Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 13.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нужда от помощ  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано03.07.08 11:27



Дневният център за деца с увреждания се нуждае от помощ- оборудване, компютри, игри за децата и др. Не е задължително да давате пари.
Вървете на място и вижте. Моля, който има възможност да помогне- нямат дори свестен компютър...За контакт търсете Светла, има тел. в сайта.





Тема Re: Нужда от помощнови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано04.07.08 08:34



Абе как не ви е срам

!

Данъците ми да не са само за охранване на политиците?!
Ами колко фондации за интеграции си имате??!

Има още един неграмотник Р. Ковача, тук в клубовете, дето се мазнеше за компютри за някакви деца. На своя глава събира пари. Какво безочие! И то от педагози и учители .

А и да не би тия деца да им е жизнено необходим компютър. Аз когато бях дете не сам виждал компютър. А от както ги наслагаха навсякъде само зло съм видял от тия машинки.

Не стига, че са инвалиди, ами и компютри. Компютърът обикновенно води до инвалидност - първо психическа после и физическа...

Дайте им книжки и да си четат у дома. Вярно, че днес книгите са по-скъпи от компютри ама...

Хайде, със здраве и РОДИТЕЛИТЕ ДА СИ ГЛЕДАТ ДЕЦАТА!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 04.07.08 09:55.



Тема Re: Нужда от помощнови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано04.07.08 09:33



Родителите си гледат децата- става въпрос за дневен център, където децата да се учат, играят и общуват помежду си през деня.Основан е от майка на дете с церебрална парализа.
Не се мазня на никой и не карам никой насила да дава каквото и да било. Направих го на своя глава никой от центъра не ме е карал- помагам им с каквото мога.
А компютъра не е за децата, а за директора и служителите в центъра- не могат един диск със снимки да ми запишат, също така търсенето и писане на проекти и финансиране става основно в интернет, който освен това дава огромна възможност за контакт между хората, а и съответно за взаимопомощ.
Съгласна съм, че много хора просят пари, но не обобщавай като не знаеш за какво става въпрос- върви и виж децата като ревеш толкоз, най-вероятно ще се зарадват, че не виждат ежедневните лица...
И пак казвам не карам никого на сила, тъй че не ми пишете простотии...



Тема Re: Нужда от помощнови [re: PreslySt]  
Автор sci (ученик)
Публикувано04.07.08 09:52



Точно това си помислих - че го правиш на "своя глава". Също като оня злополучен Р. Ковача.

Даренията са крайно порочна практика, която стимулира корупцията и кражбите по върховете на властта.

И пак - точно така си и помислих - "компютърът е за директорът и служителите". Те ще си седят по цял ден, земат заплата ама ще умрат от скука. Друго си е да има човек компютър да си играе, като така и така е заточен в гадния офис.

"Пътят към Ада е осеян с добри намерения".

P.S. Не мога да дойда на свиждане на децата, понеже и аз като родителите им съм заточен в някой от споменатите вече офиси. С тази разлика, че не си правя свои деца, като не мога да им осигуря бъдеще.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 04.07.08 09:54.



Тема Re: Нужда от помощнови [re: sci]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано04.07.08 10:19



Никой никаде не е заточен


Ти явно съдиш по себе си, затова мислиш така за нещата.
Каква корупция, кви глупости...И не става въпрос за намерения, а за осъществени и възможни, даже дребни неща- а аз така и така съм си за ада...
Желая ти да можеш да осигуриш бъдеще на децата си. Хайде, със здраве!



Тема Re: Нужда от помощнови [re: PreslySt]  
Автор luter (непознат)
Публикувано04.07.08 17:52



Подкрепям sci .Каква е тази директорка един компютър да не може да си изпроси.И що за наглост някой да ме увещава да давам пари за компютър на мазна директорка.



Тема Re: Нужда от помощнови [re: luter]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано04.07.08 18:05



Добре. Ако прочетеш ще видиш, че не увещавам никой за пари- ако имаш излишен комп, който не ползваш напр. можеш да помогнеш. И не е мазна директорката


И въобще какво се хванахте в тоя компютър, кой с каквото може и ако иска с това да помогне...аман от мрънкала...Като те дразня, не пиши.

Редактирано от PreslySt на 04.07.08 18:15.



Тема Re: Нужда от помощнови [re: PreslySt]  
Автор luter (непознат)
Публикувано04.07.08 18:54



И ти дразниш ама пишеш нали...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.