Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 21.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Kaлинa]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано24.01.08 17:44



брей сега пък излезе че съм богаташ и аз .. че имам кола

... и още над 2 милиона българи ;) много богати сме били тзтзтз



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Kaлинa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 20:25



Proshtavai, az misleh, che govorim Za Gabrovo. Shtoto aZ tam jiveia. Po krushata ne Znam kak e. Za nas biZnesmenite s nachalno uchileshte nekak si ne Zvuchi prestijno kato ni popitat kade jiveem da otgovorim "Na krushata".
Pyk i shtom takiva negramotnici kato men mogat da si poZvoliat transport raZlichen ot gradskia, kvo ostava Za obraZovanite individi. Sega raZbiram shto se motash po 30-40 min predi da idesh na rabota. Predstaviam si slednata kartina:
Zastanala kalina pred garaja si 200 kvadrata i se chudi "BMW-to li da iZkaram dnes, Mercedes-a li, ako trygna s cabrioto dali pyk nema da Zavali, Touareg-a sym Zabravila da go iZmia"

Napravi si grafik:
1. Ponedelnik sym s tova
2. Vrornik s onova
3. Sriada s tretoto
i t.n.

Pishesh se umna pa vse tre da ucha :)



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Sensation Blue]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 08:35



не за кола говоря, а заличен шофьор, и въобще това между мен и мутанта, ти къде се навираш



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Kaлинa]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано25.01.08 10:07



като е между теб и мутанта си пишете email-и кофо проста, мога да се вра дето си ща!!!



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Sensation Blue]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 14:05



КАЛИНА - ПРОСТАТА КОФА !!!



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: xa-xa-xa]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 15:31



O sancta simplicitas!



Тема даа май Кмета се намесинови [re: Kaлинa]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано25.01.08 16:25



Признавам че дадох по-силен израз на възмущението си заради опита на Калина да погази правото ми на свободно изказване, което приех за потъпкване свободата на словото, заради което я сравних със съд за вода с нисък капацитет на мисловна дейност, а именно "кофа проста"... за което моля да бъда извинен.


Но истината е че явно Габрово има проблем с транспорта и току що чух по радио Дарик интервю с кмета ? (май беше той) по повод проверка която е направил - явно след тукашните дебати относно качеството на транспортните ни услуги...
А и да не забравям че и аз съм се возил с така наречения градски транспорт, скоро също ми се наложи, но предпочетох пеш пред това да се вра в бацилоразвъдниците във формата на бусче, в което пространството за 1 човек дори и да се вози сам е по малко от колкото гласувания наскоро закон за личното пространство на домашните животни...
Оказа се, че определено има доста нарушения в т.нар. транспорт, а и от колеги пътуващи с него, разбирам че освен това, че се чака по 30-40 мин. а после карат 3-ма един след друг (това и аз съм го забелязал), се кара като на състезание, не се спира на спирки и т.н. явно в опит за наваксване на времето изгубено за 3-те водки на обръщалото, които са гаврътнали в компанията на колегите си шофьори - чух че проверките за алкохол които трябва да се правят не фигурират в нито един протокол...
та така де колкото и да обичам да се застъпвам за мутанта понякога понеже ме кефи да се заяждам с другите особено тези от женски пол, се налага да призная че Калина и подкрепниците й са прави и съм съгласен, че трябва да се направи нещо по въпроса...
А това което явно Калина е научила докато слугува на някоя насираща се в леглото циганка в Испания - не го знам този език, но богатата ми обща кулутура ми помага да си го преведа - "о свята простотия"... хм... странно е, че я намираш за свята - явно окачествяването ми на съда за вода може да не е толкова погрешен




Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 16:35



Благодаря за извинението.
Малко уточнение и допълнение към твоята "богата обща култура" : това не е испански, а латински, а смисъла на това изречение можеш да разбереш, ако се поровиш в нета (това го е казал Ян Гус). За твоето сведение никога няма да падна толкова, че да мия задници на всякакви чужденци.
Но стига сме се дракали, темата наистина е сериозна и няма смисъл да се наричаме с обидни епитети, просто мутанта си е мутант.



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Kaлинa]  
Автор Sensation Blue (новак)
Публикувано25.01.08 17:06



е предположих, че е на латински, но исках някак да вмъкна и това си мое мнение за тези които ходят да го правят в Испания и т.н... - т.е. миенето на задници ;) А и Латински не сме учили в училище ;) А и не разчитам само на гугъл за да ми каже какво да мисля ;)
Та така де... за тези които се съмняваха, че не кмета пишел и четял по форумите това е едното доказателство, а другото е по повод друга тема която се разискваше тук - за Футболен клуб Янтра - във вчерашния брой на 100 вести пишеше че кмета се видял с тях...въпреки че не му дремело за футбола, както беше и обещал тук... не че и на мен много ми пука за този вид спорт, който според мен е създаден с цел олигофрените да имат повод да се сбият и напият ;)



Тема Re: даа май Кмета се намесинови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.01.08 17:23



Sensation Blue, ще ти окажа малко помощ, но само защото се извини на Калина.
При това поставям условието за вбъдеще да пишеш малко по-въздържано. ОК?

O,sancta simplicitas са думи на Ян Хус, произнесени от кладата, на която той щял да бъде изгорен, когато видял една бабичка да поставя сноп пръчки в огъня, вярвайки че така ще опрости греховете си.
Преведено от латински: "О, свещена простота!"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.