Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Размерът има ли значение...все пак!?  
АвторнeOPИEHTИPAH (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 23:11



Това - "Размерът няма значение" ми звучи като утешителна награда, само заради участието. Отначало си мислех, че ми го казват искрено. После силно се усъмних. Особено след като един път чух: Размерът няма значение, ама има смисъл"...



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: нeOPИEHTИPAH]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано18.01.08 08:53



това защо го питаш в този клуб?? има други клубове за тази част.
Но все пак мога да ти отговоря... за доста жени има значение... както и за доста мъже... но не за всички... за доста хора има по-важни неща от размера... въпроса е да откриеш такава която да харесва твоя размер заради това кой е зад него най-вече... не ми харесват прости хора, за които мъжа е израстък зад члена си или пък обратните такива сексистки изкази....
Но за някои жени е по-добре повече за други е по добре по-малко... някои даже са доста.. тесни... и пак има значение размера но в обратния смисъл ;)
На доста жени, след раждането им трябва повече... поне във диаметър... но ако е успокоително това за теб ... с времето се напасват нещата... така че най добре ако имаш проблем с размера си - го прави само с един партньор, който държи на теб независимо тези глупости ;)



Тема Има значение!нови [re: Sensation Blue]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано18.01.08 11:05



Наистина. Казвам го от собствен опит.



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: нeOPИEHTИPAH]  
Авторdenisimo (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 17:39



" Размерът няма значение, ама има смисъл"- tova me razbi:)
IMa zna4enie za dosta jeni, kakto za dosta muje ima zna4enie razmera na grudnata obikolka, a ne tolkova na intelekta....Vaprosut e nai-ve4e do savmestimost, za6toto dori ako edna jena e s nai-golemiq, moje pak ni6to da ne se polu4i...



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: нeOPИEHTИPAH]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано18.01.08 18:01



Понеже в съседната тема си говорихме за аромати, ще обърна всичко в парфюми, вие си преценете дали размерът има или няма значение.
В чия полза бихте отсъдили, ако имате от едната страна много омаен, скъп и изискан парфюм (25ml), а от другата - същият парфюм, но 50 или 75, или 125 (ml)?



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано18.01.08 18:19



Слава Богу не всички жени са като Jenifer и не ни се налага да си слагаме конски за да сте доволни.. както вие си слагате гаден силикон ;)



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: denisimo]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано18.01.08 18:28



denisimo qvno znae ot sobstven opit





Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: Jennifer:)]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.01.08 19:11



искаш да кажеш, че си намерила 4 перфектни във всяко едно отношение мъже, които се различават само по големината на члена ??? Примера ти определено ме впечатли :)

иначе за мен няма значение, защото моят мъж ми е перфектен, а други не ме интересуват. А когато съм си го избрала за любим мъж първо търсех много други неща преди да надникна в гащите му .... Но все пак става дума за мъжът до мен, а не за еднократно увлечение




there's no time to analyse



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: angel_sin]  
Авторdenisimo (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 19:15



angel_sin...mn sum saglasna s teb!!!!!...naistina ima mn drugi ne6ta,koito sa vajni predi da pogledne6 v ga6ti4kite na tvoq muj



Тема Re: Размерът има ли значение...все пак!?нови [re: denisimo]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано18.01.08 19:22



и ако мога да допълня... верно че 25мг е малко... но защо ти е 200 милиграма -толкова неудобно ще е за носене...;) Не е ли най добре да е нормално.. ;) златната среда става за всички ;) А и римляните са казали - с нищо не трябва да се прекалява ;) Но важното е приятелката ми да е доволна, а не всички надъхани за чепове жени, с кофи вместо .... ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.