Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 01.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 21:15



Edin priatel beshe osyden ot bivshata mu da iZplashta iZdryjka daje Za perioda predi raZvoda. Argumentyt bil, che te na praktika sa bili raZdeleni i sa jiveeli otdelno. Da eba i pravosydieto. AZ lichno bih predpochel 2,5 godini uslovno, ama iavno ubiistvoto e po leko prestyplenie. Shte pitam Za imenata na taia negovata i shte gi publikuvam da Znaiat horata da se paZiat. Pravete mu smetkata, koito se e obul...



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано30.03.08 21:53



Shte pitam Za imenata na taia negovata i shte gi publikuvam da Znaiat horata da se paZiat. Pravete mu smetkata, koito se e obul...

Е, недей!
Тук пишем все пак при някаква анонимност, нали?
Не е редно да изнасяш такива данни.

А и да ти кажа друго - като не си бил у тях, не вземай страна. И да си бил у тях - също, разбира се.

Остави това, ами кажи задава ли се сватба около тебе?
Виртуална? Реална? Виждам, че проблематиката те интересува живо!



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:41



Nikva anonimnost!
Takiva piavici tre da stanat masova publichnost!
Imenata im da gi ima v Dyrjaven vestnik.
Da im puskat snimkite po novinite v 20:00.
Kakto imashe navremeto katalog "Vnimanie Djebchii" v GUM s fotografiite na raZni exotichni hubavici.
I strana nema kak da ne vZema v sluchaia, shtoto ne go li napravia shte Zagubia samouvajenie, shte pochna da se brysna beZ ogledalo, shtoto shte me e sram da se pogledna.
Svatba okolo men ne se Zadava. Interes proiaviavam shtoto se opitvat da me pritiskat i ot kak videh statia oZaglavena "Premahvat braka" si rekoh - Gospod e jenen! Amnistiata doide Za milioni iZterZani dushi. Shto se otnasia do takiva kato men veche nema da mi natrivat sol na glavata, koga she se jenia. Kato se ima predvid che aZ dori na nikoi nikoga ne sym obeshtaval neshto podobno. Brakyt Za men e nekaf absoluten formaliZym, iZmislen ot jenite Za da si napraviat party po svoi scenarii Za tvoia smetka i posle kato im pisne i si dignat chukovete da ima koi da plashta. Ai siktir!



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Jennifer:)]  
АвторДжaни (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:44



Бракът в повечето случаи е да те яхне капризна фръцла и да те тормози докато издържиш





Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Джaни]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано30.03.08 22:49



Става ми мъчно, само като си помисля, че това нещо може и наистина да го вярваш.



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано30.03.08 22:54



Еееее, мутанте, не си прав.
Все едно в ДВ да сложим името mutant, защото пишеш на методиевица и ме караш да си раздвоявам погледа.
Казах ти, не си прав да съдиш хората.
Не знаеш как е в действителност, не се впрягай.
И не забравяй, че за да има тарикат, трябва да има балама. Това си е неразделна двойка, надушват си се винаги, не им се меси на взаимоотношенията.

Za men e nekaf absoluten formaliZym, iZmislen ot jenite Za da si napraviat party po svoi scenarii Za tvoia smetka i posle kato im pisne i si dignat chukovete da ima koi da plashta. Ai siktir!
Това съм сигурна, че го пишеш само за да си заформиш един непукистки имидж тук. Убедена съм, че не го вярваш!
А и то не е така, да не кажа, че може и да е обратното, но това е дълга тема с много изключения от правилата (ако има правила).



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Джaни]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 23:06



Ами гледайте, като се жените!!!



Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Jennifer:)]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 23:08



Ами да! Виж аз колко съм дискретен!





Тема Re: Чичолина съди бившия си мъж за 1,5 млн.нови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 23:29



Nishto protiv nemam da me iZtuposat v Dyrjavnia vestnik.
Tova e edno prestijno iZdanie i bih se gordial da procheta imeto si tam.
Vse pak ne e vestnik Shok primerno (jyltata presa).
Samo che s metodievicata trudno shte gi vpechatlia. Ima kade kade po stoinostni fakti v moia jivot, Zaslujavashti poveche vnimanie.
Za braka ne shta da sporia, shtoto sym sporil s tebe i goliam Zor videh, pyk tova e edna tema deto ne mojem se raZbra dorde sme jivi, a to stana kysno i tre da se spi, che utre she se bachka. Za edni svatba, Za drugi bradva, koi kum koi svat i ne znam si oshte kvo beshe tam.

Ti pone si omyjena, shto ne spodelish kak e pri vas?



Тема E te tochno Za tova stavashe dumaнови [re: Джaни]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 23:30



!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.