Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 30.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: mutant]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано25.01.08 20:52



Ами кВо ли правим ся Мути.. научаваме се да пишем на кирилица за да излиза в търсачката когато кмета напише "кмете" и разбере че го питат пак нещо защото е зает човек предполагам за да чете бъртвеЖите ни още повече ако са на маймуниЦа :)



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 21:02



Kmeta chete latinica. Vij vse pak che si e regnal nicka na latinski.
90% po sveta polZvat latinica. Tia koito ia otrichat jalko za tiah, te samo pikaiat sreshtu viatara. Kolkoto do men beshe mi priatno ama e petak vecher i she ida da poraZpusna malko. Pyk utre s kafenceto she se Zaribia da vidia dokade sa ia dokarali filosofkata Jen i intelektualkata Kalina.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 21:09



В отговор на:

но грешиш за тази част че ще се оправя



Не е така! Стига само да го поискаш! Ще стане!
Иначе ще те търпим, разбира се.
Виж колко възпитано и кротко можеш да говориш и колко по-приятно е да си бърборим така.
Най-важното е, че се извиняваш. Това си е мъжкарско (в преносен смисъл).



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
АвторФEH (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 21:15



Ex,Jennifer! Колкото по те чета, толкова по се влюбвам!:)



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 21:21



Кметът е, кметът е! Личи си по изказа.
Освен това, той се регна (по моя молба) по време на изборите.
Помолих го да направи това именно за да не се чудим той ли пише или някой друг, и за да не се злоупотребява.
Има хора, които няма как да ги сбъркаш просто.

....


Битакът е на "Свищовска". Аз също мисля, че трябва да се премести от там. За всички е по-удобно да се направят закрити и кокетни будки, които да си стоят за постоянно някъде. В Плевен направиха така.
Търговците ще си ги ползват, без да вадят всеки ден стоката и да цапат улицата.
Живущите ще са доволни, че това недоразумение е изчезнало.
Градът ще си подобри имиджа, освобождавайки се от тази цигания.

...
Много ме интересуваше в подредената Германия дали има битак.
Оказа се, че да. По време на фестовете им, си правят "битак", НО
- той е от красиви закрити будки.
- подредени са симетрично и естетично една до друга.
- самата стока (разни евтинийки и лакомства) е аранжирана много красиво, нищо че е битак.
- не видях мръсотия около будките, но не казвам че не е имало.
- по голяма част от лакомствата се бяха събрали такова количество мухи и оси, каквото никога не съм виждала където и да е у нас (1:0 за България! Да живее РИОКОЗ!)

....

Ти наистина ще ни улесниш, ако ползваш кредора.
Лично мен ме мъчиш с тая маймуница

Редактирано от Jennifer:) на 25.01.08 21:33.



Тема да направим изводинови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано25.01.08 23:12



*1 (offtopic) - ...или поне кажи кога ти е РДто, Мути, за да ти купим нова клавиатура с работещ z... а латиницита си е готина, но има едно чудо - фонетична подредба, така че не се бой ;)

*2 (offtopic) - Кмета и аз си го разпознавам още от изказа му в личния сайт, а и човека е с журналистически опит, което си личи ;)

*3 (offtopic) - Jenifer a ти с какво се занимаваш с PR ли?

*4 - Да в Плевен е много хубаво но това е на центъра им. Да приемем че тук центъра се измества все повече към северните квартали (което ме радва, понеже съм фен на спокойствието в южните), това значи че може да се барне едно битаче а ла Плевен някъде по крушата, дюлята че ако ще и на празковата...

*5.1 - друг е въпроса със строящите се 2 мола... на кой изобщо ще продават тези хора не ми е много ясно ;) Или просто вместо да ходим по центъра и да се хлъзгаме,
*6 - защото явно на хората не им е гот да се хлъзгат,
*5.2 - магазините ще фалират и всички ще се преместят в Мола... може би това е стратегията на града ни... 2 магазина по-големи и ... те тва е ;)
*7 - А центъра да си го пазим от лудницата на движението понеже и без това няма място за спиране и така хем ще решим проблема с местата за паркиране хем и Калина няма да се ядосва че няма рейсове защото ще си пазарува в квартала...

*5-7 - май до това можем да заключим от всички теми до тук.... остава само да помислим за ФК Янтра и кучетата...

Сетих се...
*8 - може да накараме футболистите да гонят кучетата... хем ще тренират и няма да се дават пари за техническа база, хем ще изловят кучетата...



C`est ca ;)

Редактирано от Sensation Blue на 26.01.08 00:18.



Тема Re: да направим изводинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано26.01.08 10:00



1. Мути може да ползва KREDORа, тогава за рождения му ден можем да му купим нещо друго.



2. Сайтът на кмета готов ли е вече?

3. Не съм професионален PR, но имам някакъв талант. Нали си пролича вече?

4. Разбира се, че битакът трябва да бъде някъде из кварталите. По този начин ще живне и съответният квартал.

5. Чакам с нетърпение МОЛовете. Мога да кажа за пореден път, че най-изгодно съм пазарувала от такива места.


5.2 Не го вярвам. След като удържаха на Била и СВА, защо да не удържат и конкуренцията на МОЛовете. Същото се очакваше и от Търговския център до Данъчното, но виж какво стана. Плюс това МОЛът не цели същите клиенти. Абе споко по този въпрос.

7. Паркирането в центъра:
а) или трябва да се ограничи;
б) или да се построят нови (представям си ги подземни) паркинги.

8. Вносът на виетнамци е добро решение, заради:
а) кучетата;
б) липсата на работна ръка.

Футболът...тук съм пас (не футболен ).



Тема Re: да направим изводинови [re: Jennifer:)]  
АвторFEN (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 10:36



Jennifer, дано там където работиш ти плащат добре. Иначе ще те изтърват и тогава ще разберат какво са изгубили!:))) Я кажи една цифра за да разбера дали мога да си те позволя! Щото си мисля, че си добра...



Тема Re: да направим изводинови [re: FEN]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано26.01.08 11:36



хехехех не е моя работа, Фен, но ми стана смешно защото това с цифрата може да се тълкува доста двусмислено ;) Всъщност някой с по чисто подсъзнание би го тълкувал двусмислено - аз си го тълкувам направо по 2рия смисъл ;) За 1 час ли ти трябва или за ... по-малко


Jenifer за т.8 мисля че го казахме отатък това със виетнамците.. учудва ме че и ти подкрепяш тезата ;)



Тема Re: да направим изводинови [re: Sensation Blue]  
АвторFEN (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 14:58



Изобщо не е смешно даже! Хубавите жени са с пъти повече от умните. А ако попаднеш на умна и хубава, ще е много тъпо интереса ти да е сексуален! Та Jenifer ми трябва 5 дни в седмицата, за по 8 часа. Ех, мечти, мечти... :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.