Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 09.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Детска дискотека в Спортната заланови  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано25.04.08 08:15



Водих дъщеря си миналата събота там. След като децата влезят, нямат право да излизат навън, защото, поне така обясни охраната, ходили и си купували алкохол и после се връщали вътре. Вероятно е така, защото и една жена, работеща наблизо, го потвърди. Влизах на няколко пъти, докато чаках. Вътре поне половината деца пушеха, беше адски задушно, на всичкото отгоре бяха пуснали и отопление. Охраната седи на вратата, но какво става навътре в тъмното, никой не знае. Уж не пускат никой, а едни и същи младежи си влизаха и излизаха, когато си поискат. Викаха линейка за едно момче, не знам какво се беше случило. Също така внимавайте, защото има и много цигани - някои са вътре, други обикалят отвън. Все пак не можеш да му кажеш, че не може да влезе, защото е циганин. И също ми направи впечатление, че наши момичета са с цигани. Също така, поне някои деца твърдят, а и се носи мълва, че ако си поръчаш безалкохолно например, някой може да ти сипе нещо вътре, докато примерно танцуваш. Това не знам дали е вярно, но поне така си говорят децата.
Имайте едно наум, ако децата ви ходят там.



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Milley]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.04.08 09:30



Бият на децата печати на ръцете. Така могат да влизат и излизат, защото те не се свъртат на 1 място.

По повод детските дискотеки...какво да ти кажа. Без дискотека няма как да се мине. Обаче много отдавна съм го мислила и каква е пречката да стане - наистина не знам.
В щатите нали си правят дискотеки в училище. Защо да не си го направим и тук?
Ако има навити родители, можем да опитаме.
Като начало, за да привлечем децата, можем да поканим някой изпълнител в училище.
Да се измислят някакви по-интересни неща, отколкото в класическата дискотека - напр. бал с маски, мис и мистър, какво ли не още.
Може да стане, само трябва подкрепа.



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Milley]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 12:09



Дъщеря ми е на 15 и ходи няколко пъти на дискотека "за възрастни" с наши приятели- каза, че на детската дискотека простотиите са много повече...
Всяка събота виждам кака към 18 ч. покрай нас минават на стада полупияни вече и момочита, и момчета с бутилки бири в ръце...Родителите къде са не знаят ли нищо за това?? И дъщеря ми е правила глупости, но чак такива изцепки- дори ми се сърди, че вечер не й давам да стой до късно, защото на всички други им разрешавали...Къде са родителите, как може да не те е грижа 14-15 г. дъщеря да се прибира сама 12 ч. през ноща...Лошото е, че се влияят едни от други само за тези неща, ако някой се държи различно значи е селянин, лузър или смотаняк... Къде са родителите?



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: aз]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано25.04.08 12:46



В интерес на истината не видях нито един родител в събота. А имаше много по-малки деца от моето, което е на 12 год. Да, слагат им печати на ръцете, но фактически не пускат да се излиза. Стана време да си тръгваме, отидох и децата бяха на вратата. Охраната се разправяше с тях къде щели да ходят, намесих се и казах, че децата си тръгват, та ги пуснаха. Вътре е почти пълен мрак, опушено, натискат се по столовете, в тоалетните било ужасно - никой не знае какво може да се случи там.



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Milley]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 13:01



Колко хубаво би било ако се възстанови Пионерската организация и
Комсомола! Ще има ред, спокойствие и сигурност; и за децата, и за родителите!



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 13:40



Деца до 18 г. не бива да бъдат допускани до подобни дупки! Минете през залата и питай те охраната на какви неща стават свидетели! Пият, повръщат, пикаят където им падне. Ебат се на первазите като кучета, чупят стъкла! Ужас! На "детската" дискотека е същото, само че всичкото това го правят вътре в най-добрия случай - в тоалетните

Надявам се новия управител на Общински спортни имоти да спре тази дивотия. Здравето и възпитанието на младите НЕ СТРУВАТ 2 000 ЛВ., колкото прибира Общината като наем



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Milley]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.04.08 22:40



Ами ето, дадох конкретно предложение, но не виждам кой мисли в тази посока.
Ако има други съгласни, да го дообмислим, доизпипаме и да го направим.
Толкова пък ли не можем да привлечем децата с нещо по-интересно и да са в безопасност?



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Jennifer:)]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 20:09



Съвсем скоро ЗАЛАТА ще я затварят, но това не решава проблема с употребата на алкохол от малолетни и непълнолетни...Jennifer, напиши едно писмо на кмета - знаеш, че ще има полза!



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: BOGAT-BEDEN]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано26.04.08 22:26



Той сигурно би харесал и работил в посока осъществяване на идеята.
Обаче много сериозно ме притесняват училищните власти. Доколко те ще се навият и как ще възприемат това предложение.



Тема Re: Детска дискотека в Спортната заланови [re: Jennifer:)]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 23:05



Дъщеря ми е на 12 год. Миналата събота я пуснах на детската дискотека с две нейни приятелки. Това беше за последно. Познавам лично и собствениците и охраната и въпреки всичко не бях спокоен. Не съм влизал вътре, но разбрах, че нейни съученички пушат. Чух и това за безалкохолното /че се сипват разни неща вътре/. Заставам зад идеята на Jennifer, все пак става въпрос за децата ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.