Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 24.09.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано06.11.08 11:30



Не, Jeni, елементарен "акъл" се иска да се досетиш, че дадена гилдия наема определен тип хора. Преценката за качествата на човек по професията, която практикува са изключително точни. Опитай се да мислиш.

И точно ПСЕТО е това, което за къшей хляб се мазни на господарите си и дори дави собствените си събратя, само господаря да е доволен.
Прави си извод за себе си и за тия като теб!

Да си вършат работата, съответните власти. Ако аз имах власт, аз щях да правя нещо. И сега правя - изявявам глас относно нередностите. Това прави Избирателя - дава ГЛАС, както и данъци, които аз съвестно си плащам.

Погледни темата "Габрово - пустош". Да не би граждани да са разбили тротоарите (без друго повечето тротоари са затворени от строежи, а останалите са паркинги)...

Опитай се да мислиш. Дори сега да ти е добре... какво ще остане на детето ти (ако имаш такова)?!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 13:43



Ти мисли за твоето дете, ако имаш такова. С такъв вечно недоволен татко, .....дори не ми се пише нататък.

Иначе ти си класика - вечно мрънкаш, което според теб е изразяване на глас на нередностите. Да де, но така не се прави. Виждаш нередност, пишеш на съответната служба или се срещаш с тях, за да сигнализираш.
Ако ти обещаят, а не свършат нищо, пак се срещаш с тях и така.
Толкова е просто.

А ти непрекъснато пищиш из форумите, с което не виждам да е постигнат някакъв ефект, освен изнервяне на четящите.

И като кажеш "плащам данъци", като че ли кой знае какво геройство си извършил. Кой не плаща?
Всички го правим, но не ревем наляво и надясно колко е грозен градът ни.
Ти колко пъти почисти или прекопа около вас, или направи нещо друго, за да поразхубавиш малко тоя толкова грозен, според тебе град?

Моля те за извинение, че говоря лично за теб, когато обсъждаме принципни неща.

Конкретно за избора на нов областен управител, просто на мен ми е супер тъпо хора, които изобщо не познават личността на новоизбрания да дават квалификации, при това съдейки от цяло съсловие.

Иначе ако от мен зависи да те наема на работа, или да ти възложа някоя задача, никога няма да те избера тебе, та ако ще и факир да си и да нямш равен по умения в целия Европейски съюз.


Психическото здраве и добрият микроклимът са преди всичко.
Мърморковци нямат място в интериора.
Съжалявам, ако съм ти прозвучала рязко или грубо, просто се опитвам да говоря на твоя език, за да се разберем поне отчасти.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано06.11.08 17:48



През СоциализЪма беше така - всеки си мълчи, само по празници се издига някой лозунг за слава на Партията. Дааа, другарко Jeni...

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!


Тема Re: хотел в Габровонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 18:28



Ох, на какъв език да ти кажа, че не членувам в НИКОЯ партия и НИКОГА не съм членувала.

Толкова ли е трудно да разбереш какво ти говоря, или ти изнася да се правиш на неразбрал? М?





Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:11



Верно може би си права, че провинциалният журналист може би има съхранено зрънце съвест и морал, ама в днешния 21 век и на това не се надявам. Докато тази длъжност не стане изборна, няма да се примиря. Сещаш се защо. Направи разбор на предишните областни управители.

Пък да не отварям темата за адвокатите, дето ги споменах в постинга. Ти можеш ли да защитаваш престъпник в съда?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:14



И в моята гилдия има безсъвестни колеги, ама цял град ги знае и са единици. Просто не е характерно за цялата гилдия. В твоята гилдия също има зрънца плява. Няма начин, но не е практика за всички. Нали?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 20:15



"ПРИ ТОВА още от първия ден на встъпването в длъжност" Това пък какво значение има?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.11.08 20:54



В отговор на:

"ПРИ ТОВА още от първия ден на встъпването в длъжност" Това пък какво значение има?




Има следното значение.
Напр. ти започваш работа някъде. Може да си супер специалист, но още при появяването ти на работното място, хората започват да ти налагат шаблони и без изобщо да те познават, да започнат да се чудят и да подмятат как така пък точно Гинес е заела това място.
Ако за теб е приятна такава ситуация, тогава те разбирам.
Но ако ситуацията не ти е приятна, защо тогава си позволяваш да говориш така за човек, когото:
1. не познаваш;
2. току-що встъпва в длъжност и не е направил/ненаправил нищо още?



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 22:07



защото е журналист. Журналистът не е като другите. Той е компрометиран априори.



Тема Re: хотел в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.11.08 22:09



как така пък точно Гинес е заела това място Не ми е мястото там, значи. Знам си предела.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.