Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 21.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Annihilate The Sparr]  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:52



И той, за да вижда по-добре какво се случва (а и явно му е доскучало), караше с изнесено тяло навън, малко каскадьорски изглеждаше отстрани...

Как ме подсети за една трагикомична случка, няма връзка с градския транспорт, а с движението по принцип.
На Боровото има 1 бусче - много нашарено и накичено, няма как да не ви е правило впечатление.
Един ден, както си шофирам, виждам този бус срещу мен.
Шофьорът излязъл от бусчето, застанала на стъпалото отвън и върти волана през отворения си прозорец.
Такова чудо не бях виждала!!!!!!!!



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Jennifer]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано16.01.08 11:27



е аз пък съм виждал и съм го правил... това че ти падаш от марс явно .... е друг проблем ;)



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано16.01.08 11:43



Ти ли си бил това????



Защо да падам от Марс? Хе-хеееее! И това трябва да ми е нормална гледка, така ли?

Разбирам го донякъде, ако го прави на някаква поляна / полигон / черен път, каквото там се сетиш, заради шоуто. А това става в участъка от автомивката до Дзалли, по съвсем нормално натоварен градски път.
И какво, другия път като видя такива, да им ръкопляскам и да вземам пример от тях? Така ли излиза?


Аааа, Sensation Blue, тука няма да се разберем!



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Jennifer:)]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано16.01.08 11:52



абе глупости аз съм бил..... просто като няма кой да те тикне и искаш да я засилиш сам малко стига да има добър наклон няма проблем.. стига да не е на опасно място естествено... дзали викаш а? да не се окаже че се познаваме или имаме общи познати поне? ;)

Редактирано от Sensation Blue на 16.01.08 11:53.



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Sensation Blue]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано16.01.08 11:56



Неееееееее, чакай, чакаааааай!
Случаят не е тикане!!!!!!!!!!!
Този човек просто си шофираше така! ШОФИРАШЕ! Не да е закъсал и да няма кой да го бутне! Плюс това вътре имаше още 1 момче. Правеше си шоу просто!

Колко му е да се окаже, че се познаваме и че имаме общи познати.
Но използах Дзали просто като ориентир.



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: Kaлинa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 17:57



Sigurno ne sym psihicheski Zdrav, da. Zashtoto ne chakam poveche ot 5 min. reisa. Pyk ti kato ne moja da shvanesh kvo iskam da ti kaja chakai po 30-40 min.
Ne raZbirash li che ne sa reisovete tia, koito shte se syobraZiavat s tebe, shtoto pytnicite sa mnogo i na vseki po raZlichno vreme mu e udobno da go hvashta. Nema kak da stane tova. Shte se opitam pak da ti go obiasnia:
IZlizai na spirakata malko predi da doide reisa, ne 30-40 min. Iasno e che toi nema da doide specialno Zaradi teb.



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: mutant]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:13



Абе какво се мъчиш да ми обясняваш ти на мене? Първо - рейсовете трябва да се съобразяват не с мен, а с някакво разписание. Второ - пътниците наистина са много, но точно в периода 7.30 - 8.30 сутрин (ти сигурно си нанкаш по това време, иначе щеше да го разбираш) най-много хора пътуват до работните си места, а точно тогава така правят шофьорите, че по 20-30 мин. няма никакъв рейс, а после се изтупват по 3-4- наведнъж. Затова не можеш да разчиташ, че автобуса ще дойде точно както е по разписание. Това исках да кажа.



Тема Re: Градския транспорт в Габровонови [re: manunegra]  
АвторKapakyзoв (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 12:17



Да определено съм съгласен с всички негативни и истински мнения в тази тема а и не само тук.
Нека да се спрат от движение рейсовете в който вали дъжд.
Преди 1 година писах за това да не се плаща таксата от 0.60 лв. защото за да получиш нещо трябва да дадеш.
Но този изрод и мошеник Стоименов е крайно време някои да му тегли куршума или да му търси сметка за милионите които е откраднал от фирмата.

1. Знаете ли колко пари прибира в джобчето си Стоименов от рекламите по рейсовете?
Незнаете нали?
2. Знаете ли, че е забранил на шофьорите да пускат парното в автобусите и ако това стане разходът над лимита си го плащат те ?
И това май не змаете?
3. А знаете ли, че миналата година 2 месеца в автобусите се продаваха билети на стойност 0.40 лв. а контрольорката си искаше 0.60 лв. ?
И за други неща мога да напиша, но за сега ще ги спестя за да не ядосам г-н Стоиментов, че ммного е наближило някой да му тегли майната и да го прати да си я търси.



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: Kaлинa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 19:40



i aZ se chudia kvo ti obiasniavam. Dva pyti ne uspiah da go napravia nema i da opitvam poveche. Kolkoto do men pochvam rabota v 8:00 i ne spia po tva vreme kakto ti si mislish. Avtobusa mi si spaZva raZpisanieto i v godinata pravi max. 2 Zakysnenia po-golemi ot 5 min. Taka beshe daje i toZi mesec v golemia sniag. Pyk teb kato ne ti iZnasia, ne polZvai gradskia transport. TOI NE E ZADYLJITELEN, A OPCIONALEN!!!



Тема Re: Градския транспорт в Габрово (re:mutant)нови [re: mutant]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 08:49



Бре, ти даже и такива думи знаеш, "опционален"!!!
Не знам къде живееш и какъв автобус ползваш, но това е чиста измислица, че си спазват разписание. Ела на Крушата сутрин и сам се убеди какво правят шофьорите, когато хората чакат по спирките. А пък за друг вид транспорт - ако си някакъв богаташ (по граматиката ти личи, че си от тези "бизнесмени" с начално училище), естествено че можеш да си позволиш всеки ден такси или личен шофьор. Всичко е до възможността на повече "опции".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.