Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 01.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Боклука в Габровонови  
АвторRenegade (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 21:28



Г-н Кмете, гледам че редовно дискутирате тук теми ...
аз имам въпрос - а защо не беше обърнато никакво внимание на боклука в Габрово ?
Да, мога да дам поне 3 адреса където боклука/визирам контейнери/ не беше изхвърлян над 2 седмици и беше заприличало наоколо на бунище.
Вие сте интелигентен човек, няма нужда да Ви казвам че освен ада от миризма, бездомни кучета, дискомфорт на живеещите води и до множество зарази.
Кажете ми при това положение защо плащам такса смет ... ?
За пътищата да кажем ще Ви разбера .. отчасти - но това че голяма част от града заприлича на "ромско" гето заради това ... не .. това е точно работа на общината и аз плащам данък за това ...
Но явно излиза че плащам данък за това да ми мирише и да е мръсно, и бездомните кучета да разнасят боклука по целия квартал.



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Renegade]  
Авторbored (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 21:41



хубав ти е въпроса ама има и още един интересен от този стил
примерно защо хората си изхвърлят неизгасналата пепел от печките в пластмасовите контейнери? толкова ли не могат да го извадят в една кофа на терасата първо да изгасне и после да го изхвърлят?
за мизерията не само кмета е виновен сети се и кой друг





Тема Re: Боклука в Габровонови [re: bored]  
АвторRenegade (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 21:56



Не се топля с дърва, но съм напълно съгласен с твоето мнение че е и до самосъзнание - аз например си изхвърлях торбите с боклук ходейки пеша в снега докато видя някой празен контейнер ...
Но не можеш да ме убедиш че тая кочина пред контейнерите е само до самосъзнание, а не до това, че аз си плащам данък, което подразбира че трябва да ми е чисто и децата ми да не тичат около источници на зараза.



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Renegade]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано16.01.08 22:25



... то па едни данъци ...



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: manunegra]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано17.01.08 09:00



аре бе сега видях един тъпак как си изхвърли пепелта в пластмасовия контейнер, т.е. разминах се с него, като видях че носи празна кофа за пепел и после видях контейнера да пуши... извадих лопатката от багажника си и метнах 2 лопати сняг вътре... но дали ще помогне не знам довечера като се прибера ще видя.... аман от селяндури... а и ... беше мургавичък...



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Renegade]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано17.01.08 16:27



За да бъдем обективни, аз пък ще дам пример за обратното.
При нас боклукът се събира редовно.
Много съм доволна.
Има си и отделно метално каче за пепелта, хората го ползват.
Дори почти се научиха да изхвърлят разделно боклука си.

За това - Отличен (6)!!!!!!!!!!!!

Дори събирачите на боклук са едни усмихнати и добрички.
Нямаме оплаквания в нашия регион!





Тема Re: Боклука в Габрово [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано17.01.08 22:33



Брейй ;) Къде е тоя ваш район да го пробваме барем :)



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано18.01.08 18:11



Не казваме, щото ще дойдете да си хвърляте боклука при нас и ще ни развалите цялата система.





Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Renegade]  
АвторLorenco (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 22:38



Back to Montana, back to the primitive.



Тема Re: Боклука в Габровонови [re: Renegade]  
АвторSensitive (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:54



За контейнерите и около тях е ясно, много се говори по този въпрос и не само в Габрово има този проблем. Обаче попитайте нас, дето живеем по Свищовска, какво ни е след битака всяка събота, особено ако духне вятъра и разнесе хартийките и найлони по цялата "зелена площ" до 12-то училище, че и в двора му (ако свари женицата, която почиства цялата тази мизерия да го премете преди да се разпилее). Да не говорим за миризмата на кебапчета и непрекъсната чалга, та през лято да не отваряш прозорците!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.