Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 25.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Диетични храни - къденови  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано19.02.08 14:10



Някой знае ли къде се продават в Габрово диетични храни? Не храни за диабетици, а храни, подходящи при диета за отслабване. Например откъде мога да си намеря прословутите овесени или пшенични трици? Или пък други такива подобни, които не се намират в масовите магазини.



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Milley]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано19.02.08 14:19



Конкретно за триците - не мога да кажа със сигурност, но до козирката, пада се от страната на предполагаемата автобусна спирка, има два магазина. Хранителен от тип пенсионерски и такъв, какъвто ти търсиш (по моему). Има доста неща вътре, дори няколко разновидности на тофуто. Ядки, трици, провери, няма как да няма или да няма начин да си поръчаш. Успех.



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано19.02.08 14:29



О, благодаря много!
За там, където обясняваш, въобще не знаех, че има такъв магазин. Знам за този пенсионерския, но за другия не бях чувала.
Знам също, че има щандове в Билла или СВА, но не съм проверявала какво има, като вляза там.



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Milley]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано19.02.08 15:14



You are welcome.
Иначе, една препоръка. Вземи си сурови ядки ако влезеш в CBA/Билла или пък от въпросния магазин до козирката. Горещо препоръчвам сурово неосолено кашу, на вкус е чудесно. Няколко ядки на ден са си доста полезно нещо.



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Annihilate The Sparr]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано19.02.08 15:34



Това е чудесна идея.
Но сега съм започнала диетата на П. Дюкан и там се препоръчва приемането на овесени ТРИЦИ, но не овесени ядки. Частично можели да се заместят от пшеничите трици. Та ще проверя дали в този магазин има такива. Иначе засега са разрешени само протеини - месо /пилешко, телешко и др./, яйца, мляко /обезмаслено/ и др. с ниско съдържание на мазнини. Това 5 дни, след това следват още пет дни на протеини, но + зеленчуци. И така се редуват 5/5, докато се удовлетвориш от резултата. :)
Поздрави!!!



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Milley]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 13:30



Въпросните трици се продават на пазара на Шиваров мост. Ние от там си купувам този материал за животинките на село. Много са евтини и добитъка ги руча с кеф.



Тема Re: Диетични храни - къденови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано21.02.08 08:31



Мой човек, ти направо изби рибата! Как ще ме пращаш да си купувам трици от Шивара! Няма ли на друго място?



Тема Re: Milleyнови [re: Milley]  
Авторnepoznat (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 09:26



Ако не искаш да те пращат за животинските храни, не задавай тъпи въпроси, и ако искаш да станеш по-слаба, яж по-малко и се движи повече!



Тема Re: Milleyнови [re: nepoznat]  
Авторterve (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 10:14



айде разбирачите наскачаха



Тема Re: Диетични храни - къде [re: Milley]  
Авторlakomnik (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 11:58



Тук всичко бързо бързо придобива родово-племенен селски характер. Защо е така, Хора???????????? Дамата само ви попита, а накъде отиде всичко?
А би трябвало да сте добре информирани, нали все знаете. Освен диетичните храни има и други начини за поддържане на фигура, ама нейсе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.