Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 11.06.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: formatk]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано12.01.08 13:22



Всички имоти където общината се опитва да се прави на хотелиер и т.н. не дават особени приходи. В някой случай дори общината СУБСИДИРА съществуването на иначе атрактивни имоти. Всички се досещате защо.
В рамките на тази година, планирам всички такива имоти ДА БЪДАТ ОТДАВАНИ ПОД НАЕМ . Нека някой ги стопанисва, развива, да води туристи, да инвестира в реклама и да ПЛАЩА наистина сериозни пари, които да влизат в общината.
Общината трябва да си поеме грижата за музейната част от Етъра.
Същото важи и за Боженци, разбира се. Знаете ли колко къщи има Общината в Боженци? Ще се изненадате- 7. Защо са и толкова? По добре ли ги стопанисва тя от частен предприемач? Не мисля, е трябва да се продават, но биха могли да се отдават под наем на някой, който ще ги поддържа и развива и освен това ще генерира приходи за общината/коплекса.
Отдаването под наем, трябва да стане чрез конкурентна и прозрачна процедура.
Към този списък може да включим и общинската хижа на Узана и други обекти.



Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: tomislavdonchev]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано12.01.08 15:47



съгласен съм Г-н Дончев, на някои места напр. Боженци, може би ще има повече доходи от наема, а може би не... Но за да стане например Узана "супер курорт" едва ли това че хижите малко ще се модернизират е достатъчно... е наистина направи се екопътека и други неща но може би има какво още да направи общината за да бъде по посещаема... преди малко приятели ми казаха че пътя нагоре е доста добър (за разлика от предните години) - е това е част от нещата които трябваше да се направят... но мисля че трябва повече реклама, табели и т.н.
колкото и да не съм сългасен с някой неща от тази класация - мисля че може да ви помогне да се ориентирате къде са ни слабите места:





Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: tomislavdonchev]  
Автор bored (bored)
Публикувано15.01.08 13:18



като заговорихме за Узана защо все още този убитак алекси трифонов се разпорежда горе и с писти и с какво ли не и спъва развитието на инъче така прекрасното курортно селище?

icqist


Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: bored]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано16.01.08 09:35



къф е па тоя алекси трифонов няква селска мутра ли?



Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: Sensation Blue]  
Автор bored (bored)
Публикувано16.01.08 10:36



прима-с

icqist


Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: bored]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано16.01.08 11:25



да бе сетих се ама ти е старо инфото тоя дето дължал пари на шефа на мехатроника и сега прима с е негова... а проблема е с поляната която била на частни лица и не могат да оправят собственостите затова няма развитие ама то на тая поляна какво ли да правиш...



Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: Sensation Blue]  
Автор bored (bored)
Публикувано16.01.08 13:57



100% гарация ти давам че той все още се занимава с пистата и "плаща" на работниците там да я подготвят готова за пързаляне .. и влековете пак при него ходят парите .. под "плаща" се разбира - обещава да плаща от където пък работника краде от оборота защото не му плащат и така нито работата свършена както трябва ни пари се изкарват .. много е зле тоя човек не става за управленческа дейност

icqist


Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: format_k]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 22:49



Здравейте, скоро ще ходим в "Етър"-а. Може ли да ми кажете колко е цената на билета за вход в кмплекса. Благодаря.



Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: Aя]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 22:54



To e free, t.e. beZplatno



Тема Re: ЕМО-Етърнови [re: mutant]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 23:07



Имах някакъв такъв спомен и аз, но в цената на стаята в хотел Страннприемницата, който е в комплекса, е включен и входа за Етър-а, та затова попитах. Реших да не би да е като в Двореца в Балчик - който отседне в хотел в рамките на комплекса получава пропуск за Бот.градина и Двореца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.