Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Изборинови  
АвторPoдeн в Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 23:48



Съграждани, живея в София, но си оставам габровец
Я кажете каква е ситуацията с изборите наесен?
От нета и от роднини дочувам следното:

Белчев- кандидат на БСП (с уговорки);
Нанов- кандидат на десницата
ГЕРБ- неясно- говори се и за известна бизнес - дама и за някакъв експерт, който щели да докарат от чужбина
Проф. Немигенчев- независим

Вярна ли ми е инфирмацията?
Просто имам право да гласувам в Габрово, ако има смисъл ще си дойда





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 09:31



Стой там не мърдай



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 16:29



Не казваш нищо за "Атака"...





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторyтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 20:24



Немигенчев не е професор, а доцент.



Тема Re: Изборинови [re: yтoчнeниe]  
Авторpla4e mi se (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 04:07



За Белчев кво да кажа? Вие си го знаете - комуняга!!!
За другия не знам нищо.
За ГЕРБ също.
ЗА Немигенчев (доц.) - Ми човека се пенсионира тая година, като ректор и май не се е нагушил. Ако искате да напълни Габрово с турци, както универистета, гласувайте за него. После ще се чудите, ама защо в предприятията искат да се говори на турски. (за справка: вижте колко турци има в ТУ-Габрово и на какъв език се говори около общежитията)

Дано да сполучите на кмет. Иначе жалко за този хубав град. Сега е момента да се вземат парите от еврофондовете и габрово да не прилича на комунистически град още от входа. Успех габровци!!!!

п.с. Не съм от Габрово.



Тема еврофондовенови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторEx- Ante (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 15:43



А, как забравихме Атака!
Как са там нещата? Нищо не съм чул.
Извинявам се, че повиших Немигенчев.
НЕ го познавам добре, но не ми се струва "достатъчно модерен".

За еврофондовете са си така нещата 100%.
Лошото е, че повечето от общините си нямат на идея за какво става дума. А от това страдат не общинските администрации, а гражданите....това означава
да не се построят пътища (пречиствателни станции и т.н.), които могат да бъдат построени и куп други неща.
За зло или за добро тези пари не се дават "на калпак" а изискват подследоветални усилия, които вече е трябвало ДА БЪДАТ ПОЛОЖЕНИ. Може би са. Не знам.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторPeppy (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 23:00



Bravo. bravo! Strahoten izbor se ocertava- BSP kaka vi Lena- star partien kadur, NDSV- Nanov- durzaven cinovnik ot kakto se pomni, zagubil fantazia, zelanie za rabota I procee, GERB- e tam naistina ne znam sto za mutra ste izvadiat, SDS- taina, DSB- Valachev. Ei tova e coveka- cesten, kompetenten I opiten.
Kupon ste e v Gabrovo...



Тема Re: Изборинови [re: Peppy]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 14:35



Peppi, ти забрави Дичовски, Немигенчев, Григоров, Пройнова и още двама трима. Според мен мераклиите за кмет ще бъдат около десетина. В това няма нищо лошо, лошото е в това, че на нито един от кандидатите не му пука за града наречен Габрово, а движещата сила са парите, облагите, т. е. личният интерес. Какво им пречи на тези мераклии да работят по специалността по която са се дипломирали и да печелят пари!
Знаете ли, че инж. Цветан Нанов, който е завършил електроника няма нито едн ден трудов стаж като такъв. Защо Валачев иска да напусне ТУ Габрово и да стане кмет ? Ами защото поради липса на професионализъм не може да израстне в науката и трябва да бъде уволнен (по същата прична преди години така се"спаси" бившия кмет Дачев).Трети иска да стане кмет поради предстоящо пенсиониране, четвърти......писна ми! Оставям ви да продължите..........



Тема Re: Изборинови [re: Dido]  
АвторPeppy (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 23:38



Licnia interes ne biva da se podceniava. Bil toi finansov, emocionalen ili kakuvto I da bilo drug. Vuprosute e licnia interes da e v ramkite na zakona I da e v SINHRON s interesite na naselenoto miasto. Vsusnost, nai- interesnoto na tezi izbori e, koi ste izdignat GERB. Spores kolegata pusnal temata stavalo duma za ezpert ot cuzbina. Tova I da go vidia ne go viarvam, a i az drugo cuh...tam ste e interesno koi ste e, zastoto 80% obstinata ste e tiahna. Cudia se kakvo li se zanimavame s Lena, BSP I drugite.
E koi e coveka tam?



Тема Re: Изборинови [re: Peppy]  
АвторTpaпeц (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 10:19



Абе стига с тоз ГЕРБ. И те ще извадят някоя позната муцуна. От къде ще вземат някоя по- свестен от цялата клика, която от 10 години се върти на и около държавна служба?
Ще го внесат от Германия ли?
Аре стига, че ми писна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.