Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 26.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Заря  
Автор sci (ученик)
Публикувано26.07.08 21:51



Забелязали ли сте, че в Габрово много често има заря?
Така, късно вечер към 22-23 часа в центъра трябва да си с тапи за уши за около половин час иначе като нищо ще оглушееш.

Та въпросът ми е, знаете ли какво празнуваме? То хора не останаха, но сигурно сме най-"бомбаджийският" град. Даже свикнах по Коледа да се изнасям към по спокойни места (е то най-вече заради поледиците тук де). Но да не се отплесваме към това далечно още време.

Та защо се гърми?
(А после улиците се изпълват с дерящи се "младежи", та чак стъклата на прозорците треперят. Все пак "абитюрентските" отдавна минаха

).

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 26.07.08 21:54.



Тема Re: Зарянови [re: sci]  
Автор murmorana (непознат )
Публикувано26.07.08 22:19



Аз пък нямам против зарята.Понякога е хубава, въпреки че звучи страшничко на фона на тази пустош.
Може би някой, от тези с възможностите, празнува нещо и така иска да сподели радостта си с всички.





Тема Re: Зарянови [re: sci]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.07.08 23:42



В центъра ли живееш?

Люпя семки на седмото небе.



Тема Re: Зарянови [re: paзбиpaм]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано26.07.08 23:56



Тази вечер беше доста продължителна. И аз мисля, че някой си я прави за кеф, някой, който може да си го позволи.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Зарянови [re: Milley]  
Автор DlDA ()
Публикувано27.07.08 21:41



Това за Габрово ли се отнася?! А пък аз съм с впечатлението, че градът още в 19,30 ч. вече е заспал............



Тема Re: Зарянови [re: DlDA]  
Автор sci (ученик)
Публикувано28.07.08 08:56



А ти да не би да "друсаш гюбеци" в някоя прогнила кръчма (то други обществени заведения в Габрово няма) до 4 часа сутринта?!

Внимавай, че в такъв град сигурно и "ракията" му е менте. Те студентите носят на всичко



Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Заря [re: sci]  
Автор DlDA ()
Публикувано28.07.08 10:13



Че в коя кръчма в Габрово се друсат гюбеци до 4ч. сутринта???
А що се отнася до ментетата, това са единствените истински стоки.....



Тема Re: Заря [re: DlDA]  
Автор Myxaтa (непознат )
Публикувано28.07.08 12:39



мухахахахахахахахаха



Тема Re: Заря [re: Myxaтa]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано31.07.08 12:39



и по-зле може да е
така че дишайте



Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: Зарянови [re: KurtiCatA]  
Автор vencieftimov (непознат )
Публикувано01.08.08 08:00



Г-н Ски,

Чудя се защо просто не вземеш едно по-здраво въже и да повисиш на някой клон там нейде из град Габрово? Поне не можеш да се оплачеш, че няма достатъчно зеленина в града. Видимо от депресията в която си пропаднал няма да излезеш скоро, няма смисъл хората да гледат печалната ти физиономия, няма смисъл някой да чете нещастните ти постове. Или поне спри да занимаваш хората със своите глупости и вземи СВЪРШИ нещо полезно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.