Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 23.09.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: да направим изводинови [re: FEN]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано26.01.08 22:17



FEN, благодаря ти за оценката, но се боя че е леко надута.

Офертата ти със сигурност е интересна, но аз не съм професионален PR. Всичко, което съм направила или казала ми идва отвътре и нямам дипломи за него.
Много се радвам, ако ти е харесало...но...специалистите биха се справили по-добре от мен!





Тема Re: да направим изводинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано26.01.08 22:22



В отговор на:

учудва ме че и ти подкрепяш тезата ;)




Отново не откривам топлата вода, а просто следя икономическите тенденции.
На Запад отдавна тръгнаха тези процеси.
Друг е въпросът, че Виетнам е доста далече, на нас една Молдова и Украйна биха ни свършили много по-добра работа. Освен това няма да има езикова бариера и транспортният разход ще бъде по-нисък.
Но пък ще останат кучетата.



Тема Re: да направим изводинови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 12:06



Jennifer, Za tova li govorish:
http://www.kredor.com/products/webkeyboards
Windowsa ot 98-ma natatyk si ima vgradena cyrillica.
Vsichko e vapros na nastroiki.
Аз мога да я пиша перфектно на кирилица, но не намирам смисъл, понеже този, който трябва да го чете отсреща не се знае какви настройки има и може да му излязат някакви йероглифи или квадратчета. Особено ако преди това е послушал някой разбирач, който го е посъветвал да си инсталира кирилизатор от рода на Flex Type примерно, пък и не само. Най-много да си засера операционната система. Толкова за кирилизаторите, те са безсмислени.
Убедихте се нали?

Taka ... Za RD ne shta KBD, Zemete mi edna flashka 4GB a?



Тема Re: да направим изводинови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано27.01.08 12:22



Когато отвориш да пишеш поста, в горния десен ъгъл над полето за въвеждане на текста пише KREDOR. Можеш да ползваш оттам.
Дори понякога, когато си преинсталирам компа и не съм го кирилизирала, ако трябва да напиша нещо на кирилица, идвам тук. Пиша, копвам и съм готова.

Този който чете отсреща и му излизат йероглифи да се оправя. Това е негов проблем. Аз подкрепям инициативата "Не на шльокавицата" и принципно изобщо не чета маймуни. Не че не мога да си ги конвертирам, но защо да губя време?!

Няма защо да чакаме рождения ти ден.
Ето, заповядай:







Тема ПОПРАВКА!нови [re: mutant]  
АвторФEH (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 12:24



...ще е много тъпо интереса ти да е САМО сексуален!



Тема Re: да направим изводинови [re: mutant]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано27.01.08 15:40



да бе ама мен тоя кредор ми пречи понякога.. но е добро нещо... а ако тоя дето чете на кирилица вижда квадратчета само едва ли ще успее да влезе изобщо тук... а и за какво ти е да те разбират хора дето не знаят какво е encoding или пък ползват FT.... абе тоя Flex Type има ли го още?
А 4ГБ флашка за какво ти е като пак не се хваща 1 двд... дай направо 8 а? :І
а и не каза кога ти е РДто ;)



Тема Re: да направим изводинови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано27.01.08 15:45



Cyrillic all windows -


Това ще ти спести времето за влизане тук след преинсталиране ;)
А и най добре е да избегнеш преинсталирането като си направиш образ на C-to със Norton Ghost след следващата инсталация докато е "чиста и пълноценна" ;)



Тема Re: да направим изводи [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 20:13



iako, 10x!
Daje e Toshiba, polaskan sym.

A kak se slaga snimka v posta po princip, bi mi bilo interesno da naucha.



Тема Re: да направим изводи [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано27.01.08 20:40



5лв. на урок!
Или пък да обещаеш да пишеш на кирилица.

ОК?



Тема Re: да направим изводи [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано27.01.08 21:05



Хайде, от мен да мине! Ще ти го напиша сега, преди да си ми обещал да ползваш кирилица, защото утре може би няма да имам време.

Ето стъпките

1. [image][/image] - изписваш този таг, или просто цъкваш долу, под полето за писане, където със сини главни букви пише IMG. Тогава тагът ще се изпише "сам":))))

2. Харесваш си снимка някъде в нета. Щракваш с десен бутон върху нея. От контекстното меню избираш Copy image address

3. Връщаш се в поста. Щракваш между таговете [image][/image] и пействаш там адреса на снимката. Важно е адресът да остане между двата тага.

Можеш да чекнеш Искам предварителен преглед на мнението . долу, под текстовото поле, където пишеш поста си. Не съм сигурна дали като си нерегистриран го има, обаче.
Виждаш как ще изглежда, ако ти харесва, даваш продължи и си готов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.