Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 27.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови  
АвторALiTo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 22:49



Скоро с моята приятелка се разхождахме из центъра.Изведнъж излиза едно куче което щеше да захапе С. по крака, но добре че беше една възрастна жена която ни помогна.Тя каза че е забелязала още 4-5 такива кучета.И най-лошото е,че те се разхождат посред центъра и никой нищо не е направил. Незнам какво кмета може да направи, но това е недопустимо...





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ALiTo]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 23:21



Да...От няколко месеца и аз имам това усещане. Кученцата, докато са малки, всъщност са доста забавни. Обаче, като пораснат...





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: lubopiten]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано17.01.08 09:11



а виж тук съм съгласен и аз.... по едно време бяха изчезнали кучетата но откакто дадоха по АРД ли каква немска телевизия как в Габрово се продавали кожи правени в местния завод от "севернокорейски вълк" (ха ха ха)... нещо пак се напълни с кучета от тогава.... ама са виновни пак хората... те сами не идват от нищото... разни олигофрени си купуват куче после решават да стават слуги в Гърция или Испания и го пускат да "пасе" ... а то прави и други неща... и е нормално да се размножат.. а после бабите дето няма какво да ядат, решават че са длъжни да нахранят ако не себе си то поне кучетата пред блока... ;)
Но трябва да се направи нещо по въпроса защото май проблема започва да се разраства отново и скоро ще е трудно контролируемо...



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ALiTo]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 11:08



Да вярно е и аз съм виждала тези кучета.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Moни]  
АвторALiTo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 11:34



Ами кмета трябва да направи нещо по въпроса....малък град сме сигурно ще бъде лесно да ги махнете





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ALiTo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано17.01.08 16:33



ALiTo, голям късмет сте имали със С., че ви е помогнала жената.





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Jennifer:)]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано18.01.08 21:18



И аз не харесвам бездомни кучета (макар, че кучета обичам по принцип);
Изолаторът за бездомин кучета не работи, поради климатичните условия (при температури под 5 - 6 градуса упойките не действат;
Ще се прави всичко възможно след месец- два да няма същата ситуация.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ALiTo]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 21:35



Всъщност коя е С. !?ALiTo, разкажи ни за нея - как и се е отрази инцидента, възстановява ли се след изживяния стрес?И всъщност къде отивахте или откъде се връщахте когато ви залая кучето!?



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: lubopiten]  
Авторalito (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 23:55



ами симонка е добре



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: tomislavdonchev]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано19.01.08 13:01



Значи харесвате кучето вкъщи, но не харесвате същото на улицата ??? А харесвате ли хората, които са допуснали това да се случи, защото голям процент от бездомните кучета са изхвърлени домашни. И какво се прави по въпроса с безразсъдните собственици ??? Или е най-лесно да се приспят тези, които са заловени на улицата без значение, че на следващият ден ще има още толкова пуснати от някой идиот.
Не ме разбирайте погрешно, и на мен не ми се нрави глутница кучета да ме залаят и преследват, когато няма никой наоколо, но изтребването на животните е най-лесният начин и не показва нищо друго, освен нежелание за поемане на отговорност и липса на хуманност.


there's no time to analyse




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.