Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 27.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пътищата са много зле!!!  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано28.01.08 17:22



Е този път не знам какво ще е оправданието - че от 10-15 см сняг пътищата са на бабуни нито 1 снегорин не беше минавал по обяд никъде само бяха наръсили с малко пясък и това е... киша лед и бабуни.. като замръзне това - до пролетта ще си остани... да не говорим че от сутринта пътя от към Трявна до Сечен камък е бил "изблизан", а от към Габрово по сведения от около 16 часа не е бил бутван и някакво тракторче се разхожало нагоре надолу с вдигнато гребло и това е...
а и в града сутринта около 10ч. пътувайки от центъра към Лукойл в кв. Бичкиня, през тунела, пътя освен че не беше чистен, а и 2 снегорина си бяха спряли на пътя малко след тунела и си седяха ей така...





Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано28.01.08 20:39



Аз пък днес видях няколко големи снегорина, всичките работеха най-съвестно.
Един малък снегорин почистваше тротоара до костницата!!!!!!!!!!!!!!
Платното този път е по-широко, защото няма натрупан сняг отстрани.


Сега е по-добре от миналия път, макар че и сега валя много обилно.
Все пак говоря за моите си маршрути.
Не съм такси, за да кажа как е в целия град.



Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
АвторStran (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 09:05



Е вие какво очаквахте?



Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Stran]  
АвторSB (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 09:26



Ами какво очаквах... не знам по центъра как е но вчера сутринта си беше непочистено навсякъде... а към палаузово и дядо дянко - все едно се возя в трактор и то с вериги... друса като каруца... предния път викам евала на кмета как са изблизали пътя... а сега.. обратното.... пуснали само малко пясък и го оставили да замръзне...



Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
АвторKapakyзoв (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 11:08



г-н кмете, хубаво сте ме послушали да сформирате групички за почистване на тротоарите в централна градска част и пред спирките но пак има едно голямо НО, което май винаги ще си виси ей така.
Та да минем на вапроса.
Тази сутрин 07.40 ч. на спирката на Лъвов мост имаше една групичка с зелени облекла. Та въпросните служители къртиха леда пред спирката и този същия лед се хвърляше отново пак на близката бабуна. А реката е на 2 крачки от мястото.
Абе толкова ли са слабоумни тези служители, които сте наели за да отбиват само номера и да ги видят хората, че нещо се прави ?
Ами ако немогат да се справят с мисловните процеси сложете един надзирател до тях и да ги контролира.
Ако трябва направете и конкурс със който да изберете кадърни хора за тази дейност.
Мнго съм възмутен, както и всички хора пътуващи в градския транспорт тази сутрин.



Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
Авторtsvetan penev (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 23:05



Всеки месец ми се налаге да минавам през Сечен камък към Трявна и обратно 3 - 4 пъти всеки месец.Тая година е най зле от поне 6-7 години назад, ама за това едва ли е виновен кмета.Коя фирма чисти пътищата в Габровски окръг?????????????





Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
Автор doria (непознат )
Публикувано30.01.08 10:13



Добре дошъл в клуба на недоволните, макар че предният път ти беше ревностен защитник на отговорните за непочистените пътища и ни съветваше да хванем по една лопата и да разриваме





Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
Автор doria (непознат )
Публикувано30.01.08 10:18



това си писал само преди 15-20 дни



Тема Re: Ами защо стана бедствие? [re: mutant]
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано 12.01.08 00:12



е хубаво Кика като толкова си недоволна кажи ми какво може да се направи? Подово отопление на тротоарите може би? Както казах няма пари, има сняг.... какво очакваш на нашия пояс, макар и да не сме камчатка... а пари няма щото бабите избираха тъп комунист 2 пъти.... а избираха бабите щото ви мързеше да идете да гласувате дори и като нямаше лед... ако има на кой да се сърдим то това е на себе си.
А за кофти ситуацията с ходенето.. така е... но щом някой ме упреква че правя аналози с Камчатка, тогава може би ще ви е добре да узнаете че в Стара Загора (която за незапознатите с БГ география е в Южна България) пътищата са в много по трагично положение... при все че снега е поне 2 пъти по малко... та поне да се радваме че пътищата не са на бабуни тази година както предните... а тротоарите.... догодина ;)







Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: doria]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано31.01.08 10:55



Виж какво Doria - пиша обективно... а не заради политически интереси. За количеството на снега пътищата бяха супер. Сега е обратното... защо да бъда не обективен за да си държа на мнението само като някой задръстеняк. Не си ли чувала че само глупците не могат да си променят мнението ( и умрелите)?
А аз всъщност не съм го променил. Мисля че проблема е недостига на средства и скапаните фирми. А средствата се определени от средно аритметично на миналите години. Кмета ви каза колко пари се пада на човек... но това да го напиша беше не защото съм глупак дето само плюе заради самото плюене, а защото мога да мисля и се надявах кмета да ги юрне да почистят... ама ако няма пари какво ли да направи... сега явно се пренасочил средствата от пътищата към тротоарите за които плачехте ;)
е поне вие трябва да сте доволни





Тема Re: Пътищата са много зле!!!нови [re: Sensation Blue]  
АвторSensitive (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 11:16



Защо си мислиш Blue, че и пешеходците нямат право на нормално движение? Не всички се движим с коли из града и според мен не е редно да си чупим крака и ръце заради непочистените тротоари. Така че кмета (апропо - фирмите за почистване) би трябвало да се погрижи както за пътищата, така и за тротоарите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.