъвестни колеги, ама цял град ги знае и са единици. Просто не е характерно за цялата гилдия. В твоята гилдия също има зрънца плява. Няма начин, но не е практика за всички. Нали?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:15



"ПРИ ТОВА още от първия ден на встъпването в длъжност" Това пък какво значение има?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 20:54



В отговор на:

"ПРИ ТОВА още от първия ден на встъпването в длъжност" Това пък какво значение има?




Има следното значение.
Напр. ти започваш работа някъде. Може да си супер специалист, но още при появяването ти на работното място, хората започват да ти налагат шаблони и без изобщо да те познават, да започнат да се чудят и да подмятат как така пък точно Гинес е заела това място.
Ако за теб е приятна такава ситуация, тогава те разбирам.
Но ако ситуацията не ти е приятна, защо тогава си позволяваш да говориш така за човек, когото:
1. не познаваш;
2. току-що встъпва в длъжност и не е направил/ненаправил нищо още?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 22:07



защото е журналист. Журналистът не е като другите. Той е компрометиран априори.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 22:09



как така пък точно Гинес е заела това място Не ми е мястото там, значи. Знам си предела.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 22:10



Имам си работа и я върша добре.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано06.11.08 22:42



Jenni, ти очевидно си най-наясно с г-н Областният управител. Що не ни кажеш 2-3 думи за него. Може и да е свестен човекът, пък никой да не знае...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 22:58



За мен е изключително свестен и много готин човек, с когото винаги ми е било приятно да общувам.
Изключително много се радвам, че той зае тази длъжност. Тази новина ми направи деня!

Убедена съм, че хората които го познават ще потвърдят думите ми.
Поне общите ни познати много се радват на събитието.

Сигурна съм, че ще се справи!



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 23:00



Той е компрометиран априори.

А с тебе май не можем да се разберем по никой въпрос априори, но не го изживявай.

Ако бяхме в къщата на Биг брадър, щяхме да се номинираме взаимно до последно.

Въпросът е нито ти, нито аз да оставаме засегнати по някакъв начин от обмяната на толкова противоположни възгледи.
Приятна вечер!





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор eduardian (нормален)
Публикувано07.11.08 20:26



Ми хубаво - дано си права!
Най-важното е да е поне толкова умен, че ако не може да помогне, поне да не пречи...



Тема Re: хотел в Габровонови [re: eduardian]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано08.11.08 12:28



Най-важното е да е поне толкова умен, че ако не може да помогне, поне да не пречи...

Така ще бъде, ще се убедиш сам, надявам се.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.