Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 29.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 17:27



Защо не се научиш да мислиш в посока, че всеки има право да взема решенията си сам - решава да мие задници в Гърция, в Испания, където и да е. Това е негово решение. Нито му знаеш подбудите, нито си някаква инстанция да го съдиш.

Ние никога не сме се съмнявали, че тук чете и пише кметът.
Проблемът е, че започнахме да пишем доста глупости, с което ще го отблъснем и следователно ще си отрежем една възможност да поставяме на неговото внимание важни въпроси.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано25.01.08 18:32



не аз съм започнал да се заяждам тук и не аз бях този който първи направи забележка за това кой какво да мисли и пише... това може да си е тяхно решение, но е и мое мнение и форума тук е за да мога да го изразя или и ти като бабичката си мислиш че трябва да сложиш пръчка във форумния огън за да те потупа някой по рамото колко си добра и толерантна. И мерси за жеста - да намериш в google това за оня умрелия вместо мен, който не ме интересува какво е казал именно защото отдавна е умрял и вече няма значение, а аз не съм толкова малоумен за да ми трябват чужди думи за да изразявам моето си мнение, нещо което явно не ви харесва защото сте свикнали институциите да се разпореждат с вас и вашите мисли.

Редактирано от Sensation Blue на 25.01.08 19:26.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано25.01.08 19:33



А за това дали ще отблъснем кмета или не... ами може... ако продължаваш да му правиш четки... а и може и аз да го харесвам но най много да си направи сайта най после ;) А и силно се съмнявам в че е чак толкова "целомъдрен" като теб и никога не е участвал в спорове...
ама какво ли се учудвам нали трябва да си имате гуру за да спите спокойни че няма да ви вземе торбалан докато спите защото той бди над вас и вие трябва да му се отблагодарявате с мили думи по форумите ;)



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 20:21



Грешиш! Не съм търсила нищо в гугъла. Приеми просто че хората са различни.
Това, че ти не знаеш дадено нещо, не означава че всички останали не го знаят.

Можеш ли да си представиш, че за Ян Хус знаех още от ученичка в основното училище? М? Така че не съм ти правила жест да се ровя в гугъла, а съм се ровила в собствения си хард диск (мозъка си

).

Жалко, че не осъзнаваш колко си привилегирован да живееш във време, когато някой нещо е казал, написал, направил, натрупана е такава база данни от проби, грешки и опит на другите. От теб и мен се иска само да ги вземем наготово. Ако теб не те интересува какво е казал "някой си умрял", мен пък ме интересува.

И да, толерантна съм. Понякога се насилвам да бъда такава, напр. в моменти като този, но удържам фронта. Ето отново - това че ти не си толерантен не означава, че всички останали не са.

Не искам да ти правя психопортрети или да те диагностицирам, но те намирам за умен и забавен човек с бърза мисъл, честолюбив и много гневен, със сериозни проблеми в общуването. Ако преодолееш гнева си и поработиш върху начина си на общуване с хората, ще станеш Супермен.
Това беше безплатен PR съвет.
Понеже знам, че сега ще ми скочиш да спориш и почти знам какво ще ми кажеш, да те предупредя, че това беше съвсем, съвсем, съвсем добронамерено.




Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 20:26



Хайде да ми намериш едно цитатче, където правя четки на кмета! А? Може ли?!

Някои от нас сме си изспорили споровете и вече не хабим усилия да убеждаваме някого в нещо. Казвам нещо, не го натрапвам. Който го намира за вярно и иска да го възприеме - ОК. Който не - да го подмине и толкова.





Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 20:28



Tova e istinata Za Jan Hus, toi a avtora na taZi fraZa.
Golkoto do Jan Gus spomenat ot Kalina, toi e polski preZident, mutanta si e mutant, a kofata si e kofa, ne samo typa ami i vdlybnata.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 20:32



Еее, стига де!
По си готин, когато говориш по-джентълменски!
Какви са тия кофи!?! Артикул от твоя бизнес?!





Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 20:42



aZ pyk ne moga da sym siguren che tova e kmeta.
Shte se ubedia kato raZkara bitaka ot Orlovska(nishto ne mu struva), i kato sakrati pone 50% ot schetovoditelkite v obshtinata, koito sa min. 15 broia(za tolkova poluchih poimenna informacia), a te sys sigurnost sa daje poveche.

Kmete, toia raZdut finansovo schetovoden otdel mnogo drazni obshtestvenostta, draZni ama chak smardi! Iskame da gi vidim kak si otivat!

Kvo pravim sega?!



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 20:49



Tova ne Znam.
Profila na biZnesmen s nachalno uchilishte deto spi do kysno mi go syZdade kalina.
Pitai neia.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано25.01.08 20:49



Всъщност няма да ти налитам (нито като петел на кокошка, нито като комунист на седесар, т.е. нито сексуално нито в спорове), именно защото си права и не отричам че имам проблеми с общуването... но грешиш за тази част че ще се оправя


.. аз си бях добре, но съзнателно се превърнах в това което съм сега ама така е като спре човек пиенето и пушенето... изпушва от други места ;) И вие сте просто моя отдушник ;) Мерси за което и извинявайте, но докато не се спре да се пафка по кръчмите и мога отново да ида да се напия спокойно - ще трябва да ме траете




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.