Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 14.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дни на Габрово-много вялонови  
Автор luter (непознат)
Публикувано13.05.08 21:29



Ами няма чалга.Няма веселие.



Тема Re: Дни на Габрово-много вялонови [re: luter]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.05.08 10:41



Като искаш чалга, влез във всяко нощно заведение, ще се наслушаш.
Или си надуй уредбата у вас.



Тема Re: Дни на Габрово-много вялонови [re: Jennifer:)]  
Автор luter (непознат)
Публикувано14.05.08 13:56



Мислех че ще има поне една тема без компетентното мнение на J



Тема Re: Дни на Габрово-много вялонови [re: luter]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано14.05.08 20:10



Аз не можах да разбера защо на мястото на чалгията не поканиха Васко Кръпката и Камен Кацата напр.- купона щеше да е як...Васко Кръпката на 12.04 имаше един полускрит концерт защо не го поканиха и сега...

I got headaches and toothaches
And bad times too
Like you


Тема Re: Дни на Габрово-много вялонови [re: luter]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано15.05.08 10:08



Няма простотия - няма веселие за ценителите й.

Снощи на Уикеда беше много здраво, две години след гостуването им тук в Hot Spot. Представиха се на ниво, отново. Велики ! Днес Voices, а петък въздесъщите Остава с новото MTV звучене ("благодарение" на мениджърчето, фен на Oasis). Дано забият повече стари парчета...



Тема Re: Дни на Габрово-много вялонови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано15.05.08 10:37



Кейбордистът на легендарната група "Дийп Пърпъл" Дон Еъри ще свири пред габровска публика на 17 май. Тогава ще бъде кулминацията на тържествата, посветени на деня на Габрово, известни като майски празници в града на Рачо Ковача. Освен традиционният габровски карнавал през този ден ще свирят 10 елитни музиканти на т. нар. открита сцена на централния площад в града. Сред тях са китаристът Иван Лечев, тромпетистът Михаил Йосифов. В концерта ще звучат балкански ритми, джаз, импровизации, латино, преаранжирана поп музика. Публиката ще взривят обаче кейбордистът на "Дийп Пърпъл" Дон Еъри и приятели. Освен него за габровци ще свирят най-добрият китарист на Хърватско Дока Кайтнер, който е автор на филмова музика, австриецът Берхард Велц, ударни. Все още не е сигурно участието на басиста на "Дийп Пърпъл" Роджър Гловър, чиято майка била болна и той се грижел за нея.

Идеята в Габрово да гостуват тези световно известни музиканти е на председателя на общинския съвет Валери Василев, който е запален фен на групата "Лед Цепелин". Той лично се познава с фронтмена й Робърт Плант, с когото са големи приятели, а също и с Дон Еъри от "Дийп Пърпъл". Председателят на габровския местен парламент лично договорил участието им в големия концерт в Габрово. Всички разходи по гостуването им в града на Рачо Ковача ще бъдат поети от спонсори. "BG Север"

I got headaches and toothaches
And bad times too
Like you


Тема Re: Wickedaнови [re: PreslySt]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано18.05.08 21:56



За мен това беше наи-доброто от всичко показано



Много пяхме, много скачахме, падахме
беше забавно!!

Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: Wickedaнови [re: KurtiCatA]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано19.05.08 09:12



е аз съм фен на холандското техно което е доста ънърграунд... значи ли че ако стана кмет или някъф си там трябва да тормозя всички хора с моя си уникален вкус и стил? Беше отвратително на празника - егати погребалната музика егати чудото... аз съм фен на твърдия звук ама тези неща просто убиха всичко детско у мен. Евала за старанието и това че не се толерира селянията - т.е. чалгата ама чак пък толкова анти...

и да ако искат да няма селски изцепки като тези от коментара на къртицата - наркотик номер 1 на насилието е алкохола. А музиката на алкохола е жицата и чалгата... догодина призовавам групово екстаз на техно парти на празника!
Luter ти пък (ако си същия лутър за който си мисля) от кога пък се кефиш на чалга

Редактирано от Sensation Blue на 19.05.08 09:17.



Тема Re: а?нови [re: Sensation Blue]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано21.05.08 13:38



Кое за теб е "селска изцепка" да знам за напред да не правя такива неща?????

Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат



Тема Re: а?нови [re: KurtiCatA]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано21.05.08 22:01



и да ти кажа все тая... селяка си остава селяк и на средата на мегдана на града






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.