Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 26.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Защо?  
Авторkoтak (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 13:13



Защо тежкотоварните коли преминават през центъра на града?ТИР-ове по-малки, по-големи, даже и тез дето превозват коли.На кого да благодарим?Управата е голяма, ама оправия няма.



Тема Re: Защо?нови [re: koтak]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано19.09.07 19:22



Може да благодариш на майките им на жените и децата им и на цялата им рода до девето коляно....... колкото се сетиш
Кратко, сбито и на ум!





Тема Re: Защо?нови [re: koтak]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 09:54



Само избори му е майката!





Тема Re: Защо?нови [re: koтak]  
АвторГaбpoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 11:12



Драги ми съгражданино.
Има поставени за това знаци, които не се спазат и всеки кара както му хареса.
Още на моста на Палаузово има знак, който показва посоката на ТИР-овете. после малко по надолу посока център има знак, който забранява влизането на ТИР-ове по съответния път.
Но както винаги има едно голяяяямо НО.Което май ще си остане.
Не им завиждам на хорицата които живеят в блока и къщите на главния път където в момента минават ТИР-овете. Направо е голям ад. Лично се убедих.
За няма и 30мин. минаха 23 тира и 17 рейса. Това е голямо безобразие.
Но както казах малко по-горе винаги ще има едно голяяяямо НО.



Тема Re: Защо?нови [re: Гaбpoвeцa]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 10:25



Голямото НО е в общината и в полицията - ако си гледат както трябва работата, няма да е така. Съчуствам на хората, живеещи там, но да се хванем и да направим нещо по въпроса- да се направят оплаквания до полицията, ако не си свърши работата по спазването на знаците /което е нарушение на ЗДП/- до прокуратурата щом трябва - за бездействие от страна на полицията. В противен случай въпроса ще се реши след като бъде прегазен някой човек, не дай боже.



Тема Re: Защо?нови [re: bohich]  
Авторkoтak (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:10



Бохич, аз възприех голямото ,,но'' на габровеца като популистки похват за печелене на предизборни дивиденти и се подразних.Може да греша, извинявам се ако е така.
Сега питам, защо аз дето съм част от ''стадото''/както Търновеца с лека ръка нарича обикновения гражданин/ трябва да сигнализирам?Аз да моля такива важни и стратегически институции като Прокуратура и Полиция да си изпълняват елементарните административни задължения?защо бе?Това означава ли, че те са толкова олекнали, та да се крият зад гърба на общественото мнение?
Като бъде прегазен някой човек.../пази боже/...не знам какво стана с онези момичета, които имаха нелепата участ да бъдат затрупани от стара, рушаща се сграда в София.Нито се чу, нито се разбра нещо повече...
И не е само до един човек, ами че тези камиони тровят и без друго отровения ни въздух; не споменавам вибрациите, които предизвикват;не говоря за позакърпения ни асфалт;не говоря за децата ни, които много обичат да карат велосипеди...
Не говоря нищо, само питам защо камионите минават през целия град.



Тема Re: Защо?нови [re: Гaбpoвeцa]  
Авторkoтak (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 09:53



Ех, Габровецо, рахат ти казвам...


Благодаря ти, погрижил си се...от неделя е по-спокойно.
Ама да не е ден-до пладне, хей!




Тема Re: Защо?нови [re: koтak]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 11:41



Котак, не казвам, че това е начина, а, че това е един от начините да се помогне на тези хора. Иначе при мен този проблем не съществува - далече съм от трафика, макар, че живея на 10 мин. пеша от центъра. Жалбите би трябвало да бъдат подавани от потърпевшите, но щом така им харесва, да си карат както си знаят. А на питането ти защо камионите преминават през града, би следвало да отговори настоящия кмет /за когото аз не съм гласувал

/.Поздрави.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.