Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 20.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Jenniferнови [re: BOGAT-BEDEN]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 14:14



Ох, много са ме били мене... От малък са ме били.. Като ме почнаха комунистите, после седесарите, социалистите, царистите, коалицията. Следващия ще е бат Бойко....А пък що супа съм изсърбал.. Аз всеки ден си сърбам супата, още от сутринта, когато четат заглавията на вестниците по телевизията.
Затова гледам да си плащам данъците навреме, но и това вече не помага! Всяка година все притурят по нещо към някой данък, а пък чиновниците все искат и искат, а пък насреща нищо. Ей на, пътят до село е вече само с останки от асфалт водата на режим, мизерия. Като слезя в града гледам улиците изровени, прах, мръсотия, олющени фасади, пияни ученици и шофьори, просяци, унили граждани и обещания, ама много обещания... А пък животът си минава...до следващите избори!



Тема Да пази Господ...нови [re: BOGAT-BEDEN]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:41



След голяма трагедия и идват и големите приказки, но полза от това няма! Да пази Господ града ни, да не ни сполети някой нощен сакътлък с пияни деца в дискотека или друго заведение. След това колкото и съболезнования да се изказват, все ще са напразни!



Тема Re:нови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Автор3lobil (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 23:46



malko e,4e sa te bili... da te bqha i e***i !!!



Тема Петокласник отиде пиян на училищенови [re: BOGAT-BEDEN]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 17:22



Според ДАРИК, това се е случило вчера в III-то основно училище. Продава се алкохол на малолетни с което се нарушава се Закона за здравето, Наредбата за реда и условията за провеждане на търговска дейност на територията на Oбщина Габрово и още кой знае какви нормативни актове! Който се чувства отговорен за случилото се да направи нещо...Община, Училищен инспекторат, полиция - все някой трябва да осъществи контрол!



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 18:22



AZ sym vyZpitanik na tova uchilishte. Pieneto tam e tradicia.
Samo che nie si nosehme domashna parcuca. Taka nekak si po-lesno otikvahme dosadnoto i otegchitelno ejednevie. Narushenia nema!



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: mutant]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 18:38



Аз не обвинявам хлапето - то не е виновно! Консумирането на алкохол от дете не е престъпление. Обаче този, който му го е продал е престъпник! Ама май на никой не му пука, че това се случва...
Между другото и аз съм завършил III-то! И нямам спомен пиенето там да е било традиция!



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 23:28



Niamash spomen a?
Normalno, pri vsichkia toZi alkohol....
I men mi se gubiat celi godini daje.

Skoro mi se sluchi slednoto:
Sreshta me edna lelka i mi kaZva: "Teb te poZnavam ti si uchil v treto nali?"
"Da, kaZvam aZ, prostete che ne si spomniam, vie po kakvo prepodavahte?"
"AZ ti biah syuchenichka, idiot!"



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: BOGAT-BEDEN]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.03.08 23:33



Българче ли е било детето, или ромче?



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 23:51



V treto imashe dosta romcheta, koniacheta, vodchici, mastichki, rakiiki, birichki. Drugo da ne, no v tova daskalo se nauchih da pia.



Тема Re: Петокласник отиде пиян на училищенови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.03.08 23:57



В моето училище не е било така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.