Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 19.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до кога в тези бусчета?  
Авторzaza (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 10:41



До кога в тези гадни, тесни бусчета ще се возим. Нормален човек ръст 1.80 не може да се качи, да не говорим за възрастни хора , майки с деца , а за колички .......... Много искаме. Неделя по всички линии -бусчета , каква идилия. Аз как да се прибера с детето. Или ще кажете ами не ги ползавйте.А това, че гледаме сутрин Бареков вечер Милен Цветков , ами и шофьорите като си с карта те овикват за това че си....... Ама иначе казват , че не ги бърка и целия бус да е с карти. Тези хора са постоянно нервни и недоволни. Ами всеки си има проблемите и не е длъжен да ги търпи. В всеки магазин и институция има възможност да се оплачеш от персонала. Аз не намерих къде мога да направя това. Този с телевизора е уникален -незнам как вече не е придизвикал катастрофа , той просто за мен е ненормален, колкото и грубо да звучи. Просто съм възмутена от бусове , шофьори и т.н.
Чакаш , чакаш на спирката и хоп виждаш автобус, обаче нагло пред него се вкарва едно бусче............... Просто нямам думи



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: zaza]  
Авторlakomnik (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 11:27



Честито, скъпи съграждани. За невероятното удоволствие да се возим в гениалното творение на Общински автотранспорт - Габрово и неговия прекрасен шеф - г-н Стоименов, ще плащаме 70 български стотинки от 1 АПРИЛ и това ако не е гавра, майтап му кажи ама не е. Имам кола, но понякога ми се налага с 4-годишната ми дъщеря да се качвам на тази идиотия, да търпя мизерията, блъсканицата, миризмите, пушене на шофьорите, отворените им прозорци и да недоумявам как мога да го понеса, че дори и да си дам нещастните стотинки да си платя кефа. Г- н Стоименов, ако случайно надникнете тук, за което се съмнявам и го прочетете, за което също се съмнявам, но все пак, ще го кажа заради себе си и всички нещастни габровци, принудени да търпят тази дивотия и ВАШИТЕ БЕЗЧИНСТВА - МАХАЙТЕ СЕ и вие и цялата пасмина около вас барабар с бусчетата и се возете вие на тях. Само един ден искам да ви се случи това - цял ден в бусчето. Няма нищо да реша, но поне олеква. До следващата гадна сутрин, в която трябва да кача детето си на бусче или там каквото и средство за инквизиция да го нарека, все ще вярно.





Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: zaza]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 09:32



Todore, ti pyk otkoga se voZish v tia buscheta, do tam li ia dokara?



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: mutant]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано15.03.08 16:11



В бусчетата е гадно. И аз се возя в тях, макар и рядко.
Бусчетата трябва да се махнат или да се използват само по линии с малко пътници и малко спирки.
НО, задача № 1 е да се съхрани дружеството.
Защото към момента:
- Гражданите са недоволни от транспорта (и с право- от редовността му, от качеството);
- Шофьорите са недоволни от заплатите си;
- Дружеството е на загуба;

Аз спокойно мога да кажа, че такова съм го наследил и че билетите е трябвало да станат 70 ст. още миналата година, че и аз съм недоволен и т.н. Това никой не го интересува.
Хората искат по- добър транспорт.

В момента тече конкурс за нов управител (втори дубъл, за тези които не са информирани). Надявам се да бъде избран добър ръководител, който да има СМЕЛОСТ да се захване с това дружество.

После...управителя трябва да покрива задълженията на дружеството, да развива ТРОЛЕЙБУСНИЯ, да подменя поетапно парка, да има готовност за въвеждане на нова транспортна схема. Ако не...трябва да се мисли за пълна или частична приватизация, вкарването на свежи капитали и технологии.

Това, което трябва да прави общината:
- Инвестиции в ново тролейбусно трасе;
- По- добър контрол на дейността на дружеството - и като управление и като качество на услугата;

Това е накратко.



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: tomislavdonchev]  
АвторЦCKA (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 16:06



Абе оня ден по новините казаха за заплатите на управители на софийски общински дружества. Говореха за фантастични суми. Например шефа на софийския транспорт вземал 5000 лева. После той отрекъл- разбира се че ще отрече, но спомена не по-малка сума 1500 лв. Я кажете нашия колко взема. Или е общинска тайна.



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: ЦCKA]  
АвторДИДA (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 18:03



Има няма преди 2 г. един идиот от Общинския съвет написа в местния вестник, че най скъпия транспорт бил тролейбусния, когато в цял свят се знае, че той е най-евтин. Тази публикация беше с цел да се запазят "копърките", т.е. бусчетата. Добре, че вече в новия Общ. съвет най после се каза истината, че най евтиния транспорт е електрическия, с най-бърза възвращаемост на вложените средества. ДОЛУ "КОПЪРКИТЕ"!!!



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: ДИДA]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 21:26



Бих казал долу Лефски и само ЦСКА...



Тема Re: до кога в тези бусчета?нови [re: Myxaтa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 21:28



ebi si putkata maina, hemoroid!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.