Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 01.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Специален поздравнови [re: KлЮkApKa]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано05.02.08 19:59



Първо благодаря на Jennifer за добрите думи (и за поздрава). Като правило всички на живо с мен са ужасно любезни, а когато не са лице в лице с мен говорят какво ли не.
Държа да уточня, че не познавам на живо Jennifer и тя дистанционно не е искала нищо от мен.
Относно другите коментари свързани с ползването на външни експерти- това не означава, че няма да бъдат ползвани всички вътрешни ресурси- експерти и комисии, както в администрацията така и от общински съвет.
Причината да се търси външна поммощ е убеждението ми, че освен местния опит, трябва да ползваме и най- добрите световни практики. Това се отнася не само за организацията на движението.
Хубава вечер на всички!



Тема Re: Специален поздравнови [re: tomislavdonchev]  
Автор3AГPИЖEH (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 20:36



Прекалената любов на фенките води до инпийчмент!





Тема Re: Специален поздравнови [re: 3AГPИЖEH]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано05.02.08 21:08



А може би и до импийчмънт?





Тема Re: До всички, които ме обвиниха в подмазвачествонови [re: Jennifer:)]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано05.02.08 21:28



Llive и в нета се държа ЕДНАКВО.
Нямам намерение да си променям обноските заради това, че на вас ви е странно нещо съвсем елементарно.

По-скоро си дайте отговор сами на себе си дали бихте се държали по същия начин с кмета, ако застанете очи в очи с него.
Аз вече ви питах за това в една друга тема, но отговорът не ме интересува, просто защото го знам.

И разберете, че колкото аз съм ви странна на вас, точно толкова вие сте ми странни на мен!!!!!!!!!!

Въпреки всичко, пожелавам ви
от все сърце,
от все сърце,
от все сърце,
от все сърце,
от все сърце
да се чувствате оценени и обичани, за да станете по-позитивни и да не се учудвате чак толкова много, когато някой се държи като мен.





Тема Re: До всички, които ме обвиниха в подмазвачествонови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано05.02.08 21:37



Jenifer прекалено много се впрягаш, затова и обичаме да се бъзикаме с теб ;) Знаеш че нямаме или поне аз нямам нищо против теб, даже може би напротив, но ако не можем да се бъзикнем с някой за какво ни е да висим тук ;)
А и си права, аз лично мисля точно същото което и ти за кмета, точно затова гласувах за него и си го признавам - Кметчо е пич и не мисля че ще го имПИЧнат, за това че пише тук (напротив даже), както не импийчнаха и който заслужаваше ;)
По броя на коментарите ти тук виждам че водиш двоен живот и явно прекалено навътре приемаш нет-а, живееш даже може би повече тук отколко навън (аз не че съм кой знае колко по различен) и затова много се обиждаш от някои не толкова мили хора - съвета ми е да не се впрягаш толкова, защото не за всички ни това какво си пишем тук ни е толкова важно, просто го правим за забавление;)



Тема Re: До всички, които ме обвиниха в подмазвачествонови [re: Sensation Blue]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 22:11



Не, не! Живея си навън, много даже. При това работата ми е свързана и с хора, и с интернет. Така че тук понякога работя, понякога си почивам, когато се разконцентрирам и аз като децата.

Майтапчетата ги приемам, разбира се. Ето, на вас с мутанта не мога да ви се разсърдя никога, обаче пък това с четкането ми е много странно.
Карай, това е друга тема.

Леко се ядосах и съжалявам, и се извинявам.

От толкова глупости пропуснах да попитам. Имаше ли по-рано светофар до паметника пред Консултативна????
Едва днес го видях и си помислих, че е вследстивие на нашите дебати тук. Много се зарадвах.



Тема ТИ ПЪК...!!!нови [re: Jennifer]  
АвторKлЮkApKa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 22:56



Jennifer, не се сърди - това си беше шега отвсякъде! ИЗВИНЯВАЙ!!! А тези светофари ги има от 100 години. Но най-многото, което са правили, е да мигат жълто...



Тема Re: До всички, които ме обвиниха в подмазвачествонови [re: Jennifer]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 06:38



Verno li ima veche svetofar tam?!
Sega sa go slojili iavno, tam nikoga ne e imalo predi



Тема Re: ТИ ПЪК...!!!нови [re: KлЮkApKa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.02.08 08:41



Добре, явно аз не съм доразбрала шегата, за което сега пък аз трябва да се извиня!


Съжалявам, наистина!

При всички положения това остава в старите постове и вече е минало и е забравено.

...
За светофарите.
Може би не говорим за един и същ. Този го видях вчера за първи път, намира се на островчето до паметника пред Консултативна. Там, където обикновено дебне полицията.
Обърнат е така, че се вижда само от идващите от гарата в посока центъра.
Не работи, обаче.



Тема starsnostarsнови [re: Jennifer:)]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано06.02.08 11:56



Уау. Дано това, което го думате за светофарите на Консултативна е вярно, много хора претрепаха там. Също така, ако се пуснат в експлоатация тези над подлезите на автогарата, няма да е никак зле. При все, че какви ли не маневри правят там, инциденти също не липсват. Защото народа, нали природно интелигентен, си пресича отгоре, а подлеза да лови паяжини - нищо, че е чист и осветен....и мирише отвратително на тютюн от жадно смучещите цигара след цигара продавачи/ки. Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.