Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано17.03.08 19:13



Имам предложение към общинарите. Понеже с радост разбрах, че чалгиите и бир- феста няма да ги има, предлагам да поканите Стоян Роянов Я-Я и Остава- и от двете страни имат доста общо с Габрово- може и да се получи.
Дано има свястна музика тази година за празника на Габрово!



синьо

Тема Re: Предложениенови [re: PreslySt]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 20:39



Моето предложение е да поканите Dimmu Borgir и Gorgoroth.Това разбирам аз под свястна музика...



Тема Re: Предложениенови [re: PreslySt]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано18.03.08 09:28



Сериозно ? Няма да има чалгии и мазен псевдо-бирен фест ??! Честно казано ми е трудно да го повярвам, дано е истина ! А за евентуални изпълнители, освен Остава (не съм запознат много с YA YA ама хип-хоп с ориенталски мотиви и електроника не ми допада вкусово), предлагам да включим и P.I.F., Babyface Clan, примерно. И трите групи имат ангажименти из България за следващите месеци ама може да се измисли нещо при добро желание.



Тема Re: Предложениенови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано18.03.08 10:15



И аз не ща чалга и бира. И без това бяха мошеници и продаваха скъпо.
За музиката - предлагам Мери Бойс Бенд, GravityCo, Мирко от Каризма /без Галка/, Остава ...

И задължително, ама много е задължително, ЗАРЯ.

Щото на Нова година останахме разочаровани.



Тема Re: Предложениенови [re: PreslySt]  
АвторPaчeв (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 12:03



Няма да има бирфест??Жалко.



Тема Re: Предложение [re: PreslySt]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано18.03.08 16:01



Извинете, но идеята на такива събирания е да се изкарат повече хора на празника.
Това няма как да стане с еднотипна музика.
Трябва да има за всекиго по нещо.

Да не са много елитарни изпълнители, да не са и много (съжалявам за думата) просташки.

Най-лесният начин е с подгряващи групи танцьори и певци деца, така в кърпа е вързана аудитория от родители, баби и лели. После нещо по-умерено, не разни метали и турбо чалги и всички ще са доволни.

Дори когато имам време, може конкретно да предложа изпълнители.
Ако някой се интересува, разбира се.



Тема Re: Предложениенови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 18:29



Ako she tre da se iZkarat poveche hora, probvaite sys striptiZiorki i edna video stena. Tiah pone vsichki gi obichat. Ploshtadyt shte otesnee smiataaai.



Тема К`во се правите...!?нови [re: PreslySt]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 20:20



К`во се правите, че не обичате чалга!? Всички съм ви виждал да щракате с пръсти!





Тема Re: К`во се правите...!?нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 20:41



Nali, mnogo hubavo im go kaZa na tia licemeri.
Ot men da Znaesh obache horata po forumite sa adski vyZpitani, vyZvisheni iZtyncheni, visokoobraZovani, erudirani i kvoto oshte se setish tam. Lichno az imam iZkliuchitelno bogat opit v obshtuvaneto s podobni syshtestva i sym si pravil dosta eksperimenti. Primerno Zaribiaval sym moi poZnati po internet deto gi Znam kolko struvat i te poneje ne podoZirat koi se krie otsreshta se predstaviat Za super mega ultra i kvo li oshte ne. Smial sym se s sylZi pred monitora absolutno bukvalno s podobni sharani. Imam si daje otbrani logove.

Oficialno chalga nikoi ne slusha ... moje bi samo Ofchia



Тема Re: К`во се правите...!?нови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано18.03.08 21:16



Много съм съгласна за това с чалгата.
Правило ми е впечатление в заведенията как всички стават на чалга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.