Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 21.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: tomislavdonchev]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 22:29



To ne che ima nekva garancia, che i ti imash neshto obshto s Tomislav Donchev, ama striji tam shtom ti e Zabavno.

P.S. Tvoia lichen site stana istoricheski, Mall-a mai po-byrZo shte go postroiat. Vse pak ne e koi Znae kvo, osven ako ne si reshil da shashnesh webdesignerskoto syslovie. Ako iskash pishi mi tuk, shte ti spretna neshto Za edin sledobed. Prosto, semplo, funkcionalno, user friendly, neshto, koeto da vyrshi rabota, promocionalno beZ pari.

A i oshte neshto. Bi li obiasnil 400k lv. na kak gi smiatash da se poluchavat 20lv nakraia. Shte mi e interesno da vidia matematichesko iZrajenie na taZi kalkulacia.
Neshto ot sota na:

400 000 = .......................... = 20lv.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: lubopiten]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 22:33



are toia mina s badanarkata.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: mutant]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано20.01.08 11:59



Mutant,

Ето грубата сметка:
400 000 лв. : 69 000 жители = 5, 79 лв. средно на гражданин за година (не на данъкоплатец, а на гражданин);


т.е. за 3 членно семейство, средно 17, 39 лв. годишно за зимно почистване.

Относно сайта, благодаря за предложението. Няма проблем с техническата изработка. В мен е грешката, защото не съм си написал още заданието за структурата, а и не съм си събрал всички материали (текстове, снимки и др.).
Може би, трябва да тръгна с нещо, което да работи и евентуално да се усъвършенства в бъдеще.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: mutant]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано20.01.08 12:31



Условие
400 000 за чистене
20 лв. за тричленно семейство
Да се намерят жителите на Габрово.

400 000 / 20 лв = 20 000
20 000 * 3 = 60 000
Жителите се водят 68 000, но дали има и 50 000....

п.п. Кмета го бил сметнал вече по точно, но сега го видях... е другия мандат значи е мой



до Мутанта - ти хубаво имаш темплейти ама се научи и да смяташ за да си добър уеб дизайнер ;)

Редактирано от Sensation Blue на 20.01.08 12:39.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: tomislavdonchev]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 15:35



Blagodaria,
Otgovora beshe iZcherpatelen v delovi stil i napylno me udovletvoriava. Osobeno mi haresa, che lipsvaha politicheski usukvania v stil "govoria mnogo pyk nishto ne kaZvam".



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: Sensation Blue]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 16:29



aZ moga da smiatam, samo iZpitvah kmeta :P
Toi obache kaZva, che tova ne sa danykoplatci ami prosto jiteli.
PriZnavam si nevejestvoto v taZi sfera, Zatova shte popitam kak moite danyci stigat do obshtinskia budget, stigat li vaobshte do tam, kato se ima predvid, che ne rabotia v Gabrovo, makar da sym gabrovec tuk sym obshto vZeto samo Za weekendite.
Predpolagam ima niakakva staistika, koiato da posochva kakva chast ot naselenieto e Zaeto legalno i kolko realno sa gabrovcite danykoplatci. Ne Znam dali ot tiah Zavisi kakvi shte sa postypleniata Za obshtinata.
Gledam si sega fisha ot Zaplata. V diasno kudeto e grafata udyjki ima 10 tochki, po koito mi byrkat v djoba. Ima li pone edna ot tiah da e Za Gabrovo, shtoto naimenovaniata im ne me navejdat na podobno Zakliuchenie.

Ako moje nekoi finansist da mi otgovori, shto ne i samia kmet...
Pak kaZvam ne sa mi iasni tia raboti.

Ot kade idvat postypleniata Za obshtinskia budget?
Ne mi kaZvaite ot danyci, iskam po-podroben otgovor.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: mutant]  
Авторinsekt (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 18:43



Malko ot danucite ti vlizat v obstinata. Budget okolo 26 miliona i tova vklucva vsicko.
V obstinata vlizat danuk sgradi, taxa smet (ot neia e i zimnoto cistene), patenten danuk i drugi razni.
Otdelno obstinata poluciava subsidia ot durziavata.
No 70- 80 % ot parite ti otivat v pravitelstvoto....proveri.
Inace kmetut moze da dade takiva danni ili da nakara, niakoi cinovnik da dade.
Abe tova naistina li e kmeta?



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: insekt]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 19:58



Ne Znam dali e toi, koito i da e dobre se vjiviava v roliata si. Kakto i da e.
Sega nauchih, che taxa smet, ot kydeto idvat parite Za Zimnoto snegopochistvane se plashta ot sobstvenicite na jilishta i imoti v regulacia. Zashto togava v smetkite vliZa cialoto naselenie na Gabrovo, kak vliiaiat tia hora na danycite? i beZ tova broikata mu e silno raZmita i netochna. Lichno az sym uchastval v prebroiavaneto na naselenite v Gabrovo preZ 2000 god. Ima iZkliuchetelno mnogo hora-fantomi v chujbina, no gi pisahme mestni grajdani. Vse pak ni se plashtashe na broika :). Broia na sobstvenicite obache bi triabvalo da e iasen s dostatychno goliama tochnost.



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: mutant]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано20.01.08 23:53



е какво най много да докажеш че парите са още по малко и не стигат... ;) Както ви казах.. кво очаквате от мизерни данъци.. да ходите по черен килим ли?



Тема Re: Тротоарите !!!нови [re: Sensation Blue]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 22:46



Zaebi, vse taia. Ne moa si go slagam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.