Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 26.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема На вниманието на Г-н кмета Томислав Дончев  
Автор formatk (непознат)
Публикувано04.06.08 17:18



моля модератора да изтрие тази тема

Редактирано от formatk на 04.06.08 21:56.



Тема Re: На вниманието на Г-н кмета Томислав Дончевнови [re: formatk]  
Автор Rumy (непознат )
Публикувано04.06.08 21:56



И аз имам въпрос: Общината съсобственик ли е на дружеството ВиК?И дори и да не е така, какво трябва да направи един обикновен гражданин на Габрово (освен обаждане по телефона на дежурния във ВиК), та да дойдат работници и да отстранят теч от водопровода?Като този,например,който се намира на ул."Баждар" пред номер 29 и за който почти всички живеещи наоколо съседи са се обаждали !



Тема Re: На вниманието на Г-н кмета Томислав Дончевнови [re: Rumy]  
Автор g.m.g (непознат )
Публикувано05.06.08 12:35



Уважаема госпожо или госпожице.
В тази държава само с няколко обаждания не се случват никакви събития относно държавните органи, които трябва да съдеистват за това.
Хванете се 4, 5 човека и пуснете жалба до ВИК гр.габрово. до Директора
Там където обработват обажданията за авариите са обсолютни непокисти и аз съм се обаждал от нашия квартал за една авария но доидоха чак след жалба до директора. Зимата пенсионерите си изпочупиха краката от падане на леда, които беше се образувал.



Тема Re: На вниманието на Г-н кмета Томислав Дончевнови [re: g.m.g]  
Автор Rumy (непознат )
Публикувано05.06.08 22:18



Много благодаря за съвета - ще го направя!Между другото - още не са дошли, за да ремонтират!



Тема Re: Невероятно!нови [re: Rumy]  
Автор Rumy (непознат )
Публикувано10.06.08 09:41



Невероятно, но факт! Вчера са поправили водопровода - вече не тече!Сега, ако възстановят и асфалта...Ще трябва да пиша благодарствени писма!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.