Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 26.06.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В клуба вече само регистрирани ли могат да пишат?нови  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.05.08 13:30



Лошо няма, но не беше зле този факт да се оповести в една закована тема най-отгоре.

Не съм ли права?



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишнови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано14.05.08 13:54



Не съм ли права?



Както винаги -не....



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишнови [re: luter]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.05.08 21:31



От отговора ти разбирам, че ме четеш редовно. Благодаря ти.


Аз не те познавам като ник, но кажи как трябва да се постъпи в случая.
Да се пази пълна тайна?



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишнови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано14.05.08 22:53



Я си почивай.



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишат?нови [re: Jennifer:)]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано15.05.08 09:47



А аз се чудя защо така замлъкна всичко...а то какво било. Подкрепям, че трябваше Анди да оповести това ама карай. Сега като сме на темата, не е зле да се ограничат нападки и злостни постове. Ban-ове, предупреждения, малко ред ? Защото такива типажи откровено отблъскват и без това малкото смислени дискусии тук.



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишнови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано19.05.08 09:17



в интерес на истината и аз исках да попитам нещо без да се разбира кой съм но като видях че не може се отказах да пиша....



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишат?нови [re: Jennifer:)]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано13.06.08 05:36



Комши, явно е решено от администрацията на дира. И в Търново е същата история, като там май е и за добре... макар че като гледам, останали сме 4 човека...



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишат?нови [re: Пp.Heдeв]  
Автор DlDA ()
Публикувано13.06.08 12:27



Доста се чудих дали да се регистрирам. Вярно е, че в предишните форуми няколко изродчета ги освиняваха, но това е днешната действителност в БГ. Сега като има регистрация, някои се надяват да не се смущава спокойния сън на кмета и общинските съветници. Доста от сегашните участници са или малолетни или силно наведени (за справка виж идиотските теми).Още отдавна Оруел е казал, че "който контролира настоящето, той контролира и бъдещето". Така,че спете спокойно деца!



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пишат?нови [re: Jennifer:)]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано18.06.08 15:57



Долу задължителната регистрация!



Винаги съм била против.



Тема Re: В клуба вече само регистрирани ли могат да пиш [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано20.06.08 12:36



Както виждаме, това е мярка наложена постепенно във всички клубове от репресивния апарат, на когото ние Хората даваме все повече власт...

Мнооого сме умни, няма що...



Днес цензурата и копупцията, репресиите срещу интелигенцията са такива, че тоталитарните общества ... супа да ... ядът ...

Обаче, простеенето на тълпата подкрепя опасните субекти по върховете...
Нищо, накрая Бог ще постави всичко на място.

Ние сме богове.

Редактирано от sci на 20.06.08 12:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.